Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ Звіт страхувальника до версії 8.85.003

На сторінці СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд” розміщено поновлення програми АРМ Звіт Страхувальника, яке поновить її до версії 8.85.003.

Це саморозпаковуючий архів Ponovlennya_8.85.001-8.85.003.exe, розміром 6,65 Мб. Він містить наступні поновлення:

  • 8P_Upd85_1.exe;
  • 8P_Upd85_2.exe;
  • 8P_Upd85_3.exe.

Які ж зміни, що стосуються персоніфікації,  містяться у цих поновленнях?

Зміни, що увійшли до поновлення 8.85.001:

  • ЗАБОРОНЕНО ВНЕСЕННЯ ВРУЧНУ ДАНИХ У ТИХ ПОЛЯХ, ДЕ ВОНИ ПОВИННІ ОБИРАТИСЯ ІЗ ПІДКЛЮЧЕНИХ ДОВІДНИКІВ (для ВСІХ звітів).
  • Для імпортованих у програму звітів (таблиці 5 – 10) реалізовані такі ж контролі, як і для створюваних таблиць у програмі. Перевірка правильності заповнення кожної з цих таблиць виконується із меню Документ/Перевірити (F4). Перелік помилок відображається у нижній частині вікна відкритої таблиці.

Зміни, що увійшли до поновлення 8.85.002:

  • зміни у цьому поновленні не торкнулись модуля персоніфікації (але його потрібно встановити, інакше буде неможливо встановити поновелння 8.85.003).

Зміни, що увійшли до поновлення 8.85.003:

  • Виправлені неточності та помилки при імпорті та заповненні таблиць
  • Додані деякі контролі (при імпорті – на наявність некирилічних символів) та виконується виправлення цих невірних символів.
  • Внесені зміни у документ “ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЕЦП В ТОВ «УСЦ» (perelik.doc), який регламентує перелік документів, які подаються до ЦСК УСЦ для отримання сертифікатів ЕЦП. Викликається: – головне вікно/меню Ел. пошта/Порядок отримання сертифікатів/кнопка “Перелік”.
  • ВВЕДЕНА ЗАБОРОНА РЕДАГУВАННЯ ВСІХ СИСТЕМНИХ ДОВІДНИКІВ! (КОАТУУ, Інспекції, Районні відділення Держкомстату, Центри зайнятості, Управління ФСС НВВ, Органи управління…., всіх довідників, які підключені до форм Пенсійної звітності.

Отже, ще раз нагадаю – на сторінці СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд” Ви можете скачати поновлення програми АРМ Звіт Страхувальника, яке поновить її до версії 8.85.003.

Щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на їх отримання! Ви можете читати новини через RSS, отримувати на  електронну пошту, слідкувати за новими статтями у TWITTERі.

Також можете додати публікацію, яка Вас сподобалась, у закладки – їх кнопка знаходиться одразу за цим постом, внизу.

Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання!

Якщо вам сподобався матеріал і ви хочете висловити вдячність – зробіть це, подякуйте ось тут :) !

З повагою,

Ваш Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>