Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ Звіт Страхувальника до версії 9.17.000

Доброго дня, друзі.

Сьогодні в нас на порядку денному поновлення до версії 9.17.000 для програми АРМ ЗС.

Програма АРМ ЗС, тобто АРМ “Звіт Страхувальника”, – це програма, якою подається звіт до Пенсійного фонду по єдиному соціальному внеску. Пенсійний фонд вимагає подавати дані в електронному вигляді, якщо кількість найманих працівників складає більше ніж 5 чоловік. В електронний же вигляд дані якраз формуються програмою АРМ ЗС. Це якщо хтось не знає, для чого вона потрібна.

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 9.17.000

Одним з важливих факторів успішної подачі звіту до Пенсійного фонду є підтримання програми АРМ ЗС у актуальному стані, тобто вчасне встановлення поновлень до неї. На даний момент бажано формувати звіт у програмі версії 9.16.000 або 9.17.000.

2 лютого 2012 року розробники випустили поновлення до програми АРМ ЗС версії 9.17.000. Встановлюється воно, відповідно, на програму версії 9.16.000 (або 9.16.001, 9.16.002).

За період, що пройшов з випуску поновлення 9.16.000, було випущено два проміжних поновлення – 9.16.001 та 9.16.002. Всі зміни, які містились у проміжних поновленнях 9.16.001 та 9.16.002, є у поновленні 9.17.000. Тобто це поновлення є кумулятивним.

В описі змін, які присутні у поновленні 9.17.000, нема явно вказаних нововведень, що стосуються єдиного внеску. Тому, в принципі, ви не мусите встановлювати іменно зараз поновлення 9.17.000.

Виробники можуть явно не вказувати змін, але проводячи диагнозы болезней в програмі, виявляють їх і  коректують,  виправляють. Внаслідок цього робота програми покращиться. Якщо встановите, то гірше, в будь-якому, випадку, не буде. Адже з моменту випуску поновлення пройшло вже декілька днів, воно перевірене  і “обкатане”. А от покращення роботи програми можливе. Підтверджень цьому є десятки – це підтвердять досвідчені користувачі програми.


Та й з часом ви все одно муситимете його встановити – адже  поновлення програми АРМ ЗС встановлюються по черзі. Відповідно, коли у вас буде програма версії 9.16.000 – і тут вийде поновлення 9.18.000, в котрому міститимуться важливі зміни у модулі єдиного соціального внеску – ви не зможете встановити його на програму версії 9.16.000. Вам потрібно буде встановити поновлення 9.17.000, а вже потім – 9.18.000.

При інсталяції поновлення можлива наступна ситуація: у вас встановлена Windows 7 і ви запускаєте поновлення. Поновлення починає ставитись, через деякий час вихоплюється повідомлення про те, що якийсь файл недоступний, і встановлення припиняється.

В такому випадку не потрібно згадувати мене і мою рідню останніми словами. Потрібно клацнути правою мишою на поновленні і вибрати пункт “Запуск от имени администратора”, потім на запит системи дозволити програмі вносити зміни натиснути “Так”. Поновлення швидко і бадьоро поставиться. І вам радість, і мені спокійно.

Поновлення можна скачати тут (там же знаходиться інсталяційний пакет програми АРМ ЗС версії 9.15.000. Ану ж може він вам потрібен?).

Традиційний десерт на сьогодні:

- Ти чув, як моя сьогодні вночі стогнала? Ось так їх треба!

- Та ти ще не чув, як вона стогне, коли тебе вдома немає!

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

3 комментария

 1. Микола пишет:

  Відстають розробники програми від життя.
  З 1 січня введено новий КВЕД (Класифікатор Видів Економічної Діяльності), а довідник у програмі старий. Хоч часу було вдосталь, адже затверджений він був ще в 2010 році.
  І почалися парадокси – в один звіт вимагають тільки новий КВЕД, в інший ще старий, а в третій “напишіть який-небудь”. Хоча скрізь повинно бути написано те, що написано в ДОВІДЦІ статвідділу. Адже КВЕД – дитя Держкомстату.
  Отож, всіх можна “посилати” на … порядок переходу на новий КВЕД. 2012 рік зробили перехідним. А тому кожен може відстоювати своє тлумачення…????????????????????????????

 2. Микола пишет:

  В 9.17.002 додані нові КВЕДи. Залишився один звіт – попробую на ньому.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>