Перейти до змiсту
 

При встановленні програми АРМ ЗС пише “Каталог C:\Windows\System32 недоступний”. Як це вирішити?

Помилка при встановлення АРМ ЗС

Ця публікація є продовження серії публікацій по вирішенню проблем при встановленні та оновленні програми АРМ ЗС. Попередня стаття, “Не знайдено BUDGET.DLL. Помилка оновлення програми АРМ ЗС.“, була присв’ячена тому, як обійти проблему встановлення поновлень для АРМ ЗС. А зараз прийшла черга розглянути проблеми, які можуть виникати при встановленні самої програми.

При встановленні АРМ ЗС на операційну систему Windows 7 може виникнути наступна, дуже неприємна, ситуація.

Ви скачуєте дистрибутив (інсталяційний пакет) програми АРМ ЗС. І вже передчуваєте, наскільки легше вам буде подавати звіт в Пенсійний фонд цією програмою. З цим радісним передчуттям ви клацаєте на файл Setup.exe та запускаєте встановлення програми. Але через декілька секунд спливає вікно, яке життєрадісно вас повідомляє: “Каталог C:\Windows\System32 не доступний для запису“. Ви ошелешено натискаєте на єдину кнопку в цьому вікні “ОК”, тим самим ніби погодившись і навіть підкорившись цьому факту.

На цьому програма перестає встановлюватись. Ви запускаєте встановлення програми ще раз, і знову вас бадьоро інформують “Каталог C:\Windows\System32 не доступний для запису“. Ви знову і знову запускаєте те кляте встановлення, але програма зловтішно шкірить зуби – в каталог System32 писати не можна. Відповідно, і встановити АРМ ЗС теж не можна.

Помилка при встановлення АРМ ЗС

Чого виникає повідомлення “Каталог C:\Windows\System32 не доступний для запису” у Windows 7?

Це пов’язано з тим, що каталог C:\Windows\System32 є системним, тобто службовим. І операційна система Windows 7 ревно стереже цей каталог, не даючи записувати туди різні непотрібні, як на її поглад, файлики. І це правильно, таким чином зберігається роботоспроможність і стабільність системи. Записувати у цей каталог мають право лише користувачі найвищого рівня доступу, тобо Адміністратор.

А ось АРМ ЗС вперто хоче туди пхнути свої файлики.

Ну що їм там робити, навіщо вони там потрібні? На це питання відповіді нема.

Зате відомо, що система захисту Windows 7 не дає АРМу сунути свої файли в System32. Тому інсталятор АРМ ЗС ображається на Віндовс 7 і дещо знервовано вигукує, що він не може писати у C:\Windows\System32.

Але нас такий стан речей не влаштовує, нам конче потрібен АРМ ЗС для подання звіту у Пенсійний.


То розглянемо шляхи вирішення цієї проблеми

Як вирішити проблему “Каталог C:\Windows\System32 не доступний для запису“?

Є два шляхи вирішення цієї проблеми.

Перший шлях найпростіший:

 • Потібно клацнути правою клавішею миші на файл Setup.exe. У віконечку, що з’явиться, потрібно вибрати пункт “Запуск от имени Администратора”:

проблема встановлення АРМ ЗСІ ось результат – АРМ ЗС бадьоро і радісно встановлюється на ваш комп’ютер.

Та якщо цей шлях не дає можливості вирішити проблему, то є інший, дещо складніший, але теж доступний.

Другий шлях полягає в тому, що комп’ютер потрібно перезавантажити в режимі “Safe Mode” (тобто “Безпечний режим”).

 • Цей режим призначений для вирішення різних технічних і програмних проблем з операційною системою Windows 7. Щоб зайти в нього, при перезавантаженні комп’ютера потрібно натискати клавішу F5.

Ви отримаєте меню з варіантами завантаження Віндовс. Вибираєте ”Safe Mode” і завантажуєтесь у систему. Знаходите інсталяційний пакет програми АРМ ЗС і запускаєте його.

Після закінчення установки перезавантажуєте Віндовс. І зверність увагу – коли він перезавантажується, ви нічого не трогаєте і нічого не натискаєте! ;-)

Віндовс завантажується у своєму звичайному робочому режимі. І ви можете працювати з програмою АРМ ЗС.

Ось таким чином можливо вирішити проблему ”Каталог C:\Windows\System32 не доступний для запису” при встановленні програми АРМ ЗС.

Традиційний десерт на сьогодні:

- У нас донька співає і танцює. Думаємо, ким буде – співачкою чи танцівницею?

- Певно, танцівницею.

- Ви бачили, як вона танцює??

- Ні, я чув, як вона співає!

:-)  :-)   :-)

Ну от якщо донечка буде танцівницею, то обов’язково захоче виступати в якому-небудь телевізійному шоу. Приїде з батьками до Києва. І тут постане питання – а де проживати? В готелі взяти номер на сім’ю – дорожезно. Єдиний вихід – аренда комнат от хозяев киев. Затишно як дома, зручно, недорого порівняно з готелем. Гарна вмебльована кімната – ідеально!

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, КонсультантДякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

4 комментария

 1. Сергей пишет:

  А какой антивирусной программой лучше пользоваться?

  • Consultant пишет:

   Я лично пользуюсь AVG Free, потому что он очень хорошо ловит вирусы, при этом он не сильно нагружает компьютер – на Селероне 1700 с 512 мб памяти, например, его незаметно. И главный плюс – эта версия бесплатна, поэтому он лицензионно чистый и обновляется без проблем.

 2. Paha пишет:

  получилось через командную строку только

 3. Виталий пишет:

  Добрый день.
  У моего пользователя “АРМ ЗС” не запускается и не обновляется пока не делегирую пользователу права хо тя бы оператора архива.
  Подскажите как выйти из данной ситуации. Дал пользователю полный доступ на с:\application data\armzvit\ но тулку никакого.
  Буду благодарен за помощь.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>