Перейти до змiсту
 

Строк подання звітів ЄСВ подовжено до 24 лютого 2015 року включно.

Доброго вечора, друзі.

Як вам відомо, з 17  по 19 лютого 2015 року неможливо було подати звіти до податкової. Державна фіскальна служба (тобто податкова) повідомила, що це все із-за технічних збоїв в обладнанні.

Звіт подати було неможливо. Відправивши його електронною поштою з ЕЦП, ми не отримували взамін нічого – ні повідомлення про доставку, ні першої, ні, тим більше, другої квитанції. Звіт по ЄСВ не проходив і до Пенсійного. Тобто звіт ми відправляли, і десь він у нетрях податкової застрягав.

Нерви, звісно, це все напружувало дуже навіть. Адже добре відомо, що податкова радо накладає штрафи за будь що, і всіх тривожило – чи не вилізе такий фінт теж штрафом – за невчасне подання звіту.

Але тут, мабуть, ситуація була серйозна, і податкова продовжила термін подання звітності до 24 лютого 2015 року включно. Тобто звіт, поданий і сьогодні, і завтра – 24 лютого буде рахуватись вчасним.

Повідомлення про це з’явилось на сайті Державної фіскальної служби 20 лютого під вечір, тобто під самі вихідні. Наводжу повний текст повідомлення (цитую):

“Шановні платники ! Повідомляємо, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині. Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі. При  цьому зазначаємо, що звіти подані до ДФС 17,18 та 19 лютого 2015 року будуть прийняті 20 лютого 2015 року. Враховуючи відсутність можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації у зв’язку із технічними проблемами, які мали місце 17-19 лютого 2015 року, граничний строк  для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно відповідно до положень Порядку застосування норм пунктів 102.6 – 102.7 статті 102 Податкового кодексу України, затвердженого наказом  Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1044, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 р. за N 84/18822.” Кінець цитати.

Отже, ще є день, щоб відправити звіт по ЄСВ, провівши у ньому виправлення згідно нових правил подання звіту по єдиному соціальному внеску, якщо ви не встигли ще їх зробити.

Якщо ви відправили звіт у період з 17 по 20 лютого, і не отримали на нього ніяких квитанцій, можна відправити його ще раз, щоб отримати квитанції і мати впевненість у тому, що звіт завантажився. (А якщо ви часом зібрались до Львова – потурбуйтесь про Оренду квартири у Львові, щоб мати впевненість у тому, що є де зупинитись).

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Всього вам найкращого,

з повагою – Консультант.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>