Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ Звіт страхувальника до версії 8.90.000

Шановні друзі!

На сторінці “СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми” викладено для вільного скачування поновлення, яке поновлює програму АРМ Звіт Страхувальника до версії 8.90.000.

Розробники постарались на славу, і це не дивно – стільки збиратись з силами, майже цілий місяць, щоб зробити таке велике, змістовне кумулятивне поновлення. Це нас тішить, як тішать жінок гарні жіночі сумки .

До речі, кумулятивне поновлення – це таке, яке містить в собі декілька проміжних поновлень, в даному випадку  – поновлення 8.89.001, 8.89.002, 8.89.003.

Поновлення 8.90.000 встановлюється на АРМ ЗС версії 8.89.000 і більше. Що ж нового та цікавого містить це поновлення?

Введено нову групу “Звітність ПФУ” у меню ЗВІТНІСТЬ, що об’єднала у собі звітність до ПФУ, викликається із меню Звітність/Звітність ПФУ.
Містить 3 окремі модулі:
- Річна персоніфікація;
- Щомісячна персоніфікація;
- Додатки

“Річна персоніфікація” та “Щомісячна персоніфікація” – модулі з попередніх версій програми;
“Додатки” – новий модуль для створення звітів ФОП (Додаток 5), Додаток 6 та Додаток 7.

Звіти Додаток 5, Додаток 6 та Додаток 7. Звітний період для подання цих звітів – календарний рік. Новий модуль з цими звітами створений для можливості подання персоніфікації  для призначення пенсії особам, які досягли пенсійного віку.

Нам це особливо важливо, так як в одній з наступних публікацій ми розглянемо, які форми звітності подає за себе підприємець – фізична особа, якщо він:

 • досяг пенсійного віку і оформляє пенсію;
 • припиняє свою підприємницьку діяльність;
 • змінює місце проживання і буде звітуватись до іншого управління Пенсійного фонду України.

В таких випадках згідно нових правил, які почали діяти з 1 січня 2010 року, подається звіт – додаток 5. Як саме, на яких бланках, в які строки, що вказується в бланках – читайте в одній з наступних публікацій.

Ще в поновленнях додано таке:

 • Модуль “Щомісячна персоніфікація”.
 1. Доробка – в таблицях (5-10) виклик  підключеного до поля довідника виконується також за допомогою функціональної клавіші F3.
 2. Таблиця 6. Змінена назва з “Помилка” на “Попередження” інформаційного повідомлення програми у випадку внесення донарахованих внесків при донарахуванні сум до мінімальної з/п за січень-квітень (за кодом 9 у Таблиці 7). ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Програма дозволяє експортувати (та відправити) звіт в ПФУ, якщо в ньому присутні помилки контролів та попередження (статус звіту “помилковий”).
 3. Оновлення Таблиць 5, 6, 7, 8, 9, 10 із Реєстру співробітників (поля “Прізвище” “Ім`я” , ” По-батькові”) та оновлення Реєстру співробітників із цих таблиць.

Отже, поновлення програми АРМ Звіт Страхувальника ви можете скачати зі сторінки “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми“або за ось цим посиланням: 8P_Upd90.exe, 11,42 Мб.

Щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на їх отримання! Ви можете читати новини через RSS, отримувати на  електронну пошту, слідкувати за новими статтями у TWITTERі.

Обговоріть цю статтю  на НАШОМУ ФОРУМІ “ЗВІТ ДО ПФУ”! Можливо, там Ви знайдете відповіді на питання, які не знайшли тут. Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання ! :)

Якщо вам сподобався сайт – ви можете підтримати його ось тут :) !

З повагою,

Ваш Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

10 комментариев

 1. Екатерина пишет:

  При попытке обновления на середине загрузки архива вылезло окошко:
  Помилка проведения ковертацii БД по новой версии: Can’t load gds32.dll

  Следующим окошком выскочило:
  Cannot perform operation – DB is not open.

  Итог: программа после неудачного обновления перестала запускаться.

 2. Consultant пишет:

  @ Екатерина:
  Какой версии была программа, которую вы обновляли. И каким обновлением вы ее обновляли? Какая операционная сиистема – Виндовс ХР или Виста, или Виндовс 7?

 3. Екатерина пишет:

  Программа была версии 8.89.000
  обновление 8.90.000
  Операционная система Windows 98

 4. Consultant пишет:

  @ Екатерина:
  Екатерина, должен вас огорчить – разработчики программы АРМ ЗС в июле 2010 г. заявили, что будут прекращать поддерживать работу программы в Виндовс 98. Возможно, Вам поможет эта публикация: Та чого ж ти не поновлюєшся???!!…

 5. Олександр пишет:

  При попытке обновления на середине загрузки архива вылезло окошко:
  Помилка проведения ковертацii БД по новой версии: Can’t load gds32.dll

  Следующим окошком выскочило:
  Cannot perform operation – DB is not open.

  Итог: программа после неудачного обновления перестала запускаться.

  Вопрос: как ее запустить чтобы создать резервную копию?

 6. Олександр пишет:

  Программа была версии 8.89.000
  обновление 8.90.000
  Операционная система Windows 98

 7. Consultant пишет:

  С 98 Виндовсом у программы уже давно нет дружбы, работа программы под 98й виндовс не поддерживается разработчиками. а чтоб сохранить данные, сделайте в какое-нибудь укромное место копию каталога с программой и копию каталога C:\ZVIT_ARC(по умолчанию программа там хранит резрервные копии данных). Почитайте эту публикацию, возможно, она поможет вам: http://zvitdopfu.com/ta-chogo-zh-ti-ne-ponovlyuyeshsya-abo-shho-robiti-koli-xochetsya-krichati-vipravlennya-pomilki-ponovlennya-arm-zs.html

 8. Ммрослав пишет:

  Доброго дня! Скачав АРМ 8.93 обновив до 8.97 і в програмі в першому бланку замість нових 38.28%
  стоїть 33.2! Що зробити для вирішення цієї проблеми???????

 9. Ирина пишет:

  Помогите чайнику!!!!! Как поставить АМР на Висту???? мне выдает ошибку : каталог Win32 не доступен для записи.

 10. Alex пишет:

  После обновления до версии 9,08 программа не запускается винда хр

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>