Перейти до змiсту
 

Ще одне вирішення проблеми – чому не встановлюється АРМ Єдиний внесок та оновлення до нього

Доброго дня, друзі.

Сьогодні продовжую тему, почату в попередній публікації – тобто що робити, якщо не встановлюється програма АРМ ЄВ чи не встановлюються оновлення до неї? Я гонорово обіцяв, що напишу цю статтю ще тиждень тому, але не так сталося, як гадалося, тому прошу вибачення.

В попередніх статтях, де я розглядав проблем з програмою АРМ ЄВ, написано про таке:

Сьогодні я закінчу тему, пов’язану з проблемою: АРМ Єдиний внесок не встановлюється або не встановлюються оновлення для АРМ ЄВ.

АРМ "Єдиний внесок" - АРМ ЄВ

Отже,  в попередній статті на на цю тему ми з’ясували, що робити, якщо АРМ ЄВ не встановлюється з причин:

  1. Нема необхідних прав у користувача.
  2. Не встановлено NET.Framework.

Лишилась ще одна проблема – це коли виникає конфлікт різних версій NET.Framework, і зараз ми детально розберемо, що ж в такому випадку робити.

Отже, ви і запускаєте від імені “Адміністратора”, і NET.Framework.встановили – і все одно не хоче або сама програма ставитись, або оновлення не стають.

В такому разі потрібно видалити з комп’ютера дані про встановлений NET.Framework і встановити його заново.

Ось як це робиться (на прикладі операційної системи Windows XP):

1. Натискаємо “Пуск” і потім “Выполнить…” (клацніть, щоб збільшити):

Безимени-1

2. З’явиться вікно “Выполнить”. В ньому набираємо англійськими буквами “Installer” (без лапок) і натискаємо Enter або клацаємо на кнопку “ОК”:

Безимени-23.  Перед вами вихопиться вікно з різними разностями. В цьому вікні потрібно зробити вигляд “Таблиця” (у рос. Віндовсі це звучить “Вид-Таблица”). Для цього клацаємо на іконку вигляду і вибираємо “Таблица”:

Безимени-3

Цього ж ефекту можна досягати іншим шляхом – десь на пустому місці (не на файлі) у віконечку клацнути правою кнопкою миші і вибрати “Вид – Таблица”.

4. Далі потрібно додати стовпчик “Коментар”. Над списком файлів йдуть заголовки стовпчиків, тобто “Имя”, “Размер”, “Тип”, “Изменен”. Суворо в цій строчці (не нижче і не вище) із заголовками стовпчиків клацаємо праву кнопку миши. В меню, що випаде, відмічаємо “Комментарий”:

Безимени-4

Це все було пророблено для того, щоб було видно пакети, які відносяться до NET.Framework.

5. І ось тепер ми уважно проглядаємо записи в стовпчику “Комментарий” і видаляємо все, що має слова “NET.Framework”.


На цій картинці є один пакет, у вас може бути ще один-два. Всі їх безжально видаляємо, клацнувши на них правою кнопкою миши і вибравши “Удалить”:

Безимени-5

6.  Перезвантажуємо копм’ютер…

7. Перезвантажили? Тепер йдемо по такому шляху: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ArmZVIT\ArmZVIT\install\dotnetx86\ і запускаємо dotnetx86.bat:

Безимени-6

Це все. Після цього програма чи оновлення не сміють не ставитись. Якщо таке буде – то це вже 95% щось не так із вашою операційкою, тобто Windows’ом.

Можливо, що dotnetx86.bat не запуститься із-за інсталлера, точно він називається, здається MSI – MS Installer. Тоді потрібно оновити цей самий інсталлер або спробувати встановити NET.Framework  3.0, який можна скачати на  сторінці “Програма АРМ “Єдиний Внесок” (АРМ ЄВ) для подання звітів в Пенсійний фонд. Оновлення програми.”

Ось таким шляхом можливо побороти вперте небажання програми АРМ ЄВ чи її оновлень ставитись на ком’ютер.

На сьогодні все.

Традиційний жарт дня:

Ну чому сучасні технології одночасно дозволяють виробляти банки для пива, які не розкладаються на звалищі за 100 років, і кузова автомобілів, які гниють за 3 – 4 роки?

До речі, за різними технологіями і ідеями для бізнесу треба завітати на бізнес форум, де вас чекають інвестори, керівники, різні послуги та бізнес-ідеї.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого.

З повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

  1. Павло пишет:

    Щиро дякую за викладені пояснення!
    Дуже доречно!

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>