Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.98.004

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

Не дивлячись на закінчення строків звітування за січень 2011 року, розробники АРМ ЗС продовжують бадьоро вистрілювати поновлення. Тепер це поновлення до версії 8.98.004.

Певним чином нас це радує – до початку нового звітного періоду в ПФУ, тобто до 1-го числа, лишилось тиждень, і поновити програму до кращого стану не завадить. Щоб потім зустріти новий звітний період у всеозброєнні.

Єдиний соціальний внесок, тобто подання звіту по єдиному внеску, в січні характеризувались такими проблемами:

  • програма АРМ ЗС набула роботоздатного вигляду лише під кінець звітного періоду. Внаслідок чого тих, хто звітувався на початку лютого з допомогою АРМ ЗС, лихоманило – і звіти не приймали в ПФУ, і відправлені за допомогою ЕЦП звіти повертались з помилкою;
  • центральний сервер ПФУ, який приймає звіти з ЕЦП, був перевантажений, і звіти з ЕЦП оброблялись вкрай повільно. Що теж поїло нервів звітуючим (до речі, якщо ви отримало першу квитівку, а другої довго нема, то вже не варто відправляти звіт ще раз, треба дочекатись другої квитівки. Перша квитівка – це підтвердження того, що ваш звіт дотрюхикав до ПФУ і завантажився, але ще не перевірився);
  • в таблиці 1  рядки 5,1, 5,3, не могли зійтись з загальним підсумком, обрахованим програмою, на декілька копійок. Це, як правило, відбувалось з причини заокруглення суми після коми, отриманої при обрахуванні відсотків утримань та відрахувань.

Дуже хотілося б, щоб такі проблеми залишились в минулому. А зараз подивимось на новинку від розробників АРМу.

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.94.004.

Що нового у цьому поновленні, які помилки виправлені?


Перше – це зроблено експорт в DBF-файл. Цитую інструкцію до поновлення:

“Реалізована нова функція “Експортувати в DBF…”

Може використовуватися для перенесення (на інший комп’ютер) таблиць зведеного звіту (5-9), які створені у модулі шляхом консолідації декількох початкових звітів.

Викликається в електронній таблиці модулю із меню Звіт/Експортувати в DBF:

  • у таблиці модулю виділити потрібну пачку звітів (встановити курсор на запис Ярлик Додаток 4…) та проставити “галочку” навпроти назви пачки (Початковий звіт…);
  • Обрати: меню Звіт/Експортувати в DBF…;
  • у наступному вікні буде запропоновано обрати каталог чи носій, на якому потрібно зберегти експортований пакет;
  • в обраному каталозі чи на носії програма автоматично створює папку з назвою “PFUDBF (1..)”, в яку поміщаються dbf файли таблиць;
  • по закінченні процедури експорту відкривається “Протокол експорту в DBF”.”

Друге досягнення, яким кортить похвалитись розробникам – це відміна автоматичного поновлення рядків 5.1 та 5.6 в таблиці 1: “За рекомендацією ПФУ до отримання додаткових роз’яснень в таблиці 1 відмінено автоматичне заповнення рядків 5.1 та 5.6. Дані у ці рядки потрібно вносити вручну.” Рядки 5,1….5,5 – це утримання із зарплати, тобто 3,6%, 2,85%, 6,1%, 2,6%, 2%. Як відомо,  у АРМ ЗС ці рядки часто вихоплювались як помилкові – з причини заокругленнях дробових частин набігали декілька копійок, на які сердилась програма.

Отже, поки не з’ясовано, що робити, коли не сходяться суми відсотків, їх просто відключили. Заповнюйте, мовляв, панове,  самі. Рядок 5.6 я так і не знайшов у таблиці 1, але лишу це на совісті розробників. Можливо, спішили люди писати поновлення, та випадково обмовились.

Поновлення для АРМ ЗС 8.98.004 знаходиться на сторінці “Програма АРМ ЗС. Поновлення для програми”, де ви можете його скачати.

Традиційний десерт на сьогодні:

- Олю, а в тебе хлопець є?

- Ні…

- Та невже?? У такої милої, розумної, доброї, гарної, стрункої та чарівної дівчини нема хлопця?

- Помер від щастя…

А я помер би від щастя, якщо би мав яхту. Білосніжну, летку, прекрасну яхту з чарівним іменем “Принцеса бризу”.  Покупка яхти була б найбільшою подією в житті. яхта купить -це все одно що мрію купити. Особливо якщо вам запропонують професійну допомогу з вибору катера чи яхти – купити чи взяти в оренду.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>