Перейти до змiсту

Постанова та порядок подання звітності до Пенсійного фонду з 01 січня 2010 року (місячної персоніфікації)

Постанова та порядок подання звітності до Пенсійного фонду з 01 січня 2010 року (місячної персоніфікації)

ТУТ ви можете безкоштовно скачати нормативні документи по місячній звітності 2010 року до ПФУ: постанову Правління Пенсійного фонду України та порядок подання місячної звітності з 1 січня 2010 року до Пенсійного фонду з повним комплектом бланків і додатків. Скачайте їх ТУТ!

- – - – - – - -

Інфо на спеціальних умовах для болгарських друзів:  Нашият екип е специализиран професионално в областта на къртачните услуги. кърти чисти извозва : предлагме затворен цикъл от услуги кърти, чисти, извозва:
къртене на бетон, къртене натухли, къртене на мазилка, къртене на замазка, къртене на мозайка, къртене на фаянс,теракот, гранитогрес, демонтаж на остъкления, прозорци, демонтаж на каси на врати, събаряне на сгради, огради, постройки, зидове, дувари, извозване на строителни и битови отпадъци, почистване на офиси, къщи, мазета, тавани, дворове.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>