Перейти до змiсту
 

Прощавай назавжди, АРМ ЄВ! Працює M.E.Doc!

Доброго часу доби, друзі.

В продовження розпочатої теми про зміни, які відбулись за 2014 рік із звітом по єдиному соціальному внеску, сьогодні поговоримо про програму, якою треба подавати звіт по ЄСВ до податкової.

Нагадаю, що раніше ми подавали звіт програмою АРМ “Єдиний внесок”, і після переведення прийому звіту по ЄСВ до податкової закінчилась підтримка (тобто випуск оновлень) для цієї програми.

Звісно, без програми залишитись не можна, і взамін АРМ ЄВ нам запропонували використовувати програму M.E.Doc.

M.E.Doc - це той же АРМ ЄВ. Вірніше - АРМ ЄВ був скороченою версією M.E.Doc.

Програма M.E.DOC IS для подання звітів по єдиному соціальному внеску

Програма M.E.DOC IS для подання звітів по єдиному соціальному внеску

Звідки взялась така премудра назва – M.E.Doc?

Розробники гордо називають це “Система електронного документообігу “M.E.Doc”.  M.E.Doc – це скорочення від слів My Electronic Documents, тобто Мої Електронні Документи. Але це все таке, офіційне. У повсякденні програму називають просто “Медок”, наприклад, кажете: “Я робила/робив звіт у Медку” – і всім все зрозуміло :-).

Отже, тепер для подання звіту по єдиному соціальному внеску ми використовуємо програму M.E.Doc, “медок”.

Звісно, найперше, що цікавить – відмінності в програмах. Для кращої наочності продемонструю вигляд програми M.E.Doc та АРМ ЄВ.

Ось так виглядала програма АРМ ЄВ (клацніть, щоб збільшити):

Вигляд АРМ ЄВ

А ось так виглядає M.E.Doc:

Вигляд М.Е.Док

Нібито спершу лячно стає - стільки нового. Насправді просто є багато стороннього, а ті пункти, які були в АРМ ЄВ і які потрібні нам для звіту по ЄСВ – залишились. Це “Звітність”, “Довідники”, “Адміністрування”. І сама система подання звіту залишилась такою ж, тобто з “Медком” у вас не буде жодних проблем у застосуванні. Ну принаймі, якщо і з’являться, то ми їх вирішимо :-).Інсталяційний (встановчий) пакет програми M.E.Doc ви традиційно знайдете в розділі сайту “СКАЧАТИ НЕОБХІДНЕ”, на сторінці “Програма для подання звітів по єдиному внеску M.E.Doc (“Медок”). Оновлення програми.“. Тепер це посилання прямо на сайт виробника, звідки ви і зможете скачати M.E.Doc-”медок”, звісно, абсолютно безкоштовно.

На тій же сторінці нижче знаходяться посилання на оновлення до програми M.E.Doc “медок”, які теж ведуть на сайт розробників, де ви їх спокійно скачаєте. До речі, оновлень цих тепер маса; розібратись, які з них потрібні конче, а які – ні, непросто. Я, наприклад, оновлюю програму M.E.Doc (медок) раз на місяць, коли потрібно робити звіти.

На цій, як писали раніше, оптимістичній ноті тему про програму M.E.Doc (медок) на сьогодні ми закінчимо.

Як завжди – ваш традиційний жарт дня на сьогодні:

Молода компанія сидить у барі, п’є пиво, розслабляється. Один з них каже:

- Піпли, у мене наступного дня день народження.

Усі захоплено:

- Вау! Де відзначаєш?

Імениник:

- На дачі в Сочі. Усі, хто вважає себе ідіотом – приходьте.

Пауза, усі здивовано перезираються.

- А всі інші – приїзджайте!

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Всього вам найкращого,

з повагою – Консультант.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

3 комментария

  1. Олександр пишет:

    Медок чомусь дуже тормозить. Як його зробити швидшим?

  2. Евгений пишет:

    Ме док це демоверсія комерційної програми, отже у пенсійного і податкової не має програми для подання звітності по єсв, а подавати потріно обов’язково в електронному вигляді, чи зобов’язані вони створювати таку програму чи тільки задати формат звіту, а де його створювати не їх проблема і якщо зобов’язані то можливо законно буде не подавати звіт оскільки не має програми в якій його можна створити.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>