Перейти до змiсту
 

З Новим Роком, друзі, з 2012!

Шановні друзі, всі ті, хто цілий рік регулярно заходив до мене!

Вітаю Вас з Новим 2012 Роком!

Рік минулий, 2011,  в чомусь був нелегким, а в чомусь – непоганим. Як ми його сприймаємо – залежить від нас. Якщо в ньому були труднощі – значить, він нас загартував, випробовував. В цьому році було введено сплату єдиного соціального внеску, потім восени було змінено правила подання звітності. Та ми це витримали, витримаємо і надалі.

Нехай в Новому році ваші мрії та бажання здійсняться, здоров”я ніколи не підводить, хай в ваших оселях панує мир, спокій і благодать. Хай ваші справи рухаються лише вгору, прибутки зростають, і щоб на фоні ваших прибутків суми платежів до бюджету здавались малесенькою краплиночкою!

Діловий гороскоп на 2012 рік - рік Дракона

Діловий гороскоп на 2012 рік – рік Дракона

Але який Новий Рік без подарунків?

Для вас, друзі – мої новорічні подарунки: бізнес-гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2012 рік та дуже модна чарівна новорічна пісенька, під яку так добре читати гороскоп.

Гороскоп на 2012 рік – Рік чорного водяного дракона

Роком, що наступає, 2012-м, буде правити Чорний Водяний Дракон – міфічний персонаж, який володіє дуже сильним вольовим характером, сильно відрізняється від всіх інших знаків Зодіаку своєю неординарністю, умінням творчо вирішувати всі справи і проблеми. Рік обіцяє стати захоплюючим, важким, але незмінно цікавим, труднощі особистого плану будуть перегукуватися з проблемами світового масштабу, але вирішувати їх всі повинні разом, спільно, кожна людина – зі своєї позиції.

Цей період 2012р може як подарувати небувалий розквіт в справах, успіх і матеріальне благополуччя, так і відняти те, що було зроблено і накопичено раніше, якщо людина лінувалася, була пасивною і нудною.

Рік 2012 Чорного Водяного Дракона буде дуже сприятливим для творчості в усіх проявах. Господар року прихильний до людей обдарованих, неординарних, активних, які вміють і люблять працювати з вогником, ентузіазмом, з творчим підходом і фантазією. У світовому масштабі буде помітний розквіт науки і мистецтва, стануть відомі нові імена талановитих художників, артистів, музикантів, вчених. У масштабі окремої особистості можуть бути зроблені важливі для людини відкриття, вжито необхідних довгоочікуваних рішеннь, змінено життя на більш якісне. На початку року майже всі знаки Зодіаку зіткнуться з необхідністю терміново позбутися проблем, що залишилися без рішення ще з минулого періоду. Для того, щоб повноцінно працювати весь рік, взяти курс на успіх з високого старту, всі представники зодіакального кола повинні бути вільні від непотрібних зв’язків, віджилих відносин, від роботи, що не приносить прибутку і задоволення. На самому початку року можна благополучно змінити роботу, розпочати навчання, з’ясувати стосунки з людьми, з якими раніше були сварки та непорозуміння.

Водолій
Розташування зірок сприяє зміцненню сімейних відносин, професій, пов’язаних з вихованням, навчанням і лікуванням дітей, людей похилого віку. Будуть особливо цінуватися Водолії, які мають будівельні професії. Благоприємне вирішення питань, пов’язаних зі спадщиною, будівництвом, придбанням нерухомості.

Риби
У житті представників цього знака очікується багато нового. Звичний порядок речей вже не буде Вас влаштовувати. Будьте уважні і обережні при складанні та оформленні документів, що стосуються нерухомості, сімейних цінностей. Сприятливий рік для навчання новій професії, підвищення кваліфікації.

Овен
Несприятливий рік для вирішення питань, пов’язаних зі спадщиною, для занять політикою. Можливі неприємності, викликані проблемами з податками. Сприятливий час для влаштування на нову роботу, хоча для цього знадобиться зайнятися перекваліфікацією, навчанням. Започаткування нової справи можливе тільки за свої кошти.

