Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.89.000

Скачати безплатно поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

Шановні друзі!

На сторінці “СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми” викладено для вільного скачування поновлення, яке поновлює програму АРМ ЗС до версії 8.89.000.

В одній з наступних публікацій я подам шлях вирішення проблеми із поновленням АРМ ЗС . Ця проблема виникала при встановленні оновлення: виникало повідомлення про помилку “C:\Program Files\ARM ZVIT\TEMP\HBKved.tbl:unable to load from stream” Після цього оновлення завершується з помилкою, а в C:\Program Files\ARM ZVIT\TEMP\залишаються файли HBKved.tbl і HBType.tbl, і програма не поновлювалась, що робить неможливим подальшу роботу з нею. Комп’ютер в такому випадку ставав як мебель, але якщо якісні меблі “А-Класс” свою роль виконують відмінно, то програма – ні. Спільно з іншими людьми ми знайшли вирішення цієї проблеми, яке я разом із необхідними фвйлами запропоную Вам. Слідкуйте за публікаціями!

Однією з важливих новин цього поновлення є те, що в ньому введено код “9″, під яким треба подавати доплату за перші три місяці 2010 року:

“ТАБЛИЦЯ 7 – НОВИЙ ТИП НАРАХУВАНЬ 9 (Донарахування заробітної плати за січень-квітень 2010 року). Тип нарахувань 9 призначений для донарахування з/п до мінімальної згідно з прийнятим Держбюджетом України. У зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік» у Таблицю 7 Дод.4 додана можливість внесення донарахувань на мінімальну заробітну плату за січень – квітень 2010 року. Такі донарахування вносяться під ТИПОМ 9 “Донарахування заробітної плати за січень-квітень 2010 року”. Донарахування сум з типом 9 за січень-квітень вносяться окремими  рядками на кожну застраховану особу.
В колонці “Тип нарахувань” підключений довідник для вибору типу нарахувань. Вносити тип нарахувань у цій колонці можна також вручну із клавіатури”

На тему проведення доплати за січень-березень 2010 року буде окрема публікація – ця тема стосується тих багатьох підприємств і підприємців, які за січень-лютий 2010 року вказували мінімальну зарплату на рівні 774 грн. Тепер же необхідно провести донарахування з тим, щоб розмір мінімальної зарплати в цьому періоді становив 869 грн. Плутаниця з визначенням розміру мінімальної зарплати у 2010 році була пов’язана з відсутністю Закону України “Про Державний Бюджет  України на 2010 рік”). Зараз цей Закон прийнятий, і, нібито “заднім числом”, розмір мін. зарплати в січні-березні 2010 року збільшився.

Що це цікавого в поновленні?

“У цьому оновленні відключені функції послуги Спецоператора (за технічними причинами з боку Спецоператора) – за замовчанням “галочкою” відмічений пункт: Сервіс/Параметри системи/Додатково/Тимчасово не використовувати Спецоператор.” (я таким і не користуюсь :) ).

“ТАБЛИЦЯ 1

 • Зазначені суми заробітної плати та нарахованих страхових внесків відображаються у рядках 1, 2, 4 та 3, 5, 8 розділу І таблиці 1 за звітний місяць, в якому проведено нарахування зазначених сум:
  • - в рядок 1 таб.1 включаються суми з гр. 12. «Сума нарахувань заробітку/доходу за відповідний місяць» Таблиці 7 з типом нарахувань 9.
  • - в  рядок 2 (2.1, 2.2 та 2.3 відповідно до коду ЗО) включаються суми з гр. 13. «Сума нарахувань заробітку/доходу,  у  межах максимальної величини, на яку нараховуються страхові внески» Таблиці 7 з типом нарахувань 9. !!! Якщо для таблиці 1 включений автоматичний розрахунок, дані у ці рядки будуть внесені автоматично.
 • В попередніх версіях програми (з 8.87.003) у Таблиці 1 був відключений контроль на автоматичне заповнення рядків 6 та 7. Це було виконано за рекомендацією ПФУ на виконання Листа ПФУ від 30.03.2010 № 5275/03-30. !!!! АЛЕ для користувачів програми створено інформаційне нагадування (попередження) про внесення даних у ці рядки у випадку, якщо в таблиці 7 існують записи з типом нарахувань 4 та 5 за попередні періоди. Таке попередження з’явиться після перевірки таблиці 1 (F4) внизу  вікна та буде виділене червоним кольором. В цьому попередженні нагадується про наявність в Таблиці 7 сум виплат та  донарахованих на ці виплати внесків, які потрібно самостійно вписати у вказані у попередженні рядки.
 • ДОВІДНИКИ.
  • - У бюджетні довідники внесені зміни відповідно до прийнятого бюджету України на 2010 рік та Наказу МФУ від 14.05.2010 № 258.
  • - Відкрито на редагування довідник “Код відомчої класифікації (КВК) для місцевих бюджетів” у зв’язку з тим, що один і той же код на різних рівнях місцевого бюджету може мати різні назви.”
І ще є одне нововведення (яке мене чогось розвеселило): “Реалізована нова функція підключення до мережі Інтернет з використанням мобільного телефону (поки що тільки Nokia). Всі необхідні налаштування виконуються в автоматичному режимі, без участі користувача. На поточну версію функція випущена в тестовому режимі. В наступному оновленні буде додана детальна інструкція. Створення та підпис звітів у програмі виконуються за звичайною процедурою, користувач повинен раніше отримати ключі ЕЦП та заключити договір із звітним органом (ПФУ та ДПА)”. Прогрес, прогрес… :)

 

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант.

 

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

2 комментария

 1. Ольга пишет:

  Когда же решится проблема с C:\Program Files\ARM ZVIT\TEMP\HBKved.tbl:unable to load from stream” ? Хотелось бы поскорее сдать отчет и в отпуск.

 2. Consultant пишет:

  Пост опубликован :) да и другие варианты в комментариях люди предлагают :)

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>