Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.95.000

Поновити програму звітності для Пенсійного фонду АРМ ЗС до 8.95.000

Завантажити поновлення 8.95.00 для програми АРМ ЗС ви можете на сторінці “СКАЧАТИ”-”Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення програми.”
За декілька днів після виходу дрібних поновлень розробники випустили кумулятивне поновлення, тобто таке, яке містить в собі всі попередні, що з’являлись після поновлення 8.94.000. Відповідно, воно містить в собі те нове, що було в попередніх поновленнях.

Наприклад, це:

“Оновлено бланк Z0100203 “Картка приєднання до договору про надання послуг електронного цифрового підпису”. Його ви знайдете в меню: “Документ” – “Створити” – “Первинні документи” – “Картка приєднання до договору про надання послуг ЕЦП”.

Також оновлено довідники НПП, КОДУ (раніше СПОДУ). І у зв’язку з повним оновленням цього довідника рекомендується перевірити заповненість поля “Орган управління” в картці установи (пункт меню “Довідники” – “Картка установи”). У випадку, коли поле буде порожнім після встановлення оновлення, потрібно заповнити його з довідника. Ця операція одноразова, її треба виконати лише один раз”.


Також, крім нових бланків, розробники ще роблять якісь зміни у середині програми. Що, власне, вони змінюють – закрито мороком таємності, але зважаючи на об’єм поновлення, щось-таки змінювали. Потім ці зміни видно в процесі роботи, і не завжди кращим чином.

Ось наприклад, читач (хоча, зважаючи на підпис “Болтушка”, це все-ж таки леді, тобто читачка ;)) пише в коментарях, що в таблиці 1 було закрито можливість редагувати поле, в якому вноситься номер телефона. І це дійсно так, Це незручно. Але є спосіб, як внести номер телефону 1 раз і більше ніколи не вносити його руками в 1-шу таблицю – він там з’являтиметься сам. І спеціально для “Болтушки” я публікую наступну за цією статтю, де я пояснюю і навіть показую на картинках, як це зробити. Маю надію, це вам допоможе. Якщо ні – до ваших послуг коментарі на сайі, де ви завжди можете залишити свої думки, побажання і тому подібні емоції :) (чогось, на жаль, переважають негативні).

А з поновленням поки що все. Скачуйте його за цим шляхом, встановлюйте і користуйтесь. В кінці публікації знаходиться десерт – веселий жарт, щоб підняти вам настрій.

А зараз ще є інформація для російських підприємців. Внаслідок високої ротації цього сайту в пошукових системах на “Звіт до ПФУ. Єдиний соціальний внесок” часто заходять користувачі з Росії. Мене попрохали  розташувати інформацію для них, що я і роблю:

Проработав на “дядю”, вдоволь наевшись хлеба “наемного работника” (даже словосочетание унизительно, не так ли?), люди думающие, с головой задают себе вопрос: “А неужели я не смогу работать сам на себя?”. Решившись, приходиш к следующему логическому шагу  - регистрации себя как индивидуального предпринимателя. И вот начинается история – “как зарегистрировать ип“?  Какие документы и куда подавать? В какие сроки? Какие законы? Какой деятельностью лучше заниматься? В конце-концов, как платить налог ИП?  Толковый парень, автор ресурса «Блог начинающего ИП», на своей шкуре испытав эти (и не только эти) приключения, в простой и увлекательной форме пишет обо всех перипетиях пути индивидуального предпринимателя.

Кстати, неплохой способ заработка – это ставки, прогнозы на спорт. Кто в курсе спортивных событий – может неплохо заработать.

Обіцяний десерт:

- Здається, ви вже були в мене? – питає лікар на прийомі. – Нагадайте мені ваше прізвище.
- Петренко.
- Точно! Простатит?
- Ні, Петро.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTER–  і про все нове на сайті Ви взнаєте першими!

З повагою, Консультант


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>