Перейти до змiсту
 

Як внести номер телефону в таблицю 1, якщо його туди внести неможливо?

Відсутній номер телефону в таблиці 1 АРМ ЗС

Тема цієї публікації підказана відвідувачкою мого сайту під ніком Boltushka. Вона пожалілась на те, що після встановлення останніх поновлень для програми АРМ ЗС у щомісячній персоніфікації в таблиці 1  поле “номер телефона” закрите для редагування:

boltushka пишет:

8 Декабрь 2010 в 10:57

Здравствуйте! У меня возникла проблема в версии 8.94.002. В таблице 1 поле “номер телефона” закрыто для редактирования. При этом из карточки предприятия, при автоматическом формировании таблицы 1, это поле не вытягивается! Так было и во всех предыдущих версиях, но там хотя бы можно было вручную внести, а теперь нельзя! А пенсионный требует! Что делать, подскажите, пожалуйста!

З карточки підприємства воно не підтягується і лишається пустим (як це видно на фото зверху). Редагувати це поле вручну тепер неможливо, а працівники її регіонального управління ПФУ вимагають, щоб це поле було заповнене. Людина у розпачі!

Я не міг лишитись осторонь. Довелось залишивши свої приємні справи –  я якраз переглядав автоновости на MyDrive.com.ua (найсвіжіші і компетентні) – і шукати, в чому там справа.

Що ж, у мене є один рецепт вирішення цієї проблеми. Особисто у мене вона не виникала, у мене номер телефону завжди підтягало з картки підприємства. І мабуть, якби не Boltushka і ще декілька людей, у яких стала виникати така проблема, я б і не звернув на це уваги. Але після їхніх скарг я став розглядати – що ж тут не так і чого нема номеру телефону у них, а у мене є. Я декілька раз переставляв програму АРМ ЗС, заповнював картку установи і так, і сяк, і нарешті знайшов, де ж потрібно вказати цей нещасний номер телефону, щоб він попадав у таблицю 1. (щоб похвалитись ;-) можу сказати, що я заповнюю картку підприємства завжди дуже ретельно, номер телефону стояв у мене там, де потрібно, і попадав у таблицю 1 ;-)).

Отже, перейдемо до наших баранів, тобто до програми АРМ ЗС.

Що ми робимо, коли заповнюємо картку установи? Де ми вносимо номер телефону зазвичай?

Як правило, заповнюючи картку установи (“Довідники” – “Картка установи”), ми додаємо номер телефону у розділі “Адреси”:

телефон в картці АРМ ЗСНатискаємо на плюсик “+” і у віконечці, що з’явиться, вносимо номер телефону.

Вносимо номер телефону в розділі "Адреси" програми АРМ ЗСЗдається, ми все зробили правильно! Але чого цей самий номер телефона не з’являється в таблиці 1 щомісячної персоніфікації? І в той же час, чого він з’являється у мене, хоча у мене телефон теж записаний у цьому розділі?

Ні, все аж не так просто, як могло би бути (на жаль).

Виявляється, щоб номер телефону підтягався в таблицю 1 програми АРМ ЗС, його треба внести ще в одне місце картки установи!

Треба зайти в розділ “Керівництво” картки установи і там вказати номер телефону керівника! Це місце підкреслено червоним.

Вказуємо номер телефону в програмі АРМ ЗСВносите номер телефону, натискаєте “ОК” і швиденько біжите в розділ “Щомісячна персоніфікація“, відкриваєте звіт і клацаєте на таблицю 1.

Якщо вона у вас вже сформована, то ви відкриваєете її і бачите, що номеру телефону там все одно нема!  Щоб відновити свої нерви, потрібно натиснути клавішу F5, знаходячись в таблиці 1 (або вибрати меню “Вигляд”-”Оновити поля”). Програма поновить таблицю 1 і нарешті! нарешті підтягне туди і номер телефону. Фуф….

Якщо таблиця 1 у вас ще не була сформована, то ви клацаєте на неї і програма сформує таблицю 1 з уже внесеним номером телефону.

Просто, чи не так? Хто б міг подумати, що номер телефону береться звідти, а не з розділу з адресою і телефоном – хоча такий варіант найбільш логічний.

