Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ Звіт страхувальника до версії 8.91.000

З’явилось поновлення, яке поновлює програму АРМ Звіт Страхувальника до версії 8.91.000. Воно викладене для скачування.

Поновлення 8.91.000 встановлюється на програму АРМ ЗС версії 8.90.000 або 8.91.000.

Це поновлення є кумулятивним, тобто містить в собі поновлення 8.90.001, 8.90.003. Тому особливих змін нема, додано деякі функціональні можливості і (як завжди) – виправлено помилки, які з’явились у программі після попередніх поновлень.

Зокрема, певні доробки були проведені у документах “Картка приєднання”, додано деякі коди у довідники, внесено декілька змін у назви податкових інспекцій.

Зміст поновлень у частині щомісячної звітності до ПФУ аналогічний поновленню 8.90.001:

“Розробники доопрацьовують розділ, який призначений для подання звітності підприємцями – фізичними особами, у яких нема найманої праці. Звіт з персоніфікації – додаток 5 – такі підприємці подають до Пенсійного фонду лише раз на рік, в термін до1 квітня року, наступного за звітним.

Але, наприклад,  якщо на протязі року доводиться змінювати місце проживання/реєстрації, то, відповідно, доводиться і змінювати управління Пенсійного фонду. А в такому випадку потрібно подати комплект звітності у, так би мовити, ”старе” управління ПФУ, і надалі звітуватись у “нове” управління. Також подібний комплект потрібно подавати при виході підприємця на пенсію або припинення ним підприємницької діяльності – якщо, наприклад, людина заходить на сайт бесплатных объявлений, знаходить розділ работа водителем Казахстан, і вирішує працювати за договором. Звіт Додаток 5 у цьому випадку теж здається одразу, не очікуючи настання звітного періоду.

Поновленням програми АРМ ЗС версії 8.91.000 у Додаток 5 було додано такі форми звітності:

  • P0504B01 Таблиця 4 додатку 5. Відомості про дохід (прибуток) членів сім’ї фізичної особи;
  • P0505B01 Таблиця 5 додатку 5. Відомості про податок, з якого відраховується встановлений розмір страхових внесків, що сплачується фізичними особами”

Скачати поновлення 8.91.000 Ви можете з сторінки “Программа АРМ ЗС та поновлення до неї” або ось тут: 8P_Upd91.exe (9,17 Мб)

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, або слідкуйти за новими статтями у TWITTERі – і про все нове Ви взнаєте першими!

Обговоріть цю статтю  на НАШОМУ ФОРУМІ “ЗВІТ ДО ПФУ”! Можливо, там Ви знайдете відповіді на питання, які не знайшли тут. Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання ! 

Якщо вам сподобався сайт – ви можете висловити вдячність та підтримати його ось тут !

З повагою,  Консультант.

*

Також нас шукають за такими словами: помесячнаяперсонификацияотчет в ПФУотчетность в Пенсионный фонд, обновления АРМ ЗС

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>