Перейти до змiсту
 

З Новим Роком! Фінансовий гороскоп на 2013 рік вже тут!

Вітаю Вас з Новим Роком, друзі!

Нехай у Вас все складеться добре, в сім’ях панує злагода і мир, в кишенях панують товстелезні пачки грошей з зображеннями американців, а в бізнесі чи на роботі хай панують спокій і впевненість.

За традицією пропоную Вашій увазі гороскоп на 2013 рік. На цей раз це фінансовий гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен:

У плані фінансів 2013 рік для Овнів очікується досить благополучним. Вони досить міцно стоять на ногах, і навіть зміна роботи або можлива зміна місця проживання не можуть вплинути на їхній добробут. Овен завжди відповідає за фінансове становище сім’ї, він дбайливий господарник, тому не допустить зайвих витрат і витрат.

Гарну можливість в 2013 році збільшити свої доходи мають багато Овнів, але більшою мірою це відноситься до тих, хто не шкодує себе заради підвищення добробуту й не соромиться вимагати чесно зароблені гроші. Потрібно буде повертати борги, причому сума буде пристойною, але це не стане несподіванкою, так як давно заплановане.

Вкладання коштів і великі купівлі краще всього планувати на другу половину 2013 року. Найприбутковішими місяцями для Овнів очікуються вересень і листопад, одночасно, вони будуть і найактивнішими у фінансовому плані. З великою ймовірністю успіху на цей час можна планувати вклади.

Тілець:

Тілець – бухгалтер і господарник, який знає ціну кожній копійці і люблячий гроші. Однак на рік темної Змії при всій удачі Тільця з фінансами буде не все так просто. Потрібно буде віддавати борги, іноді навіть не свої, і багато витрачати.

Крім всього цього, Тільцю доведеться багатьом допомагати матеріально – іноді позичаючи великі суми навіть тоді, коли самому не вистачатиме. Також через обмани або крадіжки з будинку Тільця можлива втрата великої суми грошей. Не можна погоджуватися вкладати гроші в проекти, якщо вони викликають хоч найменший сумнів.

У 2013 році у Тільців може виникнути відчуття, що зароблені гроші витікають крізь пальці. Проте вже в другій половині року настане фінансова стабільність. Тільці вийдуть на новий рівень доходів і, крім того, їм почнуть повертати борги. Великі покупки і вкладення в 2013 році краще планувати на серпень і жовтень.

Близнюки:

Для Близнюків 2013 рік у фінансовому плані вийде неоднозначним. Велике кількість нових ідей викличе бажання здійснити кожну з них, однак зупинить брак фінансування. Тому доведеться основну масу ідей здійснювати на голому ентузіазмі.

Близнюкам доведеться рахувати гроші, вкладати їх тільки в один, але самий вигідний проект, в якому вони впевнені. Сатурн, що впливає на Близнюків, зажадає від них при поводженні з грошима обачності й обережності. При грошових операціях не варто надзвичайно ризикувати, або потрібно ризикувати розумно.

Ця обачність допоможе Близнюкам в 2013 році уникнути величезних грошових втрат. У середині року настане сприятливий час для операцій з нерухомістю. Удачу принесе купівля нерухомості, тому що в подальшому вона зросте в ціні. Для фінансових операцій найсприятливішими місяцями стануть травень і липень 2013 року.

Рак:

Відсутність великих доходів в 2013 році не дасть приводу Ракам для особливих витрат. Потрібно буде повертати борги, це ще більше приземлить Раків, і вони залишать думки про великі вкладання і придбання речей. Не варто намагатися отримати доходи обманним шляхом або навіть виграшем в лотерею або рулетку.

Всі ці варіанти ні до чого доброго не призведуть, можлива лише втрата грошей або великі проблеми з законом. У Раків ще й будуть проблеми з можливістю отримати свій борг, так як боржники стануть на рідкість норовливими і непоступливими. Також 2013 обіцяє і втрату грошей в професійній діяльності, де фінансові перевірки спричинять штрафи.

Відмови Раків від високої, але дуже відповідальної посади на користь тихого і спокійного, але малозабезпеченого місця, а також звільнення на користь кращої на перший погляд роботи не принесуть прибутків, а тільки розчарують. Найбільш несприятливими місяцями 2013 року, що можуть призвести до втрати грошей, стануть липень і вересень.

Лев:

Рік темної Змії буде для Лева доволі сприятливим у фінансовому плані. Чи не найбільшими доходи будуть на початку року, але в міру розвитку – ближче до літа і особливо восени ситуація з доходами стане не просто задовільною, а дуже навіть хорошою.

Безсумнівно збільшаться і витрати, вони підуть на благо, на перспективу і будуть гарантувати вже через зовсім небагато часу стабільний відчутний дохід. Також Леви почнуть вкладати гроші в своїх дітей – це буде навчання або розвиток їх бізнесу.

В кінці 2013 року Леви задумаються про збереження своїх капіталів і виберуть у вигляді найнадійнішого внеску вкладання в нерухомість. Найприятливішим буде зробити це у вересні. Леви чимало грошей витратять на благоустрій житла, адже вони обожнюють розкіш і красиві речі, на які не шкода грошей.

Діва:

У 2013 році дбайливі і господарські Діви не зрадять собі. Як і колись, гроші будуть повністю в їхніх руках, адже саме Діва в родині є і ощадним банком, і бухгалтером, і скарбником. З партнером через це можуть виникати дрібні конфлікти, але значних наслідків вони не матимуть.

Зате партнер турботливої і дбайливої Діви за її плечима забезпечений усім на довгі роки, хоча не має можливості самостійно робити великі покупки. Якщо з початку 2013 року доходи не будуть надто сильно радувати, то ближче до середини року є велика ймовірність отримання значних прибутків, а також гарна можливість вкладати гроші в перспективні підприємства.

