Перейти до змiсту
 

Як працюватимуть управління Пенсійного фонду в період новорічно-різдвяних свят?

Певним чином, мабуть, кощунство працювати на свята, але чогось мені не йметься. Новий рік зустріто, і зустріто досить пристойно – хоча й прийшов додому в половину шостої ранку, але прийшов сам ;-) і навіть на двох, а не на чотирьох. :)

Відіспавшись, я вирішив, що все-ж одразу першого числа братись за публікації – це трохи не святково. Тому подивився декілька гарних фільмів, зокрема, передивився “О чем говорят мужчины” – фільм просто казка, на мою думку.

А ось 2 число вже для роботи підходить, не дивлячись навіть на те, що це неділя. Трохи попрацювати можна.

А як працюватимуть управління Пенсійного фонду в період новорічних і різдвяних свят у 2011 році?

Графік роботи Пенсійного фонду в цей час буде такий:

  • 1-2 січня, субота та неділя- неробочі дні;
  • 3 січня, понеділок – неробочий;
  • 4 січня, вівторок – робочий день;
  • 5 січня, середа - робочий день;
  • 6 січня, четвер – робочий день;
  • 7 січня, п’ятниця – неробочий день;
  • 8-9, субота-неділя – неробочі дні;
  • 10 січня, понеділок – робочий день і далі вже розпочинається звичайний режим роботи.

Врахуйте таку специфіку, що 6 числа, мабуть, робочий день буде неповним. По-перше, законодавство каже, що перед вихідним днем робочий день скорочується на 1 годину, а по-друге, цілком реально, що вже після обіду в управліннях лишаться лиш пара чоловік чергових – на телефонні дзвінки, так би мовити відповідати, а інші побіжать готуватись до св’ят. Тому варто 6го числа всі свої питання вирішити до обіду.

І на сьогодні це все, все-ж таки свята, треба трохи відпочити, тому що попрацювати доведеться в цьому році наполегливо. А що вас чекатиме у цьому році, які будуть тенденції для Вашого знаку Зодіаку – взнаєте зі свого бізнес-гороскопу, який я опублікую завтра.

Щоб ваш сайт не “звалився” на свята, потрібен надійний сервер, що витримає навантаження. Придбати його – дорого,  а ось Аренда сервера – Dedicated Server є гарним варіантом отримати надійний і оптимальний за ціною хостинг в Україні.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTER–  і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою, Консультант


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

  1. [...] This post was mentioned on Twitter by Алексей. Алексей said: RT @zvitdopfu: Як працюватимуть управління Пенсійного фонду в період новорічно-різдвяних свят? http://goo.gl/fb/Orukr [...]

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>