Перейти до змiсту
 

Збій в роботі сайту ліквідовано.

Доброго вам часу доби, друзі.

Виявляється, святкують не лише люди, але й техніка. І ось на травневі свята вирішив відсвяткувати і мій сайт. Не довго мудруючи,  він взяв та й звалився.

Причини цього мені невідомі, але скоріше за все, це з вини хостера (тобто фірми, котра тримає у себе на сервері сайти, в тому числі і мій). Вважю так, оскільки бухнулась саме база сайту з коментарями та публікаціями.

Спочатку я не зрозумів, що коїться… вирішив, що це дрібний збій і максимум за день все стане на місця, адже мій хостер досить оперативно реагує на збої і бувають вони у нього нечасто…  Та й не було часу копирсатись на травневі свята з сайтом.

Адже як відомо – на травневі свята в Україні садять. Одні садять печінку. Інші садять городину на городах та дачах.

Я потрапив до другої категорії, допомагав на дачі. Відчув себе негром, махаючи копачкою. Обгорів – обсмалив під сонцем всю спину.

Ну от закінчились свята, і я знов до сайту. …Утю-тю-тю :-(… Сайт почуває себе краще, але пропала база коментарів, не можна підлізти до адмінистративної панелі сайту. Ну зробив я ще пару рухів – не допомагає. І, як завжди ми це любимо робити, відклав я це “на потім”.Сьогодні це “потім” наступило. Дійсно, трохи збилась база сайту – але через панель керування я швидко відновив базу без втрат. Ну що ж, прекрасно, що все прекрасно, а то я вже трохи теє… …занервував, що доведеться відновлювати з нуля. Але у хостера були всі копії бази, тому відновилось все швидесенько і без втрат.

Так що крешем далі :-)

От прямо зараз викладую кумулятивне поновлення, яке поновить АРМ ЄВ від версії 10.000.128 до версії 10.000.138. Без жартів.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого.

З повагою – Консультант.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>