Ну подумаєш, витратили трохи нервів і часу на те, щоб знайти причину. Але наскільки легше було б, коли б розробники у коментарях до поновлень не лише писали форми, які вони напхали у програму, але й вказували інші зміни, які стосуються інтерфейсу користувача (інтерфейс, простіше кажучи, це ті всі кнопки, списки і т.п., це те, як виглядає програми і як ви з нею працюєте). А то ось так випустять чергове поновлення – і ось тобі! Хто потім скаже, що це не війна? ;-)

Маю надію, вам допоможе ця стаття у вирішенні проблеми, коли номер телефону не заноситься автоматично у таблицю 1. в програмі АРМ ЗС. Якщо би щось не те – коментарі до ваших послуг, пишіть.

А я, мабуть, потішу себе, зроблю заказ пиццы на дом. Не кажучи про те, що це зручно, це ж дуже смачно. Я обожнюю піцу, особливо таку в якій є салямі, шинка, оливки, гриби і кукурудза. Ех, аж слинка тече. Ну якщо вам піца не до смаку, то завжди зможете замовити собі будь які продукты с доставкой на дом. Зараз ця послуга є доступною, а про зручності і мови нема.

Для вас – десерт у вигляді жарту:

Одна подруга іншій:

- Ну що мені робити з моїм чоловіком, він ще досі у пивній…

- Хай бере приклад з мого. Мій дома давно. Його вже принесли..

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTER–  і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою, Консультант


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

6 комментариев

 1. boltushka пишет:

  Ура, ура, ура! Уважаемый Consultant, спасибо огромное! Что бы я без вас делала! :-) :-) :-)

 2. наталья пишет:

  Спасибо огромное и за подсказку за телефон, и за сайт в целом. Оперативность у Вас на высшем уровне, т.к. сегодня сдавала отчет в пенсионный, а они там офигели, что даже у них еще нет версии 8.95, а я уже сдаю отчет по этой версии.Еще раз спасибо!

 3. Григорій пишет:

  Наталья, не треба так радуватись. Кажу вам як працівник пфу – там заморочок ще хватає. І не ми крайні, що така програма, і хто зна кому казати про них – розробники – Бест, а не пфу. І відповідальність несуть вони, хоча щоб їх щось спитати їм треба за консультації платити гроші. А ця програма є безкоштовною, от і робіть висновки – ми, працівники пфу, на ній знаємось точно так само як і будь-який страхувальник. На-жаль.
  А поновлення можна брати і на сайті Беста, і на сайті спов.ком.юа
  Я рекомендую останнє. Але це не еталон. За цей рік там був один чи два проколи з поновленнями.
  А відносно “родзинок” – цей фокус з номером телефона, я вирахував ще в лютому. Потім була декілька місяців біда із Фондом Зайнятості по безробітних…
  А от зараз (саме для цього я зайшов зараз сюди) біда нова – по мамках із управлінь соцзахисту.
  І ми (“персики” із пфу), і колеги із соцзахисту в шоці – додаток 7 не описаний в імпорті АРМу, і у них немає пз для експорту… А справа пахне тисячами людей.
  Це одне.
  Аа ще – спробуйте змінити адресу ;) У мене не виходило – потрібно було видалити і додати нову – цікаво це все. Особливо намагання пояснити страхувальникам чому АРМ так працює.
  А Бест мовчить…

 4. Consultant пишет:

  boltushka, наталья: Вам тоже спасибо – за хорошие слова в мою сторону, которые большая редкость на моем сайте :)
  Григорій: з соцзахистом, мабуть, буде як завжди – особливо термінові індані для призначення пенсій будуть доноситись на бумазі, все інше буде тягнутись “через пень колода”, а потім якось то все під кінець звітного періоду у березні зкинуть :)

 5. Сергій пишет:

  Огромное спасибо, честно говоря, не понятно, как рядовой пользователь должен до этого сам додуматься! А ваша статья была первая по запросу в гугле :) Очень помогли, проблема мелкая, но очень неприятная, в фонде постоянно за это ругали :)

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>