Великих покупок в цей час не передбачається, а довгострокові перспективні вкладення себе окуплять, можливо, вже наступного року. Але Діви не будуть переживати з приводу неможливості великих придбань, адже вони не тільки звикли до аскетичного способу життя, але й привчили до нього свого партнера.

Терези:

Фінансові питання постануть перед Терезами особливо гостро на початку 2013 року, коли потрібні будуть величезні витрати, спрямовані як на відновлення свого чесного імені і уникнення покарання, так і на великі вкладення. Терезам доведеться ризикувати грошима, але ризик цей буде мало виправданий. Найчастіше гроші будуть просто втрачені.

Стан зможе змінитися тільки ближче до осені, коли допоможуть близькі родичі. Коли мине період необхідності великих витрат і настане час накопичення, Терези зможуть почати власний бізнес. Можливо, що буде взятий великий кредит на вигідних умовах або отримані гроші в дар від спонсора.

Для великих покупок в рік темної Змії найсприятливіший час в кінці року. Це може бути також і вкладення грошей у будівництво власного нового будинку, і дорогі подарунки для своїх близьких.Скорпіон:

У Скорпіонів в 2013 році з грошима буде добре, як ніколи. Вони не тільки вміють витрачати гроші, але й непогано їх заробляти. Минулий 2012 був роботою на перспективу без особливих дивідендів в ньому, а в 2013 році Скорпіони проаналізують в кінці року свої доходи і будуть приємно здивовані своїми заробітками. Доходи будуть набагато вищими від тих, на які вони розраховували.

У рік темної Змії Скорпіонам, як ніколи, таланитиме на гроші. Навіть лотереї або азартні ігри в карти можуть принести несподіваний прибуток. Значну частину грошей в 2013 році Скорпіонам належить витратити. Але ці витрати їх не засмутять, адже вони будуть для себе і покупки обіцяють бути великими і дуже корисними. При цьому Скорпіони не шкодуватимуть грошей на дуже дорогі придбання та подарунки.

Стрільці:

У 2013 році доходи Стрільців будуть залежати напряму від їх зусиль в роботі. Через сіпання в різні сторони, впадання в депресію, особисті проблеми і розлучення, Стрільці будуть працювати уривками, намагаючись викроїти час на вирішення особистих та інших проблем. Тому їх доходи впадуть у порівнянні з більш спокійним 2012 роком.

Стрільці мають всі підстави розраховувати на допомогу батьків і своїх можливих покровителів, до яких у них буде можливість звернутися. Така допомога значно збільшить дохід Стрільців.

У першій половині 2013 року чекають витрати, вони будуть найчастіше необгрунтованими і набагато перевищуватимуть те, що ви отримаєте натомість. До того ж влітку можлива абсолютно несподівана втрата частини грошей, крадіжка або незрозуміла пропажа. Крім того не можна буде зв’язуватися з незнайомими людьми, що обіцятимуть великий дохід при мізерних вкладеннях. Імовірність того, що вас обдурять, надзвичайно висока.

Козеріг:

У 2013 році фінансовий стан у Козерогів лише збільшуватиметься. Вони не допустять даремних витрат і будуть рахувати кожну копійку. Вже на початку року варто очікувати збільшення доходів.

У лютому та березні будуть отримані результати від торішніх вкладень. Кінець року також буде вдалий. Він обіцяє добру прибутковість від здійснення будь-якого проекту і отриманих інвестицій.

Витрати в Козерогів будуть, але кожна витрата буде перевірена і багато разів обговорена. В основному Козероги будуть витрачатися на навчання або на своїх дітей. У вересні потрібно велика купівля, швидше за все це буде автомобіль для роботи або нове обладнання.

Водолій:

Матеріальний добробут Водоліїв у 2013 році буде гіршим, ніж попереднього року. А потреба у витратах буде великою, причому в більшості випадків витрачати Водолії будуть на залицяння і розваги.

Потреба у фінансах буде постійно збільшуватися, і Водолії будуть намагатися вирішити свої проблеми за допомогою позик і кредитів, а також за допомогою родичів і друзів. Прозріння прийде тоді, коли доведеться повертати значні суми грошей, це призведе до конфліктів з бажаючими повернути свої гроші.

Щоб мати можливість виходу з ситуації, доведеться шукати нові джерела доходу. Азартні Водолії зроблять спробу розбагатіти за допомогою азартних ігор, але розчарування чекає їх і тут. У другій половині 2013 року для того, щоб розплатитися з боргами, доведеться тугіше «затягнути пасок».

Риби:

У рік Змії грошові питання не будуть проблемою для Риб. Грошей вистачатиме не лише на безбідне існування, але і на те, щоб зробити невеликий запас. Однак у цей період Риби не налаштовані на великі витрати і намагатимуться їх уникати. Варто бути обережнішим, велика ймовірність, що хтось спробує заволодіти вашими грошима хитрістю, а можливо і силою.

У другій половині року добра можливість розпочати власний бізнес, який вимагає серйозних фінансових вкладень. У цьому зможуть допомогти друзі, які повністю довіряють проникливості Риб і вірять в їх успіх. В самому кінці року існує ймовірність великого виграшу або отримання спадщини.

Отже, фінансовий прогноз ви знаєте, а прогноз погоди забезпечить партнер сьогоднішньої публікації – погодний сайт Meteoprog.ua. Спитайте у нього про погоду в будь-якому місті України, наприклад: “погода Николаев“, і ви знатимете – буде там сніг чи дощ, сонце або вітер чи хмарно.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на цей TWITTER!

З повагою, Консультант


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>