Перейти до змiсту
 

З’явилась програма АРМ ЗС версії 8.93.003

Скачать программу АРМ ЗС для подачи отчетов в Пенсионный фонд.

З минулого тижня Пенсійний фонд розповсюджує программу “АРМ Звіт страхувальника” версії 8.93.003. Ви можете скачати цю программу у розділі “Скачати” -”Програма АРМ ЗС. Поновлення до програми”.

Програма АРМ Звіт Страхувальника призначена для подання щомісячних та річних (до 2009 року включно) звітів до Пенсійного фонду України. З 2011 року ця програма буде використовуватись для подання до Пенсійного фонду звітів по єдиному соціальному внеску.

Працює АРМ ЗС в операційній системі Windows. Мінімум це має бути Windows XP, тому що в операційних системах нижче ХР програма не працюватиме коректно або взагалі не працюватиме (читайте на цю тему тут).

Це інсталяційний пакет, тобто – це іменно програма, а не поновлення. Встановивши її, ви отримаєте програму АРМ ЗС версії 8.93.003, і вам не потрібно буде встановлювати десяток поновлень, щоб поновити програму. (Стара версія АРМ ЗС при встановленні була 8.82.004, і її треба було поновлювати добрим десятком поновлень, що, звісно, незручно).

Як проводиться встановлення програми АРМ ЗС?

Якщо у вас вже є  встановлена програма АРМ ЗС і ви хочете замінити програму на нову - то прочитайте дану публікацію до кінця. В ній є важлива інформація про дії, які вам необхідно виконати, щоб не втратит свої дані!

Якщо ж ви встановлюєте програму АРМ ЗС в перший раз чи на новий комп’ютер, то переходіть до публікації “Встановлюємо програму АРМ ЗС”, де описано та проілюстровано процесс встановлення програми.

Отже, якщо у вас вже є встановлена програма АРМ ЗС – спочатку потрібно зробити резервні копії ваших даних. Для цього потрібно запустити АРМ ЗС, зайти в кожне підприємство (якщо у вас в АРМі декілька підприємств), потім перейти “Сервіс” – “Резервне копіювання” – “Створити” (клацніть на зображення, щоб збільшити його).

Резервні копії даних в АРМ ЗС

Важливо зробити ці операції іменно в ручному режимі. Програма АРМ ЗС створює копії ваших даних автоматично – кожен раз при виході з програми, але досвід каже, що інколи ці автоматичні копії  робляться з помилками, і потім відновлення з них проходить некоректно. Тому раджу вам зробити ці копії особисто, своїми руками.

Отже, ми зробили резервні копії наших даних, і  тепер ми спокійні – дані не пропадуть. Шлях, за яким зберігаються ці резервні копії  - C:\ZVIT_ARC. Програма сама прописує такий шлях (якщо ви його не змінюєте), і якщо ви потім встановите нову програму – то вона одразу полізе до цього каталога, шукати в ньому резервні дані. Якщо маєте бажаня – на всяк випадок можете зробити копію цього каталога (для надійності).

До речі, одне зауваження на рахунок цього каталога. Якщо ви проводите перевстановлення операційної системи (скоріш за все, у вас Віндовс, і маю надію, це мінімум Windows XP), то тоді слід зробити копію цього каталога на інший диск або флешку. Тому що якщо переформатувати диск С: (система частіше всього на ньому знаходиться), то ваші резервні копіїї гигнуть. Тобто пропадуть. І в такому випадку ви спокійно запишете на диск С: копію вашого каталога і з нього відновите дані.

Тепер ми видаляємо стару програму АРМ ЗС: “Пуск” – “Программы” – “АРМ Звiт страхувальника 8.82″ – “Видалення АРМ Звiт страхувальника”. У наступному вікні натискаємо “Готово”, а коли програма видасть запит про видалення файлів, натискаємо “Так для всіх” і дочікуємо, поки видалення програми дійде до кінця.

Все, ми готові встановлювати нову версію програми, а отже, переходимо до публікації “Встановлюємо програму АРМ ЗС версії 8.93.003.”, в якій описано і проілюстровано процес  встановлення АРМ ЗС.

А от якщо мені буде потрібна реклама, то я перейду сюди: Реклама в интернете от Netpeak.ua – вона якісна і професійна. Після рекламної компанії спеціально для одеситів спецпропозиція: гарантированная раскрутка сайтов в одессе – ваш сайт на перших сторінках пошукових запитів.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTERі– і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою,  Консультант.

 

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>