Перейти до змiсту
 

ЄСВ – до податкової

Все, друзі, вона прийшла.

Вона – це торба.

Президент 2 серпня підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи». На протязі 10 днів Закон вступить у дію.

І тепер здавати звіт по ЄСВ, а також сплату ЄСВ треба проводити у податкову. Методи і засоби роботи податкової відомі, і приємного тут, друзі, нічого нема.

В Пенсійному лишаються всі борги до дати вступу Закону в дію, лишається реєстр застрахованих осіб – тобто персоніфікація, і, звісно, призначення пенсій – з цією невдячною справою ніхто не має бажання паскудитись.

Всі помилки тепер будуть виправлятись через податкову, і, звісно, не так просто, як в ПФу, а зі штрафами, скорш за все.

Подробиці будуть трохи пізніше.

Жартів сьогодні не буде – не до жартів зовсім.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого.

З повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

5 комментариев

 1. Володимир пишет:

  вибачте, де Ви вичитали, що звіт по ЄСВ буде подаватися до “податкової” ??? Я такого “ляпу” тут ще не бачив :))) Звіт по ЄСВ дод 4. буде подавтися як і раніше до ПФУ. :)) Щось ви трошки помилилися….

 2. Consultant пишет:

  У кожного свої інформатори :-) на виключність не претендую, знаю лиш, що в податковій вже місяць, як приготовано спецвідділи по 5-6 чоловік для прийому звітності по ЄСВ. Можливо, за Вашою версією, подаватись будуть два екземпляри – один Мінздоху, другий – ПФУ. Побачимо, не так багато часу лишилось ) взагалі, якщо шось згнаєте – поділіться ;-)
  Якщо серйозно, то до ПФУ має йти інфо по сплаті внесків – для персоніфікації, і податкова не буде, звісно, то все набирати і контролювати по кожній людині, то справа невдячна. Вони збиратимуть гроші – це їм більш до душі.

 3. Олег пишет:

  Отчет в новой версии 161 не приняли сегодня, т.к. файл сформирован как для налоговой. Нужно делать откат на старую версию (не знаю какую) и нести в Пенсионный.
  Не спешите обновлять программу!!

  • Володимир пишет:

   Не лякайтеся.. У вас версія “бита”… Оновлюйтесь до 164. А оновлення пройти прийдеться всі.. пропускати не можна… Я сьогодні вже приймав звіт на 164-й і все гуд… Залишається проблема тільки в змінах до Порядку.. Оновлення немає, офіційно не опубліковані :((.. Ми самі в шоці.. Не знаємо що і казати бухам..

 4. Микола пишет:

  Приймаються звіти на програмі не нижче 166-ої версії. Качайте з сайта розробників. Можна тут http://www.ivoa.com.ua/programs/4-medoc/42-onovlmedoc.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>