Перейти до змiсту
 

Впорядковано розділ “СКАЧАТИ” з програмою АРМ ЗС та поновленнями

 

Роздыл сайту "СКАЧАТИ", де є програма та бланки для Пенсыйного

Шановні друзі!

Поновлено розділ “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми” сторінки “СКАЧАТИ”.

Тепер поновлення викладено одним файлом. Також є можливість скачати окремі їх блоки. Це робить зручнішим скачування поновлень.

На початку сторінки йде опис програми АРМ Звіт Страхувальника, яка потрібна для подання звітів до Пенсійного фонду. Трохи нижче викладено два посилання для скачування програми – якщо не працює одне, то обов’язково працюватиме друге посилання для скачування.

Трохи нижче розташовані інструкції для програми АРМ ЗС – окремо для подання звітності за 2010 рік та для подання звітності по єдиному соціальному внеску – з 2011 року. Для скачування інструкцій теж  викладено два посилання на різні файлообмінники.

А далі йдуть поновлення.

Поновлення викладаються в хронологічному порядку, що полегшує роботу з пошуку потрібного поновлення. На них теж розташовано два посилання для скачування.

Заходьте та користуйтесь!

Періодично відвідувачі сайту обуруються тим, що поновлення викладено на файлообмінниках. Файлообмінники (ФО) для мене – це:

  • зручний спосіб розташувати файли:
    • я можу швидко залити файли на ФО, тому що нема обмежень по ап-лоаду (швидкості закачування на сайт), як це часто є на бесплатних файлообмінниках;
    • якщо я розташую файли у себе на сайті – мені прийдеться придбати дорожчий пакет обслуговування, т.я. файли – це навантаження на хостинг. А цей сайт не заробляє на себе, щоб оплачувати дорогі пакети
    • у мене завжди є статистика по файлам – фякі потрібні, які ні, які потрібно продовжити;
  • завдяки файлообміннику фактично і існує сайт як такий.

Які незручності для вас? Потрібно витратити хвилинку-другу, –  вибрати безкоштовне завантаження і почекати, щоб пройшла реклама файлообмінника, потім спокійно скачати файл. Ніяких грошових витрат від вас не вимагається. Якщо ж хтось придбав преміум акаунт для швидшого скачування – це його повне право :). Але це не обовязково, скачати файл можна в будь-якому випадку безкоштовно.

Думаю, питань не мало б виникати на цю тему.

А от якщо маєте питання – де знайти широкий вибір  стильного, яскравого ф зручного одягу для хлопчиків та дівчаток – в цьому допоможе магазин детской одежды “Натуся”. Дитячий одяг, який потрібен діткам для комфорту і задоволення.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

 

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>