Телець
Можливі розбіжності в переконаннях викличуть нерозв’язні проблеми, в результаті не виключено повний розрив навіть з найближчими людьми. Намагайтеся не втягуватися ні в які судові тяжби і розгляди. Перспективні плани можуть кардинально змінитися. Не плануйте багато поїздок. Вони можуть обтяжувати Вас.


Близнюки
На будь-які обставини треба мати свою точку зору, незалежно від загальноприйнятих правил. Для вирішення нагальних проблем не звертайтеся до людей із сумнівною репутацією. Можливий розрив колишніх взаємин, зміна професії або бізнесу. Однак не поспішайте зайнятися новою справою. Буде потрібно велика підготовка і обдумані дії.

Рак
Уникайте місць підвищеного ризику. Ваша філософія, погляди на життя можуть значною мірою змінюватися. Не рекомендується вступати в контакти з людьми, чиї погляди вам незрозумілі. Прагнення до відмови від шкідливих звичок, здоровий спосіб життя зміцнять Ваше здоров’я. Не рекомендується брати участі в політичних іграх.

Лев
Удача чекає на тих, чия діяльність знаходиться у віданні держави: юристів, вчителів, військових, службовців державних установ. Нетерпимість до думки інших може викликати їх бурхливий протест. Постарайтеся налагодити зв’язки з багатими і впливовими людьми. Не рекомендується ділове партнерство з представниками таких знаків, як Телець, Козеріг, Діва.

Діва
На Вашому самопочутті яскраво позначиться стан справ на роботі, обстановка в побуті. Збільшується самокритичність, роздратування через дрібниці. Вдалий час, щоб зробити наукову кар’єру. Ділові поїздки можуть закінчитися романтичними захопленнями. Жінкам-Дівам можна побажати частіше бувати в спортзалах, салонах краси.

Терези
Терези наділені особливим чуттям гармонії кольору і форми. Особливо пощастить дизайнерам, модельєрам, художникам-оформлювачам. Купуючи нерухомість, машини, не забувайте про страхування. Відсутність чітких перспектив і цілей може викликати сумніви у правильності прийнятих рішень. Виниклі в цьому році хвороби потребуватимуть ретельного лікування.

Скорпіон
Прагніть до спілкування з людьми, що мають багатий життєвий досвід, спокійно і без поспіху вирішують найскладніші проблеми. Романтичні відносини розвиваються стрімко, проте випадкові зв’язки можуть привести до значних проблем. У далеких і зарубіжних поїздках можуть виникнути затримки, обмеження.

Стрілець
Стрільці замисляться про побутові умови життя. Якщо будуть потрібні їх зміни, то доля надає Вам всі можливості. Менше часу приділяйте мріям і фантазіям. Для тих, хто займається науковою діяльністю, настає найбільш плідний і вдалий період. Гарний час для організації та започаткування власного бізнесу.

Козеріг
Обставини дозволять Козерогам зайнятися тим, чим раніше було неможливо. Зірки сприяють тим, чия робота пов’язана з іншими державами, зарубіжними фірмами. При роботі з електронікою або при її придбанні особливу увагу приділіть якості електрозахисту.

І нехай у вас не болить голова після свят, друзі! Якщо ж ви не втримались, і на ранок вас просто перевертає, то є декілька порад від знаючих людей:

  • пити побільше рідини (вода, зелений час, мінералка), але не газованої;
  • прийняти полівітаміни, ударна дозав вітаміну С дуже допомагає при зневодненні і отруєннях;
  • гарно виспатись, чим подовше – тим краще;
  • прийти до тями ранком допомагає кофе lavazza

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

  1. varvara пишет:

    Дякую. Удачі в Новому році, нехай негаразди Вас обминають, або хоча б спотикаються перед порогом.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>