Перейти до змiсту

Бланки звітності для подання щомісячної та річної персоніфікації з 01 січня 2010 року.

Скачати бланки звітності до ПФУ за 2010 рік

На цій сторінці можна скачати комплекти бланків щомісячної звітності до Пенсійного фонду України у 2010 році.

Комплекти бланків щомісячної звітності, які подаються кожного місяця (за найману працю).

Файли представляють собою документи Microsoft Word, в які вставлено зображення. Такий тип файлів можна відкрити і роздрукувати на будь-якому компьютері без потреби встановлення додаткових програм (графічних чи Acrobat Reader). Користуйтесь на здоров’я.

Про те, як заповнювати ці бланки – читайте в публікаціях на сайті.

1. Комплект бланків спрощений (Blanki_misyachna_zvit_FO.doc, 3.68 Мб)

Такий комплект типовий для подання звітності приватними підприємцями, які використовують найману працю. Він містить лише найнеобхідніші бланки звіту до Пенсійного фонду:

 • Перелік таблиць звіту (обов’язковий, раніше називався Ярлик пачки);
 • Таблиця 1 “Нарахування внесків на загальнобов’язкове державне пенсійне страхування” (обов’язковий, раніше називався “Додаток 23″), 3 листи;
 • Таблиця 5 “Трудові відносини застрахованих осіб” (раніше називався “Список працюючих”, використовується за потребою );
 • Таблиця 6 “Відомості про нарахування заробітку (доходу) застрахованим особам” (обов’язковий, власне персоніфікація).

*    *    *


2. Комплект бланків повний (Blanki_misyachna_zvit_full.doc, 4.89 Мб).

Повний комплект бланків, до якого входять бланки для вказання спецстажу та бланки для лікарняних, відпускних та ін. нарахувань. Цей комплект, наприклад, стане в нагоді малим приватним підприємствам та організаціям, які мають до 10 працюючих (тому що при більшій, ніж 10, чисельності працюючих звіт подається в електронній формі). Він містить такі бланки звітності до Пенсійного фонду:

  • Перелік таблиць звіту (обов’язковий, раніше називався Ярлик пачки);
  • Таблиця 1 “Нарахування внесків на загальнобов’язкове державне пенсійне страхування” (обов’язковий, раніше називався “Додаток 23″), 3 листи;
  • Таблиця 5 “Трудові відносини застрахованих осіб” (раніше називався “Список працюючих”, використовується за потребою );
  • Таблиця 6 “Відомості про нарахування заробітку (доходу) застрахованим особам” (обов’язковий, власне персоніфікація);
  • Таблиця 7 “Суми нараховані за дні тимчасової непрацездатності, щорічні та додаткові відпустки, та суми, нараховані у минулих періодах” (тут заповнюються лікарняні, відпускні та ін. нарахування, використовується за потребою – у випадку нарахування зазначених виплат);
  • Таблиця 8 “Наявність підства для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства” (в цій таблиці вказується спецстаж для окремих категорій працюючих, використовується при наявності пільгових робочих місць).

Комплекти бланків річної звітності за 2010 рік,

які мають подати фізичні особи-підприємці самі за себе.

Комплекти бланків річної звітності до Пенсійного фонду за 2010 рік. Вони подаються по закінченню звітного року фізичними особами-підприємцями, які знаходяться як на спрощеній системі, так і на загальній системі оподаткування. В цих бланках вказується сума сплаченого податку та сума доплати. Докладніше – дивіться відповідні публікації на сайті в рубриці “Помісячна персофінікація 2010″. Бланки в форматі PDF, якщо вони не відкриваються – скачайте програму для їх перегляду ось тут.

1. Бланки річної звітності для фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування (Dod5-FO-ZAGALNI-PIDSTAVI-zvit-do-PFU.pdf, 1,05 Мб).

2. Бланки річної звітності для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування, єдиний та фіксований податок (Dod5-FO-OSO-zvit-do-PFU.pdf, 1,08 Мб).

3. Бланки річної звітності для самозайнятих осіб – адвокатів, нотаріусів, митців (Dod5-ADVOCATI-zvit-do-PFU.pdf, 0,2 Мб).