Перейти до змiсту
 

Якою програмою подавати звіт по єдиному соціальному внеску? Програма АРМ ЗС версії 8.97

Поновлення 8.97 АРм ЗС дає можливість подавати звіт єдиний соціальний внесок

Важливим питанням, яке хвилює читачів сайту, є програма для подання звіту по єдиному соціальному внеску в Пенсійний фонд.

“Де вона?” – хвилювались читачі. – “Якою вона буде?”. ”Ось вона” – кажу я, – “і вона не особливо змінилась”.

Отже, на сторінці “СКАЧАТИ” – “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї” ви можете скачати поновлення для програми АРМ Звіт Страхувальника (АРМ ЗС) до версії 8.97.

Після встановлення цих поновлень в програмі АРМ ЗС з’явиться модуль “Єдиний соціальний внесок”. Тобто програмою можна формувати і подавати до Пенсійного фонду звіт по єдиному соціальному внеску.

Поки скачуватимуться поновлення, ви зможете продовжити читати цю статтю.

Отже, якою програмою подавати звіт по єдиному соціальному внеску в Пенсійний фонд?

Звіт до Пенсійного фонду по єдиному соціальному внеску подається програмою АРМ ЗС. Тобто, сама програма для подання звітності не змінилась – це все той же знайомий нам до болю (причому це не метафора) АРМ Звіт Страхувальника, або скорочено – АРМ ЗС. Але є певний нюанс.

На цей АРМ ЗС треба встановити поновлення, які додають звіт по єдиному соціальному внеску – на даний момент це поновлення 8.96 та 8.97. Звісно, пізніше їх буде більше, і про них я обов’язково казатиму вам.

У поновленні 8.96 (воно з’явилось ще 10 січня 2011 року) було введено модуль “Єдиний соціальний внесок” (пункт меню “Звітність” – “Єдиний внесок”).

Але я не поспішав рекомендувати вам користуватись ним. Тому що це було “сире”, недопрацьоване поновлення, яке не давало змоги формувати звіт по єдиному соціальному внеску. Зокрема, в програмі неможливо було вказати клас ризику для платника. А як ви розумієте, клас ризику – один із основних показників у звітності по єдиному соціальному внеску. Також там було багато інших недоробок.

21 січня 2011 року розробники випустили поновлення 8.97. В цьому поновленні вони вже виправили найбільш помітні помилки, дали можливість вказати клас ризику для роботодавця, більш коректно стала формуватись таблиця 1.

Але звертаю вашу увагу: все одно програма версії 8.97 не працює абсолютно правильно, є помилки при формуванні таблиці 1, є інші, менш помітні помилки. Якщо є можливість – не поспішайте зі звітом, згодом будуть ще поновлення, які виправлять помилки.

І тим не менш - поновлення 8.97, версія програми 8.97 вже є офіційно дозволеним для подання звіту з єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду. Управління Пенсійного фонду розповсюджують поновлення 8.97 і рекомендують його для використання.


А зараз трохи офіційної інформації від розробників. От що ви маєте, коли поновите програму АРМ ЗС до версії 8.97 (цитую):

“Модуль “Єдиний внесок” призначений для формування та подання звіту з єдиного внеску в ПФУ.

1. На поточну версію у модулі створюються місячні звіти, які відповідно з п. 3.1 Постанови № 22-2   Правління ПФУ подають:

 • роботодавці (юридичні особи), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем);
 • ФО-СПД, які використовують працю фізичних осіб, за цих осіб;
 • районні (міські) управління праці та соціального захисту населення;
 • страхувальники за осіб, які проходять строкову військову службу у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, Службі безпеки України, органах Міністерства внутрішніх справ України та в органах і підрозділах цивільного захисту.
 • страхувальники за осіб із числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової та альтернативної служби), осіб рядового і начальницького складу.

2. У картку установи/ Пенсійний фонд додані 2 нових поля, які обов’язково потрібно заповнити:

 • “Тип організації” – із списком, з якого обирається тип. Поле може бути незаповненим. Використовується при формуванні Таблиць 1 та 6.
 • “Клас проф. риз. виробництва” – з підключеним довідником “Професійні ризики”, із якого користувач повинен обрати клас професійного ризику виробництва та згідно Закону України “Про єдиний внесок…” відповідний процент нарахувань. Поле використовується при формуванні Таблиці 1.

3. Реалізований імпорт dbf файлів таблиць (5-9) звіту з інших бухгалтерських систем.

!!! Зверніть увагу! В опис структури dbf (викликається із “Єдиний внесок/Довідка/Структура DBF для імпорту”) внесені зміни:

 • змінена назва ідентифікатора поля “Ознака СЕЗОН” з SEASON на SEAZON;
 • змінена назва ідентифікатора поля “Код типу ставки страхового внеску” з ZIC на PAY_TP;
 • для таблиці 9 зменшена кількість допустимих символів у полях “Прізвище ЗО”, “Ім’я ЗО” та “По батькові ЗО” з 251 до 100.

