Перейти до змiсту
 

Програма АРМ ЗС та Windows 98 – більше не будуть друзями.

З жовтня 2010 р. розробники перестануть підтримувати роботу програми у середовищі Windows 98.

АРМ ЗС не працюватиме у Віндовс 98

Ця історія почалась в липні. На вулиці була спека – така спека, що, проходячи повз  новесенькі блискучі холодильники samsung у торговому центрі, хотілось залізти в них, закритись і охолодитись. Не спасали навіть кондиціонери – вони не могли перебороти таку аномальну спеку.

Ми прямували до стендів з компютерною технікою, знайомому був потрібен хороший надійний ноутбук. Затримавшись біля полок, де були ноутбуки hp, ми розпитували продавця-консультанта про ці машини. Розповідаючи про їх характеристики, продавеь підкреслив, що ноутбуки продаються одразу з встановленою ліцензійною Winows 7. “Хм, – подумалось мені. – Як з нею дружитиме АРМ ЗС? З Віндовс 98 він дружить прекрасно, з Віндовс ХР – теж. А з цією як?”

На рахунок Віндовс 98 я зурочив. Вечером, включивши свій комп’ютер, я дізнався, що  розробники програми АРМ ЗС, призначеної для подання щомісячних звітів до Пенсійного фонду, перестали підтримувати її роботу у середовищі Віндовс 98.

Мотивували вони це так: ”…Многие из Вас знают, что компания Microsoft уже давно не поддерживает операционную систему Windows 98. В свою очередь компания «БЭСТ ЗВИТ» стремясь поддерживать работу программы в новых версиях Windows, использует новые средства разработки и нам как Разработчику становится все сложнее поддерживать стабильную работу программы в операционной системе Windows 98. Поэтому мы планируем в ближайшем будущем прекратить эту поддержку. О точных сроках мы сообщим дополнительно.

Просим всех наших клиентов, которые еще работают в Windows 98, в ближайшее время поменять операционную систему на более современную.”

Це було 7го липня. А 19 липня було випущено офіційне звернення, де розробники заявили, що з жовтня 2010 року вони повністю припинять підтримувати роботу програми АРМ ЗС у Віндовс 98.

Отож, друзі, тим з Вас, хто використовує операційну систему Віндовс 98, слід задуматись про те, щоб переходити на новішу  ОС – Windows XP, Windows Vista або Windows 7. Інакше працювати програма не буде.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTERі – і про все нове Ви взнаєте першими!

Обговоріть цю статтю  на НАШОМУ ФОРУМІ “ЗВІТ ДО ПФУ”! Можливо, там Ви знайдете відповіді на питання, які не знайшли тут.

Коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання! Якщо вам сподобався сайт – ви можете висловити вдячність та підтримати його ось тут !

З повагою,  Консультант.

*

Також нас шукають за такими словами: помесячная, персонификация, отчет в ПФУ, отчетность в Пенсионный фонд, единый социальный взнос. Додатково: Особенности бухучёта при торговле со скидками

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

4 комментария

  1. [...] This post was mentioned on Twitter by Алексей, Звіт до ПФУ. Звіт до ПФУ said: Програма АРМ ЗС та Windows 98 – більше не будуть друзями. http://goo.gl/fb/634vt [...]

  2. Михаил пишет:

    Здравствуйте. Так что же с семеркой-то? При попытке обновиться с базовой 8.93.003 на 8.94 получаем сообщение “Не найден либо поврежден файл budget.dll” Файл в каталоге присутствует. Буду признателен за подсказку. Спасибо.

  3. Михаил пишет:

    ….Разобрался….Дело в том, что и установку базовой версии, и обновления на семерке нужно запускать от имени администратора….(Может кому пригодится инфа)… Ну а в остальном вроде все работает…..

  4. Наталья пишет:

    У меня Windows XP 2010 выдает все ту же ошибку. Как обойти это?

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>