Перейти до змiсту
 

Трохи причесав сторінку з програмою АРМ ЗС та поновленнями.

Скачати програму звітності для Пенсійного фонду АРМ ЗС

Сьогодні я трохи привів в порядок сторінку з програмою АРМ ЗС, призначеною для подання звітів до Пенсійного фонду.

Повидаляв старі поновлення для АРМ ЗС – щоб вони не відволікали увагу. Зробив це, тому що бачу по коментарях та по статистиці скачування файлів на файлообміннику: велика кількість цих поновлень заплутує відвідувачів сайту. Це звісно, нікому не треба – ні мені, ні вам. Я стараюсь зробити користування сайтом простішим і легшим, тому непотрібні і старі поновлення повидаляв, оскільки свою актуальність вони втратили.

Залишив лише інсталяційний пакет програми АРМ ЗС версії 8.93.003 та поновлення, які встановлюються на цю версію:

 • 8P_Upd94.exe
 • 8P_Upd95.exe

Цього достатньо для того, щоб мати програму для звіту до ПФУ в актуальному стані.

Отже:

 • Якщо ви встановлюєте програму вперше, так би мовити, “з нуля”, то вам потрібно скачати програму АРМ ЗС версії 8.93.003 і поновлення 8P_Upd94.exe та 8P_Upd95.exe. Встановити програму (як це зробити – написано тут), потім поновлення, і ви отримаєте програму АРМ ЗС версії 8.95.000.


 • Якщо у вас вже встановлена програма АРМ ЗС, то ваші дії залежать від того, яка версія вашої програми. Версію програми можна побачити так – в програмі вибрати пункт меню “Довідка” – “Про Програму”:
  • Якщо версія програми менше 8.93.003 - наприклад, 8.92.000, то вам потрібно, зробити резервні копії даних (як це зробити, написано тут), потім видалити свою стару програму. А далі діяти так, як описано у абзаці вище – встановлюючи програму вперше (встановити програму АРМ ЗС версії 8.93.003, поновити її поновками).
  • Якщо версія програми 8.93.000 - потрібно лише поновити її поновленнями 8P_Upd94.exe та 8P_Upd95.exe
  • Якщо версія програми більша 8.93.003, то вам потрібні лише поновлення 8P_Upd94.exe та 8P_Upd95.exe. Потрібно встановити лише їх.

І ще одна новина – для скачування додався ще один сервіс. Якщо він буде більш зручним для вас – я повністю перейду на нього.

Якщо щось вас не влаштовує, щось не зрозуміло або все ж вам потрібні інші поновлення – коментарі до ваших послуг. Пишіть, будемо розбирати, що до чого, і як з того виходити :)

Жарт на сьогодні:

В ресторані:
- Офіціант, мені телячу відбивну.
- Добре, – записує офіціант у блокнот.
- З молочного теляти 3-4 місяців.
- Добре.
- Візміть вирізку між 5 і 6 ребром.
- Буде виконано.
- І не вздовж волокон, а впоперек.
- Усе буде якнайкраще, –  офіціант записує.
- Прикрасьте листком салату і маслинами.
- Добре, зробимо.
-  І подайте, будь ласка, мені при температурі 60 градусів.
- Неодмінно.
Офіціант йде на кухню і кричить:
- Галю!! Смажену яловичину з овочами!

Ось в Чехії таке неможливе, медстраховка там є необхідною, якщо навіть отруїтесь – медична допомога вам гарантована. Та не обов’язково їхати так далеко - работа в Житомире – це зовсім недалеко, особливо коли завітати на частные объявления Житомир, які знаходяться на відстані пари кліків мишкою. Хороші ж спеціалісти працюють самі на себе, пропонуючи свої висококваліфіковані послуги – на сайті разработка Веб-приложений ви можете оформити технічне завдання на розробку сайту, блогу, веб-магазину будь-якої складності.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTER–  і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

 1. [...] This post was mentioned on Twitter by Звіт до ПФУ, Звіт до ПФУ. Звіт до ПФУ said: Трохи причесав сторінку з програмою АРМ ЗС та поновленнями. http://goo.gl/fb/MgYgu [...]

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>