Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ Звіт страхувальника до версії 8.94.001 та 8.94.002

Скачати поновлення для програми АРм ЗС 8.94.002

Поновлення 8.94.001 та 8.94.002 для програми АРМ ЗС знаходяться в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення програми.” на сторінці “СКАЧАТИ”.

Щоб вам було зручніше скачувати, вони спаковані у один саморозпаковуючий архів Ponov-ARM-ZS-8.94.001-ta-8.94.002.ехе, 3,01 Мб.

В цих поновленнях – як завжди – містяться певні виправлення програми та додатки.

  • Оновлено бланк Z0100203 “Картка приєднання до договору про надання послуг електронного цифрового підпису”. Його ви знайдете в меню: “Документ” – “Створити” – “Первинні документи” – “Картка приєднання до договору про надання послуг ЕЦП”.
  • Також оновлено довідники НПП, КОДУ (раніше СПОДУ).  І у зв’язку з повним оновленням цього довідника рекомендується перевірити заповненість поля “Орагн управління” в картці установи (пункт меню “Довідники” – “Картка установи”). У випадку, коли поле буде порожнім після встановлення оновлення, потрібно заповнити його з довідника. Ця операція одноразова, її треба виконати лише один раз.Якщо вас цікавлять новини по єдиному соціальному внеску, зокрема, як він може виглядати у програмі АРМ ЗС  - прочитайте цю статтю.

Зважаючи на невеселі новини, які останнім часом лунають зі сторінок сайту, я вирішив щось з цим робити. На Майдан відстоювати ветування Податкового Кодексу я не відправився, але доволі оригінальний спосіб підняти настрій все-таки придумав. Відтепер на десерт я для підняття настрою пропонуватиму вам… якийсь веселий анекдот. Щоб там не було – а до життя потрібно відноситись з гумором.

І ось сьогоднішній десерт:

- Куме, доброго дня! Як ви живете? Чув, ви день народження справляли?
- Та справляли…
- І як погуляли?
- Та як завжди: випили пристойно, закусили добряче, посиділи…
- І довго сиділи?
- Тааа.. як завжди – п’ятнадцять діб.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTER–  і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

Якщо ж Податковий Кодекс таки доведуть до розуму, то гарні проекты коттеджей стануть не мрією, а реальністю.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

3 комментария

 1. boltushka пишет:

  Здравствуйте! У меня возникла проблема в версии 8.94.002. В таблице 1 поле “номер телефона” закрыто для редактирования. При этом из карточки предприятия, при автоматическом формировании таблицы 1, это поле не вытягивается! Так было и во всех предыдущих версиях, но там хотя бы можно было вручную внести, а теперь нельзя! А пенсионный требует! Что делать, подскажите, пожалуйста!

 2. Consultant пишет:

  Ув. Болтушка, завтра, 9 декабря, я опубликую статью, где расскажу и даже напишу, как сделать это один раз и навсегда :) т.е. телефон будет сам подставляться в таблицу 1, не надо будет вносить руками. Сегодня уже не успеваю – выставлял для скачивания обновление для программы АРМ ЗС до версии 8.95.000.
  Надеюсь, вытерпите? ;-)

 3. boltushka пишет:

  Конечно, я подожду, спасибо огромное!

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>