Перейти до змiсту
 

Правильний імпорт даних з 1С до АРМ ЗС! …плюс поновлення АРМ ЗС до 8.82.004

Доброго дня, шановні друзі!

Прошу у Вас вибачення – в зв’язку з напруженим ритмом останніх днів здавання першої помісячної персоніфікації не мав змоги регулярно публікувати статті. Було багато роботи – і з вивчення механізмів подання звітності, і була у мене замовлена допомога з подання звітів. Зараз напруга вщухла, є можливість далі працюватии над моїм ресурсом.

Але зато на своє виправдання у мене дла Вас декілька приємних новин!

Перша новина – ті, хто переживав, що за невчасне подання місячного звіту за січень 2010 року вони будуть наказані, можуть зітхнути полегшено. Своїм листом ПФУ рекомендував всім управлінням Пенсійного фонду продовжити термін звітування до 26 лютого. Це викликанно і незнанням платників механізмів подачі звіту, і тим, що програмне забезпечення не працювало у потрібному режимі, щоб забезпечити повнофункціональне подання, прийняття і обробку звітності.

Новина друга – у розділі “СКАЧАТИ” ресурсу Ви можете скачати поновлення для АРМ ЗС до версії 8.82.004. Це поновлення є необхідним – в ньому виправлено декілька важливих помилок, і є можливість корректно проводит імпорт звітності з програми 1С.

Новина третя – я розповім Вам, як провести правильний імпорт звітності з 1С. А точніше – як уникнути ситуації, коли Ваш електронний звіт (з ЕЦП чи без  ЕЦП, неважливо) відхилить система ПФУ з причини “Невірний формат файлу. Некорректний формат таблиці 1 Р0401В01“.

Отже, для корректного імпорту даних помісячної персоніфікації з програми  1С версія Вашого АРМ ЗС має бути 8.82.004. Версію Ви можете побачити так: у АРМ ЗС зайти в пункт “Довідка” – “Про програму”. Перед Вами з’явиться віконечко з інформацією про версію:

Якщо версія Вашого АРМу є 8.82.004, тоді Ви проводите імпорт даних з програми 1С. Якщо Ви вже робили імпорт даних – на версії, відмінній від 8.82.004, то Вам потрібно видалити всі звіти і завантажити їх знову.

Коли Ви завантажите звітність, заходите в помісячну звітність і видаляєте таблицю1, як це показано на іллюстрації:

Тобто, клацаєте мишкою на запис з таблицею 1  - щоб він виділився синім кольором, і потім клацаєте на значку вверху, щоб видалити цей запис.

Далі Ви почергово заходите у всі  інші таблиці, в яких у Вас є дані, переконуєтесь, що дані в них корректні.

ОСОБЛИВУ УВАГУ зверніть на те, щоб в таблицях прізвище, ім’я і по-батькові знаходились у окремих клітинках – бувають випадки (не заглиблюватимусь зараз в них), коли при імпорті з 1С або при завантаженні даних з попередньої версії АРМ ЗС (версії нижче 8.82.004 ) П.І.Б. працівників заносились всі разом у графу “Прізвище” – Ви це помітите одразу.

Отже, перевірте корректність П.І.Б. працівників. Якщо все в порядку – закриваєте таблицю. Програма інформує, що запис було змінено, і запитує Вас про запис. ОБОВ’ЯЗКОВО погоджуєтесь і записуєте зміни!

Коли Ви перевірили всі таблиці – заходите в таблицю 1. Вона сформується заново – із даних, які знаходяться у Вас в інших таблицях. Якщо необхідно – додаєте дані (наприклад, середньооблікову чисельність працівників, кількість застрахованих осіб), закриваєте таблицю і записуєте зміни. Потім заходите в ЯРЛИК, закриваєте його, записуєте зміни.

Все, Вами зроблено всі необхідні дії! Записуєте цей звіт у файл, роздруковуєте його – якщо потрібно, і можете сміливо здавати або відсилати до ПФУ!

Щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на їх отримання! Ви можете читати новини через RSS, отримувати на  електронну пошту, слідкувати за новими статтями у TWITTERі.

Також можете додати публікацію, яка Вас сподобалась, у закладки – їх кнопка знаходиться одразу за цим постом, внизу.

Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання!

З повагою,

Ваш Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

3 комментария

 1. z2oro пишет:

  “Якщо версія Вашого АРМу є 8.82.004″ исправь на 8.85 уже есть на фтп

 2. Igor пишет:

  не працює режим – звіт – імпорт з DBF… (помилка :некириличні символи)

 3. Igor пишет:

  не працює режим – звіт – імпорт з DBF… (помилка :некириличні символи)
  до версії 8.83 цей режим працював а з версії 8.84 не працює

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>