Перейти до змiсту
 

Так скільки рахунків для єдиного соціального внеску?

Рахунки для сплати єдиного соціального внеску - скільки їх треба?

На скільки рахунків потрібно буде перераховувати єдиний соціальний внесок?

Ця публікацію певною мірою є відповіддю на запитання, яке прозвучало в коментарях:

Наташа пишет:

6 Декабрь 2010 в 16:17

Сьогодні здавала звіт до ПФ. Сказали, що потрібно вивчати порядок сплати єдиного внеску. Я запитала: “Що, тепер будемо перераховувати єдиний внесок лише на один рахунок?” Мені відповіли, що тепер перераховувати гроші-внески будемо на 9 рахунків. Це як розуміти???

І питання, і інформація, яка в ньому є – якісь явно неоднозначні і викликають незрозуміння.

Зацікавившись, я витратив деякий час на уточнення такої інформації. Яких результатів я дійшов?

Ось вони.

Згідно інформації, яка надали в Пенсійному фонді, для фізичної особи-підприємця, який є на спрощеній системі оподаткування (тобто на єдиному/фіксованому податку) і використовує найману працю (має працівників), обов’язковими будуть 2 рахунки:

  1. рахунок, на який треба перераховувати нарахування на фонд оплати праці, розмір цього нарахування залежатиме від класу ризику (це аналог теперішніх 33,2%);
  2. рахунок, на який потрібно буде перераховувати суму утримання єдиного соціального внеску (аналог теперішніх 2% із зарплати працівника). Ця сума буде для всіх однакова і міститиме в собі пенсійний збір, безробіття та соцстрахи.


Якщо ж підприємцем будуть виплачуватись найманим працівникам лікарняні – то тоді для нього виникне потреба перераховувати кошти на ще один рахунок, призначений лише для відрахувань з лікарняних.

І ще один рахунок буде потрібне тоді, коли серед найманої праці будуть інваліди. Для відрахувань по інвалідах буде ще один, окремий рахунок.

Тобто, виходять 2-ва обов’язкових рахунки, яка залізно і 100%-но будуть.

У випадку лікарняних  - додасться ще один, 3-й рахунок.

І при наявності інвалідів – буде ще один рахунок.

Разом не більше 4-х рахунків – це якщо у вас ще й лікарняні будуть, і інваліди серед працюючих.

Ось така невеличка інформація щодо рахунків для ЄСВ.

Є в наш час дуже цікавий і певним чином модний елемент оздоблення кімнат – точкові світильники. Розташувати їх можна будь-де – в стіні, стелі, меблях, навіть в підлозі – дуже оригінально виглядає. А купувати всю цю красу, тобто точечные светильники в Киеве – найкраще в магазині світла “Лампа”, lampa.kiev.ua. Більш як 5000 найменувань, гарантія,  доставка не лише по Києву, а і по Україні, привабливі ціни. А головне, як на мене – є статті та поради по світильниках – що вони, як вони і для чого вони. Приємно, коли тобі подають правдиву інформацію. Ага, ледь не забув ще один момент, дуже приємний – до певних товарів вам ще й подарунок зроблять. Заходьте на “Лампу” – вас вже чекають.

Десерт на сьогодні:

Секретарка – шефові:

- Це, напевно, вас…

- Чому – напевно?

- А там спитали: “Це ти, старий козел”??

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTER–  і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою, Консультант


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

  1. [...] This post was mentioned on Twitter by DrawMan, Звіт до ПФУ. Звіт до ПФУ said: Так скільки рахунків для єдиного соціального внеску? http://goo.gl/fb/1krwI [...]

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>