Перейти до змiсту
 

Увага! На “Звіт до ПФУ” запрацював форум!

Доброго дня, шановні друзі!

Сьогодні, 7-го числа, на ресурсі “Звіт до ПФУ” запущено веб-форум, або, інакше кажучи, веб-конференція.

Що таке форум? Це місце для спілкування відвідувачів, для обговорення якихось тем.  Ви заходите на форум, реєструєтесь, пишете повідомлення. Потім заходите через деякий час, дивитесь, що Вам відповіли (а може, й не відповіли :)), які ще повідомлення по даній темі з’явились. Для зручності в форумі можна підписатись на отримання нових повідомлень з теми, яка Вас цікавить, на електрону пошту. Тоді  Ви будете отримувати на свою пошту повідомлення про нові записи і, таким чином, не пропустите нічого нового.

Звісно, поки що форум не наповнений повідомленнями, але з часом він буде формуватись вашими повідомленнями, Ви зможете спілкуватись між собою по темі звітності до Пенсійного фонду України. Ділитись секретами. Обговорювати різні питання заповнення бланків. Радитись з приводу заповнення даних щомісячної персоніфікації в АРМ ЗС. Шукати шляхи вирішення проблем, які виникають при роботі в АРМ ЗС.

Отож, заходьте на форум або напряму за адресою http://forum.zvitdopfu.com або через сторінку сайту “ФОРУМ”.

До речі, про вирішення однієї з цих проблем – проблему поновлення АРМ ЗС, буде наступна публікація.

Також буде викладено для cкачування нове поновлення до АРМ ЗС. Воно є важливим, оскільки в ньому реалізовано досить багато функцій, і, зокрема, можливість провести/вказати у звітності доплату до рівня мінімальної зарплати за січень-березень 2010 року (коли була плутаниця з визначенням розміру мінімальної зарплати у 2010 році, пов’язана з відсутністю Закону України “Про Державний Бюджет  України на 2010 рік”). Зараз цей Закон прийнятий, і, нібито “заднім числом”, розмір мін. зарплати в січні-березні 2010 року збільшився (типово українські реалії, чи не так?), сміх крізь сльози…

На тему проведення доплати за січень-березень 2010 року також буде окрема публікація – ця тема стосується тих багатьох підприємств і підприємців, які за січень-лютий 2010 року вказували мінімальну зарплату на рівні 774 грн. Тепер же необхідно провести донарахування з тим, щоб розмір мінімальної зарплати в цьому періоді становив 869 грн. Досить марудна і заплутана справа з цими доплатами виходить, тому в публікації ми будемо розглядати, як же вказати ці всі циркові фокуси доплати у щомісячній звітності.

Також в наступних публікаціях будуть розглянуті теми штрафів (як же ми цього чекали, так?) – за несвоєчасне подання щомісячної звітності або за подання недостовірних даних. Мабуть, починається…

Буде публікація по темі заповнення звітності до ПФУ у 2010 році приватними підприємцями – фізичними особами на спрощеній (поки що спрощеній…чорний гумор) системі оподаткування, яка подається в тому випадку, якщо:

  • підприємець припинив свою діяльність у 2010 році;
  • досяг пенсійного віку і виходить на пенсію;
  • або підприємець вже є пенсіонером і хоче подати свої документи на перерахунок пенсії (сподіваючись на перерахунок у бік підвищення).

Ця публікація буде з відповідними бланками звітності до ПФУ у 2010 році, які потрібні підприємцям у цьому випадку. Бланки Ви зможете вільно скачати з цього сайту.

Ну, і звісно, буде багато чого іншого, цікавого, …можливо, не завжди приємного, але мусимо виходити з тої ситуації, яка є. Дорогу здолає той, хто йде. Слідкуйте за новинами на сайті, як це робити, сказано в кінці публікації.

Ще раз нагадаю – заходьте на форум:

Щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на їх отримання! Ви можете читати новини через RSS, отримувати на  електронну пошту, слідкувати за новими статтями у TWITTERі.

Спілкуйтесь на нашому форумі! Можливо, там Ви знайдете відповіді на питання, які не знайшли тут.

Також можете додати публікацію, яка Вам сподобалась, у закладки – їх кнопка знаходиться одразу за цим постом, внизу, і тоді вона буде завжди у Вас під рукою.

Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання ! :)

Якщо вам сподобався сайт – ви можете підтримати його ось тут :) !

З повагою,

Ваш Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>