Перейти до змiсту
 

Що робити, якщо мене викидає з програми?

Проблема поновлення АРМ ЗС

В коментарях на сайті спливла проблема, пов’язана з поновленнями АРМ ЗС - після їх встановлень програма переставала працювати.

“…Встановила оновлення, викидає з програми. Маю 300 чоловік персоналу!!!!! що мені тепер робити?? як здавати звіт???..”

“…скажіть в чому причина? після чергового встановлення версії 9_04 і т.д просто викидає з програми…”

“…Скажіть будь ласка, що робити, коли після встановлення “обновлений” програма не відкривається. Запускається , а після вибору підприємства вирубається. Дуже дякую…”

Шквал подібних коментарів заполонив “Звіт до ПФУ“. Від цього навіть у комп’ютерів не витримали нерви, і частину подібних коментарів мої сторожові програми відправили у карантин, розцінивши їх як спам. Та це не спам…

Це проблема, пов’язана з програмою АРМ ЗС. На жаль – чергова, і думаю, не остання.

Отже, ви мали програму АРМ ЗС, спокійно нею подавали звіт до Пенсійного фонду і журби не мали. Та не все так просто. Пенсійний фонд змінив правила гри – тобто змінив порядок подання звіту по єдиному соціальному внеску, змінились бланки, додались нові коди. Звіт за новою формою потрібно подавати вже з 1 вересня 2011 року (про новий порядок докладніше я пишу ось тут).

Звісно, у зв’язку з цим мали бути і зміни у програмі АРМ ЗС. Вносяться зміни у АРМ поновленнями. Ось ці поновлення ми і чекали напружено весь серпень. Поновлення 9.07.000 з’явилось ледве-ледве 29 серпня, за пару днів до початку звітного періоду. З радісним криком ми кидаємось до цього поновлення – та воно є недопрацьованим… Чекаємо далі. З’являються проміжні поновлення…

І ось 6 вересня з’являється поновлення до версії 9.08.000. В ньому нібито вже більш-менш модуль ЄСВ є працездатним, можна звіт набрати, можна роздрукувати, зберегти у файл. Тепер вже можна працювати.

Та у запалі роботи розробники АРМу щось не туди зробили – і у багатьох користувачів програма АРМ ЗС перестала працювати після встановлення поноволень.

Тобто ви поновлюєте програму, запускаєте її – а вона не запускається. Клацаєте по ярличку програми, а вона не реагує.

Зустрічається у АРМ ЗС ще більш виточнений спосіб знущання. Програма запускається. Ви клацаєте на свою фірму, щоб зайти і зробити звіт, а програма згортається. Закривається і не дає працювати.

Не ставити поновлення не можна – в них є зміни, без яких звіт подати неможливо. А поставиш – програма не працює. Ну хоч плач.

Та вихід є.

Що робити, коли АРМ ЗС перестає працювати після поновлень?

У випадку, якщо ви встановлювали поновлення на програму АРМ ЗС, а вона потім перестала запускатись, потрібно стару програму АРМ ЗС видалити, потім встановити програму версії 9.07.000, поновити її поновленням 9.08.000, завантажити в неї дані з резервної копії і спокійно готувати в програмі звіт до ПФУ.


Отже, послідовність кроків така:

 1. Акуратно і грамотно видалити стару програму АРМ ЗС.
 2. Встановити програму АРМ ЗС версії 9.07.000 (скачати  тут).
 3. Відновити ваші дані з резервної копії.
 4. Поновити програму оновленням 9.08.000 (скачати тут).
 5. І спокійно працювати – готувати звіт у програмі.

Якщо у вас є питання щодо того, як:

 • правильно видалити програму АРМ ЗС – вам потрібна ця стаття;
 • поновити дані з резервної копії - читайте цю статтю.

Читаючи статті про встановлення програми, ви можете спитати – як мені зробити резервні копії, якщо я не можу зайти в програму?

Страшного нічого нема – на щастя, резервна копія робиться кожен раз після успішного входу в програму. Тобто резервна копія залишається актуальною з останнього разу користування вами програмою. Розташовуються резервні копії на диску С:\ в каталозі C:\ZVIT_ARC. Копія має вигляд файлу з кодом підприємства чи підприємця. Якщо ви вели декілька фірм у АРМ ЗС – стільки ж і резервних копій з відповідним кодами буде в каталозі. Відповідно, стільки раз вам відповідно буде і провести відновлення – за один раз відновлюється одна фірма.

Ось, мабуть, і все, що стосується вирішення проблеми, коли АРМ ЗС не запускається після поновлень. Хоча ні – ще ми маємо подякувати панові Миколі, який у коментарях підказував вам, що робити, якщо програма не запускається.

Жарт дня на сьогодні:

- Привіт, розказуй, як справи?

- Та нічим тебе порадувати. У мене все добре.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

4 комментария

 1. Катя пишет:

  А що робити коли імпорт не проводиться в в поновленному АРМ?

 2. Андрій пишет:

  та не робить вона зовсім… встановив на чисту winows 7 нову програму, поступово обновив до 9.08, завів в каталог нове підприєвство і НЕ ПРАЦЮЄ!!!!

  • Consultant пишет:

   Яким чином? Не запускається? Інколи буває, що при встановленні “з нуля” версії 9.07.000, поновленні до 9.09.000 та завантаженні резервої копії, програма АРМ ЗС дуже довго відкривається – я інколи чекав близько 7-8 хвилин. Але це буває лише при першому запуску, далі АРМ оживає і запускається швидко.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>