Перейти до змiсту
 

Та чого ж ти не поновлюєшся???!!- ще декілька думок.

Вирішення проблеми з помилкою оновлення АРМ ЗС.Шановні друзі!

В коментарях до публікації по усуненню проблеми поновлення програми АРМ Звіт страхувальника, призначеної для подання звіту до Пенсійного фонду, читачі писали про те, що їм вдавалось виправити цю помилку за допомогою встановлення кумулятивного поновлення, яке поновлює програму з версії 8.86.000 одразу до версії 8.89.000.

Тому для Вашої зручності я розташовую для скачування і це поновлення (ARM_8089000_8086000.exe, 22,64 Мб). Також воно є доступним на сторінці сторінці “СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми”. Це поновлення отримане з сайту ПФУ. Оновлення там з’являються лише тоді, коли ситуація вже стає критичною. Ось і зараз вони випустили це поновлення, тому що було необхідно вводити декілька принципових оновлень до звіту.

Якщо у вас не поновлюється програма АРМ ЗС, Ви можете спробувати встановити це поновлення. В деяких випадках допомагає. Мені, наприклад, особисто, не допомогло. Моя програма АРМ Звіт Страхувальника поновлюється поновленнями від виробника АРМ ЗС, а от цим поновленням від ПФУ вона поновлюватись відмовилась. Якщо такий метод не допоміг, то Вам залишається лише робити так, як описано в публікації “Та чого ж ти не поновлюєшся???!!… або що робити, коли хочеться кричати. Виправлення помилки поновлення АРМ ЗС.” Метод, описаний в цій статті, дає 100% ефективність, тому я запропонував його Вам першим. Але, зваживши на коментарі, де наші читачі казали, що багато кому з них допомогло і поновлення ARM_8089000_8086000.exe, виставив і його для Вас. Маєте право все знати,  і все мати ;-)  можете навіть заказать пиццу і швидко її отримати.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

7 комментариев

 1. Андрей пишет:

  О, вы на Блогун подписываетесь? :) хорошая система, лучшего пока не придумали, хорошо в своей нише сидят. Удачи.

 2. GOGOL пишет:

  Да, а вот у меня этими обновлениями хорошо получилось обновить, без проблем. А вы говорите – проблемы

 3. Byhgalter пишет:

  Также зарегистрирован в системем Блогун. Всем советую. Дополнительный заработок, всего лишь за пару ссылок после поста.

 4. Виктория пишет:

  Дайте файл скачать!!!!!! Все ссылки уже не рабочие.. А очень нужно((((

 5. Виктория пишет:

  Извините, не написала какой)) ARM_8089000_8086000.exe, 22,64 Мб. Ну просто очень нужно

 6. Consultant пишет:

  ) хорошо, если нужен, сейчас будет.
  Вернеее, уже есть :)

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>