4. Додана функція оновлення Реєстру співробітників програми за даними із таблиці 6.

(кінець цитати).

Звертаю вашу увагу також на те, що в реєстрі співробітників  при наявності у працівників спецстажу потрібно в картку відповідної особи внести цей спецстаж і вказати період його дії – тоді цей спецстаж автоматично буде завантажуватись у відповідну таблицю візту по ЄСВ.

Отож, підведу підсумок: вам треба скачати необхідні поновлення тут і поновити програму АРМ ЗС до версії 8.97. Тоді ви отримаєте програму для подання звіту по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду, офіційно дозволену Пенсійним фондом для використання.

І не забувайте слідкувати за поновленнями до програми – їх буде багато, тому що помилок і недоробок ще дуже багато.

Ваш десерт на сьогодні:

- Нудно тут у вас! Сидите, сумуєте. Ви б циган покликали, з музикою, з танцями, повеселились би.

- Та кликали ми циган.

- І що?

- Прийшли вони, посиділи, а потім кажуть “Нудно тут у вас!”. І пішли…

:-)

Набагато веселіше, коли маєш якісний сайт-візитку. Сайт-візитка - це невеликий за обсягом інформації (3-20 сторінок) сайт, технічно не складний і функціонально простий, на якому користувачі отримують загальну інформацію про компанію, діяльність, товари або послуги, знаходять контакти, схему проїзду, зв’язуються через форму для зворотного зв’язку. Якісна разработка сайта визитки веб-студією SEOTM відразу піднімає настрій, дає приплив клієнтів і підтримує ваш імідж на потрібному рівні.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

10 комментариев

 1. Марина пишет:

  Подскажите, что ставить, если в словаре “Тип організації” нет бюджетной?

 2. Микола пишет:

  Версія 97.001 містить перелік з 3-х типів установ, в т.ч. БЮДЖЕТНА.
  Проте, звіт зробити нереально. Назва є, але не більше – ставку не поставите. І повна невідповідність між таблицями 1 і 6. Зокрема, по лікарняних.

 3. Микола пишет:

  Версія 97.002 формує 1 таблицю, але питання лікарняних відкрите.

 4. Микола пишет:

  Все! Лікарняні заносяться при виставленні 29 в КОД ЗО. Але в першому розділі таблиці 1 суму лікарняних (перші 5 днів) і суму лікарняних за рахунок фонду треба проставляти вручну.
  36.3% для бюджетної установи проставляти не треба.

 5. Сергій пишет:

  Доброго дня, підкажіть будь-ласка, як проглянути загальну суму внесків в додатку 7 за 2010 рік по всіх 907 громадянам (управління праці робить річну персоніфікацію за 2010 рік на 907 громадян)

 6. Григорій пишет:

  Комулятивка 93 і поновлення до 97-ї є на сайті spov.com.ua – обовязково читати текстовки.
  та вот біда – там неподобство із дежавним бюджетом у картці – вихід – чекати нове поновлення
  принаймні на сайті Бест Звіта уже є декілька 97.001, 002, 003
  качати їх звідти чи ні – вирішувати вам, оскількі ці проміжні поновлення будуть включені у 98 (така у них політика)

 7. Аринка пишет:

  Подскажите, пожалуйста, какими данными должны заполняться 17 и 18 строки Таблицы 7 (№ та дата наказу). Откуда их брать? Мы бюджетная организация, но в отделе кадров мне на этот вопрос ответить не смогли.

 8. Аринка пишет:

  А еще в Таблице 1 не корректно считает: больничные не втягивает, “держслужбовців” соединила с инвалидами… Прикольная программка.

 9. Григорій пишет:

  на сьогоднішній день остання версія 8,983, знаходиться тут
  ftp://bestzvit.com.ua/BZPLUS/
  на жаль, на сайті spov.com.ua викладують комулятивні версії
  а проміжні, що виправляють ті чі інші помилки, треба качати звідси.
  раніше, можна було глянути текстовку, що ж виправляється
  тепер її можна глянути встановивши поновлення або “залізши” у файл

 10. POLTAVA_1601 пишет:

  Хто відповість(?):
  - ТЕМА: річна звітність за 2010 рік, – “додаток-7?(горезвісний)
  - ми вже двічі надсилали цей звіт
  (друга споба виконувалась спеціалістом з “ІнтелектСервісу”)
  з “єлектронним підписом” – нам з ПФУ приходе “квітанція”, що “невірний формат файлу xml”
  - здрасьтє!
  - ПЗ виготовлене “БЄСТ-ЗВІТом” на замовлення ПФУ жалиться на “свій” же ж хвормат хвайлу(!?)
  - ХА! щасливі виявились ті, хто не замовляв\виготовляв собі “єлектронний підпис”, а просто здають собі у паперовому варіанті(хоча нам друкувати пошти-шо 5000 аркушиків теж не дуже приємно)
  - поки що все, хто що чув про єтот жах???
  ===
  Удачі всім!
  (А хто відповість – тому ще й щастя до “кінця врємьон”!!!)
  У-ДА-ЧІ!!!

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>