Перейти до змiсту
 

Звіт по ЄСВ за серпень 2013 несіть до Пенсійного. Туди ж і сплачуйте.

Доброго вам часу доби, друзі.

Відпочинок мій був таким же, як і у більшості людей – довго чекався і пролетів як одна мить. Ось тільки що, здається,  на повні груди вдихав  одеський солоний морський вітер – і все, вже все закінчилось, всі 10 днів минули.

І потрібно знову братись до набридливих справ,у тому числі і до звіту по єдиному соціальному внеску.

В зв’язку з прийнятими змінами до законодавства – цими змінами завдання зі збору та адміністрування (читай – контролю та штрафування) покладено на податкову (чи то пак Міністерство доходів та зборів) – склалась ситуація повної невизначеності. Поки що є питання, але нема до них відповідей.

Куди подавати звіт по ЄСВ?

Та певна інформація все ж є, і зараз ви її почуєте.

Отже, питання перше:

Куди сплачувати тепер єдиний внесок – до податкової чи до пенсійного? І на які рахунки сплачувати єдиний внесок, чи не змінились ці рахунки?

Поки що (як я не люблю це невизначене “поки що”) єдиний соціальний внесок сплачується на рахунки, які відкриті у Пенсійному фонді. Простіше кажучи – ЄСВ сплачується на старі рахунки, рахунків для ЄСВ у податковій-Міндоходах поки що нема. Так що сплачуйте до Пенсійного, на його рахунки.

Коли ситуація змінюватиметься – невідомо. Але ще мінімум на протязі вересня діятимуть старі рахунки – тобто ті, на які і сплачується зараз єдиний соціальний внесок. А взагалі, як відомо мені, у зв’язку з тим, що Міндох-податкова ще не готовий до єдиного внеску, велика імовірність, що старі рахунки для сплати ЄСВ діятимуть до кінця цього року. а й поточна ситуація, яка склалась навколо ЄСВ – навколо сплати ЄСВ та подання звітів – натякає на те).

Ну а як щось зміниться – то повідомлю тут.

Питання друге:

Куди подавати звіт по ЄСВ за серпень – у Пенсійний чи у податкову-Міндох?

Оскільки через 3 дні наступає новий звітний період, це питання, мабуть, найбільш пекуче. І, відповідаючи на нього, знову змушений вживати вираз “поки що”…

Так ось – поки що щомісячні звіти по єдиному соціальному внеску подаються у Пенсійний.  Звіт по єдиному соціальному внеску за серпень 2013 року, який потрібно подавати з 1 по 20 вересня, приносьте до Пенсійного.

І тут-таки є такі підозри, що така ситуація може триматись до кінця року. Тобто, звіти по ЄСВ до кінця року може приймати Пенсійний фонд.

Хоча… в наш веселий час перевернутись все може в один день.Та на даний момент ситуація саме така – звіти по ЄСВ приймає Пенсійний. Так що хоча б місяць є якась визначеність.

Недарма кажуть – “очікування смерті гірше самої смерті”.


Ще є новини по програмі АРМ “Єдиний внесок”:

Маю велике кумулятивне поновлення, яке містить в собі останні зміни по звітності. Адже згідно останніх змін у цій самій звітності потрібно на лікарняний, який надається на час пологів, нараховувати ЄСВ. Відповідно, потрібно вказувати його у звіті по ЄСВ. А раз така справа – то й у форми звітності внесли відповідні зміни – тобто додали рядки. Ну й ще там по дрібницях накидали різного. Але дрібниці – не дрібниці, а звіт старої форми вже не приймуть.

Форму друкованих бланків я зроблю дещо пізніше, а от поновлення вже є. Це поновлення треба ставити на програму версії 10.00.138, і воно поновить її одразу до версії 10.00.163. Ретельніше про поновлення – у наступній публікації за день-два, а от скачувати його можна вже зараз – зі сторінки “Програма АР Єдиний внесок та поновлення до неї”.

Ну ось ніби і все, принаймі на сьогодні. Новини не зовсім погані, так що можна й пожартувати.

І ось ваш сьогоднішній жарт дня:

Чоловіки все відкривають – наукові закони, двері перед жінками, пляшки і душу першому зустрічному після останньої пляшки.

А жінки все приховують – коханця від чоловіка, розлучення від дітей, вік від усіх і вагу від себе.

Нічого не приховає від вас доска объявлений пчеловодов - у них своя медова тусовка.
Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого,

з повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

2 комментария

  1. Володимир пишет:

    Ось свіженька інформація minrd.gov.ua/nove-pro-podatki–novini-/109241.html

  2. Микола пишет:

    Мабуть треба оновлення робити оперативніше – вже з 12.08 звіти за липень приймалися на версіях не нижче 166.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>