Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.92.000. Поновлення баз антивірусної програми AVG Anti-Virus Free 9.0.856

Скачать программу АРМ ЗС для подачи отчетов в Пенсионный фонд.

Поновлена програма – це завжди не тільки радість, але й приємна та безпечна робота. З цією метою  я і викладаю для скачування поновлення – для АРМ ЗС та для антивірусника AVG Free.

Поновлення для АРМ ЗС до версії 8.92.000

Поновлення до версії 8.92 є кумулятивним, і включає в себе всі проміжні поновлення – від 8.91.001 до 8.91.006 і вище. Щоб не повторюватись, ви можете прочитати про зміни, які м

Як завжди, в цьому поновленні містяться виправлення певних помилок, допущених у попередніх поновленнях.

Також в поновленнях введені додаткові контролі та розрахунки у формах місячної персоніфікації та річної звітності до ПФУ .

В додатку 5: реалізовано створення таблиць 4 і 5 (P0504B01 та P0505B01) з типом форми “скасовуюча”.

В  додатку 6: реалізовано створення Таблиці 1 (Р0601В01) з типом форми “скасовуюча”.

В додатку 7: реалізовано створення Таблиці 1 (P0701B01) з типом форми “коригуюча”, “скасовуюча”, “призначення пенсії”.

Скачати це поновлення Ви можете в розділі “Скачати” або за цим посиланням.

Безкоштовний антивірус AVG

Поновлення антивірусних баз для антивіруса AVG Anti-Virus Free 9.0.856.

Одна з важливих якостей антивірусної програми – це актуальні, своєчасно поновлені антивірусні бази, які дають можливість виявляти вірусні загрози.

Місяць назад я опублікував статтю про віруси та одразу виклав для скачування безкоштовну антивірусну програму AVG Anti-Virus Free 9.0 і в додаток до неї – антивірусні бази. Проглядаючи статистику скачування, я відмітив, що декілька людей скачували ці бази. Отже, в них є потреба, і я викладаю поновлені антивірусні бази від 23.09.2010 року. Ви можете скачати їх тут. (файл f9all856yq.bin, 63,09 Мб). Таким чином можна боротись з компютерними вірусами. А от коли віруси атакують вашого домашнього улюбленця, то поновленням баз тут не допоможеш. Вам тоді потрібен ветеринар на дом – для кваліфікованої допомоги. Адже з хворобами не шуткують.

Щоб полегшити скачування, я викладаю копію файлів тепер і на HitFile – таким чином, для скачування є доступними два сервери. Якщо є проблеми зі скачуванням на одному, то завжди можна скачати і з другого. Зробив це я на прохання декотрих відвідувачів сайту, у яких просто “криша їхала”, коли вони не могли скачати файл – і тут навіть ремонты мягкой кровли не могли зарадити їхньому горю :).

Ось і все на сьогодні.

Доречно нагадати, що коли ви ведете свій бізнес в Інтернеті – виникає момент, коли вам необхідна Раскрутка сайта в Киеве – адже мало створити сайт, треба ще, щоб про нього знали і на нього заходили. І прекрасним засобом цього є контекстная реклама продвижение сайтов – дає високий ефект, гріх не скористатись.

Підпишіться на отримання новин в RSS чи на  електронну пошту, слідкуйти за новими статтями у TWITTERі– і про все нове Ви взнаєте першими! Обговоріть цю статтю  на НАШОМУ ФОРУМІ “ЗВІТ ДО ПФУ”! Можливо, там Ви знайдете відповіді на питання, які не знайшли тут.

Якщо вам сподобався сайт – ви можете висловити вдячність та підтримати його ось тут !

З повагою,  Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

6 комментариев

 1. Lady-X пишет:

  Спасибо за обновление, а в версии 8.91 у меня пишет: “что модель не найден zvitxml.dll”. Надеюсь Ваше обновление поможет :)

 2. YAHA пишет:

  Не знаю що там і як, але у мене виникає проблема при встановленні поновлення 8.92, та ж помилка що і була при встановленні 8.87. Що робити? ЯК встановити поновлення?

 3. Lady-X пишет:

  Яна, обновления нужно устанавливать постепенно. Если у Вас версия 8.87, то сначало нужно установить версию 8.88, потом 8.89, затем 8.90, 8.91, а потом только 8.92.
  Т.е. Вам необходимо выкать все 5 версий и устанавливать их поочередно. Надеюсь понятно объяснила :)

 4. Lady-X пишет:

  @ YAHA:
  Яна, обновления нужно устанавливать постепенно. Если у Вас версия 8.87, то сначало нужно установить версию 8.88, потом 8.89, затем 8.90, 8.91, а потом только 8.92.
  Т.е. Вам необходимо выкать все 5 версий и устанавливать их поочередно. Надеюсь понятно объяснила :)
  И ещё напишите какая у Вас ошибка

 5. YAHA пишет:

  @ Lady-X:
  Я не Яна, а Яха, це мій нік, і я не жінка, а поновлення усі ставив по черзі, а коли дійшло до 8.92, то при оновленні викидає помилку “C:\Program Files\ARM ZVIT\TEMP\FORM.tbl:unable to load from stream”.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>