Перейти до змiсту
 

З 1 жовтня 2013 року звіти по єдиному соціальному внеску подаються до Міндоходів (до податкової).

Доброго вам часу доби, друзі.

Отже те, чого ми так перелякано і напружено чекали, відбулось…

З 1-го жовтня 2013 року звіти по єдиному соціальному внеску подаються до органів Міністерства доходів і зборів. Відповідно, звіт за вересень 2013 року потрібно нести до податкової.

Звіт по ЄСВ подається до Податкової

До податкової ж подаються і коригуючі звіти по єдиному соціальному внеску. Єдиний соціальний внесок, як відомо, був введений з 2011 року, відповідно, коригуючі звіти за 2011-2012 роки треба теж подавати до Міндоходів (податкової).

Туди ж потрібно і сплачувати єдиний внесок –  до податкової, тобто до Міндоходів (хоча особисто мені імпонує скорочення від слів Міністерство зборів і доходів – “Мінздох” ). В органах Держказначейства відкриті рахунки для сплати єдиного соціального внеску. Тепер Міндоходів буде контролювати сплату, штрафувати, складати вимоги і т.п.

За Пенсійним залишається річна персоніфікація – котра подавалась до 2010 року включно, та щомісячна персоніфікація за 2010 рік. Отже, якщо потрібно коригувати, виправляти або подавати дані за період до 2010 року включно – це робиться в Пенсійному.

Також за Пенсійним залишиться так званий “реєстр застрахованих осіб”, тобто персоніфікація в чистому виді – це коли ведеться облік зарплати по кожній працюючій персоні, і потім ці дані використовують для обчислення пенсії і пенсійного-трудовго стажу.

Бланки звіту, природно, змінились. Із зрозумілих змін в бланках маємо заміщення Пенсійного фонду на Міністерство доходів і зборів. Також додані нові розділи в таблицю 5 додатку 4 та зміни в таблиці 6.


Програма, якою треба подавати звіт по єдиному внеску, поки що не змінилась. Це все ще той наш АРМ “Єдиний внесок”. Для нього є кумулятивне оновлення, яке перетворить його із пенсійної програми на податківську. Це оновлення ! ezvit.10.00.174-10.00.179.exe. Встановивши його, ви зможете подати звіт за вересень 2013 року до органів Міністерства доходів і зборів. Знаходиться оновлення, звісно, на сторінці “Програма АРМ “Єдиний внесок”.

Ну ось ніби і все з першочергових змін.Якщо ще шось згадаю чи взнаю – обов’язково напишу.

Традиційний жарт дня:

Виконроб показує замовникові об’єкт – широчезний колодязь. Той заглядає у нього:

- А навіщо внизу лампа?

- Ну як? Все як на кресленні – от.

Дає йому креслення. Замовник дивиться на нього. Перевертає.

- Ідіоти! Тут мав бути маяк!

Щоб не потрапити на таких виконробів, коли вам потрібна Утилизация резинотросовой транспортерной ленты, краще звертатись до професіоналів з фірми “Донецкие РезиноТехнические Изделия”.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого,

з повагою – Консультант.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

2 комментария

  1. Юля пишет:

    Скажіть будьласка, а звіт по єдиному соціальному внеску за вересень подавати на тих самих бланках, що за серпень, чи потрібно знову чекати оновлених бланків??????

  2. Микола пишет:

    Бланки змінилися!!! Треба здавати на версії не нижче 179-ої.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>