Перейти до змiсту

Програма для подання звітів по єдиному внеску M.E.Doc (“Медок”). Оновлення програми.

Програма для подання звітів

по єдиному внеску M.E.Doc (відома як “Медок”, medoc).

Програма M.E.DOC IS для подання звітів по єдиному соціальному внеску

Програма M.E.DOC IS (заради спрощення її називають “Медок” (medoc) – використовується для подання звітів до податкової (яка називалась Міністерство доходів та зборів, тепер називається Державна фіскальна служба, але суть від того не змінилась,все одно це “податкова” ;-) ).

Програмою M.E.DOC IS формують та подають щомісячний звіт по єдиному соціальному внеску.

Звіт по ЄСВ був введений з 01 січня 2011, подається  по теперішній час. Для його подання раніше використовувалась програма АРМ ЄВ (АРМ “Єдиний внесок”), тепер використовується M.E.DOC IS. Назва “M.E.DOC” – це скорочення від англійських слів “My Electronic DOCument”, тобто  ”Мій електронний документ”

Також програмою можливо формувати звіти для подання до Пенсійного фонду:

  • річного звіту з персоніфікації - за попередні роки, з 1998 по 2009 рік включно;
  • щомісячного звіту - для подання помісячної персоніфікації за 2010 рік.

Програма є безкоштовною, ліцензійно чистою та дозволеною до використання для подачі звітів по єдиному соціальному внеску. Це офіційне програмне забезпечення.

Інсталяційний пакет програми версії 10.01.046  безкоштовно скачуйте тут :


*   *   *   *   *

ОНОВЛЕННЯ ДО ПРОГРАМИ M.E.DOC IS:

(Версію програми можна побачити так – в програмі  вибрати пункт меню “Довідка” – “Про Програму”).

Програма M.E.DOC влаштована таким чином, що оновлення шукає сама. Тобто якщо Ваш комп’ютер підключений до Інтернету, і Ви запустите “Медок”, то програма сама пошукає оновлення. Якщо такі будуть – вона повідомить Вас про їх наявність і запропонує оновитись. Це буде так зване “онлайн-оновлення”.

Якщо ж у Вас нема постійного підключення до Інтернету або ваше підключення є слабким – тобто має малу швидкість, є нестійким або є обмеження (ліміт) на скачування в мегабайтах, то Ви можете скачати поновлення вручну, на флешку. Потім оновити програму вручну, запускаючи ці оновлення у себе на комп’ютері, на котрому встановлено програму. Це можна назвати “оффлайн-оновлення”. Отримати оновлення можна на офіційному сайті програми за наступним посиланням:

*   *   *   *   *

НЕ запускається M.E.DOC? Це  має допомогти:

Буває, що після встановлення програма M.E.Doc (“Медок”) вона  не запускається, натомість вивалюється вікно з помилкою. Частіше за все це пов’язано з відсутністю у вашому комп’ютері компоненти Microsoft  .NET Framework,  тобто її треба встановити окремо. За наведеним нижче посиланнями ви можете скачати цю компоненту для вашої версії Windows:

Але і при встановленні .NET Framework. може з’витись повідомлення про помилку. Це в більшості випадків теж вирішується легко – як правило, треба встановити пакет певних оновлень (так званий “патч”) для Віндовс, після чого .NET Framework спокійно встановиться.  Буває таке на комп’ютерах з Windows XP. Скачати цей патч :


674 комментария

  1. http://www./ пишет:

    Yes, I do think we agree about windows :)Thanks for the historical details!And for sure, better windows are nothing to scoff at. I'm getting new ones this very weekend. Will save me heating costs during the winter.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>