Перейти до змiсту
 

Про АРМ “Єдиний внесок” (АРМ ЄВ). Пише, що є оновлення, а їх нема і не поновлюється…

Доброго дня, друзі.

Сьогодні трохи інформації про програму АРМ “Єдиний внесок”, про її оновлення, оскільки ця тема викликає бурхливі дебати і загострені реакції. Тема, відчуваю, болюча…

АРМ "Єдиний внесок" - АРМ ЄВ

Певним чином, так є завжди, коли з’являється щось нове і невідоме – таке, як ця нова програма. Допоки звикнете до неї – багато нервів піде і води сплине. То краще їх поберегти (нерви тобто), я ж спробую вам у тому допомогти і деякі питання стосовно АРМу ЄВ “провентилювати”, як казав Чарушніков у “12 стільцях”.

Програма АРМ Єдиний Внесок пише, що є оновлення, але нічого не завантажує і не встановлює.

Отже, ви запускаєте АРМ ЄВ, нікого не чіпаєте, і тут вам вивалюється таке ось собі віконечко (клацніть, щоб збільшити):

Інформація про доступні нові поновлення для АРМ ЄВ

Програма АРМ Єдиний Внесок пише, що є оновлення, але нічого не завантажує і не встановлює.

І це віконечко радісно і оптимістично повідомляє вам, що “Доступні нові оновлення програми АРМ: Єдиний внесок“. Та ще й глумливо питає: “Бажаєте оновити програму?”. Ви, наївна душа, звісно, тиснете “Так”, віконечко закривається, нічого не відбувається. Зовсім нічого. Ви у розгубленості… Можливо, вона (програма) все зробила, а ви просто не помітили?

Ви закриваєте програму, знову її запускаєте… Дивитесь на версію програми – версія та ж сама… та мало з тим – спливає знову це кляте віконечко, яке просто-таки з відвертим глузуванням проголошує “Доступні нові оновлення програми АРМ: Єдиний внесок. Бажаєте оновити програму?”. Є від чого оскаженіти…

Признаюсь вам – я теж витворяв такі фокуси. Я повторив шаманські операції “Закрити програму – Запустити програму” ну десь разів зо три. Потім зрозумів, що наді мною відверто глумляться ще й зуби скалять…

Це віконечко з’являтиметься лише тоді, коли комп’ютер підключений до Інтернету. Тобто ті, так би мовити, “щасливчики”, які інтернету не мають, такого вікна спостерігати не мають можливості.

Чого ж це віконечко вихоплюється, але не поновлює програму?

Справа у тому, що АРМ “Єдиний внесок” є вкороченим модулем програми “М.Е.Док” (і шляхом зміни певного  параметра у файлі global.xml можна перетворити його на “М.Е.Док”). У повній версії цього самого “М.Е.Доку” оновлення встановлюються, а ось у АРМ ЄВ – ні.

В АРМ ЄВ ця функція заблокована. Звісно, якщо брати по розуму – то треба би модуль оновлення у АРМ ЄВ сховати, якщо він тут не працює, але поки що розробники до цього не допетрали.


Можливо, розробники вважають, що це зручно – коли програма інформує про наявність оновлень. Але тоді хоча б напис змінили на більш зрозумілий – щоб було зрозуміло, що це іменно інформування про оновлення, а не можливість оновитись прямо зараз.

Якщо вас влаштовує, що вас інформують про оновлення – прекрасно, вам можна позаздрити

А для всіх інших, для тих, кого абсолютно не влаштовує ця непотрібна і дратівлива інформація про оновлення  (я з числа цих людей) – ось вам вирішення цієї проблеми:

  • просто відключіть в програмі АРМ ЄВ повідомлення про доступні оновлення!

Робиться це дуже просто – в програмі АРМ ЄВ:

  1. зліва клацаємо на пункт “Адміністрування”;
  2. далі зправа клацаємо на “Параметри системи”;
  3. у віконечку, що з’явилось, знімаємо галочку “Перевіряти на наявність нових оновлень”;
  4. натискаємо “зберегти”;
  5. Все! Маємо чистий спокій!
Як відключити повідомлення про доступні оновлення АРМ Єдиний Внесок

Як відключити повідомлення про доступні оновлення АРМ Єдиний Внесок (клацніть, щоб збільшити)

Ось так, шляхом нескладних операцій ми полегшимо собі роботу з АРМ Єдиний внесок.

Звідки ж брати оновлення? І як поновлювати програму?

Це потрібно робити так, як ви вже звикли з АРМ ЗС – тобто запускати оновлення вручну. Скачати їх можна в розділі “СКАЧАТИ” на сторінці “Програма АРМ ЄВ та оновлення до неї“, або скачати  з офіційного сайту М.Е.Док чи Пенсійного фонду.

На сьогодні у нас все, в наступній публікації знову поговоримо про оновлення та інші прикрощі, які виникають з програмою АРМ Єдиний Внесок.

Жарт дня на сьогодні:

 - Ватсон, що хлюпає в моєму черевику?
- Вівсянка, сер.
- А що вона там робить?
- Хлюпає, сер.

Був би Ватсон у Львові – ось тут і наступив би психологічний момент спитати –  здесь сдают квартиры на сутки? Та звісно, що тут сдають подобово – для того, щоб ви себе відчували як вдома.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (TWITTER: @zvitdopfu) – анонси всіх новин статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Всього вам найкращого, з повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

  1. Serg пишет:

    Цей “глум” у розробників МЕ-ДОК(він же АРМ) від самого початку. Зрозуміло було б, якби цей продукт використовувався в комерційній діяльності, наприклад, для бухобліку, розрахунку зарплати, виписки докуменіт, тощо. Але ж абсолютна більшість користувачів цього “дива” використовує його лише ДЛЯ ПОДАЧІ ЗВІТНОСТІ! Тобто, щоб тільки звітуватися перед державою, я повинен ще й немалі гроші вкласти. В ньому лише функція підготовки щомісячного звіту по ЄСВ безкоштовна. За все інше вони хочуть грошей. Тому й сидять бухгалтери над ОПЗ та експортують в МЕДОК. Сумно…

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>