Перейти до змiсту
 

Знову про структуру файлів ПЗ АРМ Звіт страхувальника.

Шановні друзі. Єдине, що знайшов для Вас – це описи формату xml, в якому вивантажуються файли для завантаження у ПФУ, а також файл формату АРМ 237 – (зверніть увагу, що він призначений для річної звітності, т.я. АРМ 237 не був пристосований для щомісячної). Подивіться, може щось вам допоможе.

Скачати тут.

Розшукати щось краще дуже важко – тому що цього нема. А розробники цього ПЗ формат файлів вхідних не розголошують – тому що продукт комерційний, а тут доводиться його безкоштовно роздавати. Самі розумієте… :) хто ж собі в кашу плювати дасть.

Я підключив всі свої канали – якщо вже я не розшукаю щось краще, ніж є тепер, то допомогти зможуть лише розробники. А допомагати вони не збираються – бо це їх заробіток. Така от халепа, малята. Ну почекаємо пару днів – може моя агентура шось та роздобуде :) Радий би допомогти – роблю все, що можу – але неможливе зробити неможливо. Тим більше – безкоштовно :) Якщо знайду ще шось – обовязково тут повідомлю. Так що не втрачайте контакту. І оптимізму не втрачайте – допоки утрясеться ця помісячна персоніфікація, немало сліз буде пролито, я вже це відчуваю :) хоч нас це не злякає ;)

На сьогодні у нас все, і ось ваш традиційний десерт:

Приходить до магазину покупець зі шматком сиру і каже:

- Ви мені замість швейцарського сиру продали голландський.

- А ви з ним що, розмовляли?

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Тримаймося, бо тоді нас ніхто не звалить! :)

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>