Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ Звіт страхувальника до версії 8.90.001

Шановні друзі!

На сторінці “СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми” викладено для вільного скачування поновлення, яке поновлює програму АРМ Звіт Страхувальника до версії 8.90.001.

Поновлення 8.90.001 встановлюється на програму АРМ ЗС версії 8.90.000.

У цьому поновленні нема особливо значних змін. Розробники доопрацьовують розділ, який призначений для подання звітності підприємцями – фізичними особами, у яких нема найманої праці. Звіт з персоніфікації – додаток 5 – такі підприємці подають до Пенсійного фонду лише раз на рік, в термін до1 квітня року, наступного за звітним.

Але, наприклад,  якщо на протязі року доводиться змінювати місце проживання/реєстрації, то, відповідно, доводиться і змінювати управління Пенсійного фонду. А в такому випадку потрібно подати комплект звітності у, так би мовити, “старе” управління ПФУ, і надалі звітуватись у “нове” управління. Також подібний комплект потрібно подавати при виході підприємця на пенсію або припинення ним підприємницької діяльності. Звіт Додаток 5 у цьому випадку теж здається одразу, не очікуючи настання звітного періоду.

Поновленням програми АРМ ЗС версії 8.90.001 у Додаток 5 було додано такі форми звітності:

  • P0504B01 Таблиця 4 додатку 5. Відомості про дохід (прибуток) членів сім’ї фізичної особи;
  • P0505B01 Таблиця 5 додатку 5. Відомості про податок, з якого відраховується встановлений розмір страхових внесків, що сплачується фізичними особами

(Поновлення програми АРМ Звіт Страхувальника ви можете скачати зі сторінки Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми“або за ось цим посиланням: 8P_Upd91.exe, 3,04 Мб.)

В зв’язку з виходом поновлення 8.91.000 (яке містить в собі і поновлення 8.90.001), посилання на версію 8.90.001 видалено.

А як Ви розважаєтесь? Ось один мій знайомий полюбляє пати покер – це для цього і розвага, і тренування розуму, і непоганий заробіток. Якось він обмовився, що йому дуже подобається можливість отримувати  бездепозитные бонусы в покері. Ну а я от в покері нічого не розумію, на жаль. Кожному своє :)

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, або слідкуйти за новими статтями у TWITTERі – і про все нове Ви взнаєте першими!

Обговоріть цю статтю  на НАШОМУ ФОРУМІ “ЗВІТ ДО ПФУ”! Можливо, там Ви знайдете відповіді на питання, які не знайшли тут. Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання ! :)

Якщо вам сподобався сайт – ви можете висловити вдячність та підтримати його ось тут :) !

З повагою,  Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>