Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 9.25.000

Доброго дня, друзі.

Маємо знову поновлення для програми АРМ ЗС. Це поновлення версії 9.25.000. Випущене воно розробниками 7 вересня 2012 року.

Нагадаю, що попереднє поновлення – до версії 9.24.000 – було випущено досить давно, 24 липня 2012 року, тобто близько півтора місяців тому. Досить давно, я навіть вже сумувати почав за новими поновленнями.

Певним чином така перерва у випуску поновлень заспокоює. Набагато гірше, коли поновлення з’являються одне за другим – і не встигаєш ні відслідкувати їх вчасно, ні перевірити пристойно на предмет роботоздатності.

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 9.25.000

А так хоч якась стабільність, що у випадку подання звіту до Пенсійного фонду дуже навіть радує. А от поява поновлення завжди трохи насторожує – що ж там ще такого придумали?

Подивимось, що приготували нам розробники у поновленні для АРМ ЗС до версії 9.25.000. Скачати його, звісно, як і завжди, ви можете у розділі “СКАЧАТИ” на сторінці “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї”

Це поновлення є кумулятивним. Ми це мудре слово вже знаємо – воно означає, що в поновлення включено всі зміни, які були в проміжних поновленнях між 9.24.000 та 9.25.000. Таких поновлень було два – 9.24.001 та 9.24.002. Відповідно, все, що було в цих двох поновленнях, включено в 9.25.000.

Далі в модулі звітності до Пенсійного фонду було проведено наступні зміни:

  • в Додатку 4 для таблиць 5 та 7  додано можливість створення таблиць зі статусом “додаткова” для попередніх періодів (починаючи з серпня 2011 року.). Це зроблено для тих випадків, коли ці таблиці не подавались.

Ця можливість стане вам у пригоді, якщо ви забули подати, наприклад, таблицю 5 – в якій, як відомо, ми вказуємо прийнятих або звільнених працівників. І якщо випадково ви пропустили якогось працівника і не вказали у цій таблиці, або взагалі не подали таблицю 5 – тепер така можливість у вас є. Потрібно зайти у  звіт за відповідний місяць, створити таб.5 зі статусом “додаткова” і передати її у Пенсійний фонд. Ця табличка “підчепиться” до відповідного звітного періоду. Раніше таке було неможливо, і потрібно було подавати звіт за певний період у повному обсязі (інакше, якщо б ви подали лиш таблицю 5, то вона, так би мовити, “накрила” би собою звіт, і лишилась би зі звіту лише таблиця 5).

Це ж стосується і таблиці 7, де вказується спецстаж для певних категорій працівників, які мають особливі умови праці – наприклад, вчителі, медики, шахтарі та ін. Бувають випадки, що у зв’язку з тим, що людина була у відпустці і не фігурувала за певний місяць у таблиці 6 (не маючи зарплату), не вказували її у таблиці 7. І тоді місяць спецстажу “вилітав” (звісно, якщо у вас у реєстрі працюючих вказані дані спецстажу для кожного працівника – такої ситуації не виникне. Але випадки, як і бухгалтери, бувають різні…)

Створюється додаткова таблиця 5 та 7 з контекстного меню . Треба зайти у відповідний звітний період, клацнути праву клавішу мишки на потрібній таблиці, і вибрати “Створити додаткову”. майте на увазі, що створити додаткову можливо лише при наявності таблиці у звіті. Якщо в звіті нема таблиці 5 або 7, то вам потрібно робити її “початкову”.

Отже, це дуже доречне і потрібне нововведення у поновленні.

Ще розробники порадували нас тим, що є можливість експортувати документ “Картка від’єднання страхувальника від системи подання електронної звітності до Пенсійного фонду України” у файл формату .pfz. Вам це потрібно? Тоді ця новина вас порадує.

Внесено зміни у текст бланків:

  • Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ.
  • Картка від’єднання страхувальника від системи подання електронної звітності до ПФУ.

 У цих картках відбулись певні зміни, і добре, що розробники змінили ці картки. У деяких випадках платники нервувались, оскільки система ПФУ повертала їм ці картки як “некоректні”, не приймаючи приєднання, чи навпаки, від’єднання від системи подання звітів з допомогою ЕЦП. Тепер таких проблем не мало б виникати.

З новинами по звіту до Пенсійного в програмі поки що все.

Нагадаю, що скачати поновлення ви можете у розділі “СКАЧАТИ” на сторінці “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї”.

Жарт дня на сьогодні:

Дві подруги:

- Під час сексу мій чоловік реве як бик. Мені так незручно перед сусідами!
- А ти б попросила його стримуватись. Доросле ж людина!
- Тисячу разів просила! А він щойно застане мене вже з кимось іншим – знову реве як бик!

Яким чином у цьому випадку придасться організація прес-конференцій – мені не відомо. Але знаю, що конференції, семінари і презентації – це сьогодні вже не мода, а необхідність. Якісна аренда конференц зала киев в заміській зоні дозволить і ділові міроприємства провести, і після них відпочити.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на цей TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>