Перейти до змiсту
 

З’явилась програма АРМ ЗС версії 8.93.003

Скачать программу АРМ ЗС для подачи отчетов в Пенсионный фонд.

З минулого тижня Пенсійний фонд розповсюджує программу “АРМ Звіт страхувальника” версії 8.93.003. Ви можете скачати цю программу у розділі “Скачати” -”Програма АРМ ЗС. Поновлення до програми”.

Програма АРМ Звіт Страхувальника призначена для подання щомісячних та річних (до 2009 року включно) звітів до Пенсійного фонду України. З 2011 року ця програма буде використовуватись для подання до Пенсійного фонду звітів по єдиному соціальному внеску. Скоро про цю програму навіть доска бизнес объявлений писатиме, настільки актуальна ця тема.

Працює АРМ ЗС в операційній системі Windows. Мінімум це має бути Windows XP, тому що в операційних системах нижче ХР програма не працюватиме коректно або взагалі не працюватиме (читайте на цю тему тут).

Це інсталяційний пакет, тобто – це іменно програма, а не поновлення. Встановивши її, ви отримаєте програму АРМ ЗС версії 8.93.003, і вам не потрібно буде встановлювати десяток поновлень, щоб поновити програму. (Стара версія АРМ ЗС при встановленні була 8.82.004, і її треба було поновлювати добрим десятком поновлень, що, звісно, незручно).

Як проводиться встановлення програми АРМ ЗС?

Якщо у вас вже є  встановлена програма АРМ ЗС і ви хочете замінити програму на нову - то прочитайте дану публікацію до кінця. В ній є важлива інформація про дії, які вам необхідно виконати, щоб не втратит свої дані!

Якщо ж ви встановлюєте програму АРМ ЗС в перший раз чи на новий комп’ютер, то переходіть до публікації “Встановлюємо програму АРМ ЗС”, де описано та проілюстровано процесс встановлення програми.

Отже, якщо у вас вже є встановлена програма АРМ ЗС – спочатку потрібно зробити резервні копії ваших даних. Для цього потрібно запустити АРМ ЗС, зайти в кожне підприємство (якщо у вас в АРМі декілька підприємств), потім перейти “Сервіс” – “Резервне копіювання” – “Створити” (клацніть на зображення, щоб збільшити його).

Резервні копії даних в АРМ ЗС

Важливо зробити ці операції іменно в ручному режимі. Програма АРМ ЗС створює копії ваших даних автоматично – кожен раз при виході з програми, але досвід каже, що інколи ці автоматичні копії  робляться з помилками, і потім відновлення з них проходить некоректно. Тому раджу вам зробити ці копії особисто, своїми руками.

Отже, ми зробили резервні копії наших даних, і  тепер ми спокійні – дані не пропадуть. Шлях, за яким зберігаються ці резервні копії  - C:\ZVIT_ARC. Програма сама прописує такий шлях (якщо ви його не змінюєте), і якщо ви потім встановите нову програму – то вона одразу полізе до цього каталога, шукати в ньому резервні дані. Якщо маєте бажаня – на всяк випадок можете зробити копію цього каталога (для надійності).

До речі, одне зауваження на рахунок цього каталога. Якщо ви проводите перевстановлення операційної системи (скоріш за все, у вас Віндовс, і маю надію, це мінімум Windows XP), то тоді слід зробити копію цього каталога на інший диск або флешку. Тому що якщо переформатувати диск С: (система частіше всього на ньому знаходиться), то ваші резервні копіїї гигнуть. Тобто пропадуть. І в такому випадку ви спокійно запишете на диск С: копію вашого каталога і з нього відновите дані.

Тепер ми видаляємо стару програму АРМ ЗС: “Пуск” – “Программы” – “АРМ Звiт страхувальника 8.82″ – “Видалення АРМ Звiт страхувальника”. У наступному вікні натискаємо “Готово”, а коли програма видасть запит про видалення файлів, натискаємо “Так для всіх” і дочікуємо, поки видалення програми дійде до кінця.

Все, ми готові встановлювати нову версію програми, а отже, переходимо до публікації “Встановлюємо програму АРМ ЗС версії 8.93.003.”, в якій описано і проілюстровано процес  встановлення АРМ ЗС.

А от якщо мені буде потрібна реклама, то я перейду сюди: Реклама в интернете от Netpeak.ua – вона якісна і професійна. Після рекламної компанії спеціально для одеситів спецпропозиція: гарантированная раскрутка сайтов в одессе – ваш сайт на перших сторінках пошукових запитів.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTERі– і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою,  Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>