Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.88.000

 

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесокШановні друзі!

Для успішної роботи зі здавання звітності до Пенсійного фонду України нам необхідно мати коректно працюючу програму АРМ ЗС з усіма поновленнями. І ось на сторінці “СКАЧАТИ” в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд. Поновлення до програми” викладено для вільного скачування поновлення, яке поновлює програму до версії 8.88.000.

Це поновлення є кумулятивним – тобто воно містить в собі всі проміжні поновлення, які вийшли від моменту випуску версії 8.87.000 (з 8.87.001 по 8.87.006), а також ще певні виправлення та поновлення.

Що нового у цьому поновленні, що містить воно потрібного для здавання помісячної персоніфікації до Пенсійного фонду України?

  1. У  Таблиці 1 відключений контроль на автоматичне заповнення рядків 6 та 7. Дані у ці рядки можна вносити вручну із клавіатури.
  2. В Таблицях 5 та 6 літери в в полі “Номер облікової картки ЗО за ДРФО ДПА” (для працівників, у яких відсутній код) переводяться в ВЕРХНІЙ РЕГІСТР згідно із встановленим форматом.
  3. В Таблицях 6 та 7 при контролі ознаки „спец стаж” (з Таблицею 8) в тексті перевірки вказується ІПН та прізвище працівника.

А тепер – ось те головне, чого ми з Вами так нетепляче чекали!! Ось те, дуже необхідне, що виправили в програмі! Цитую розробників: “УВАГА! В таблиці 6 змінено авторозрахунок суми максимальної величини, з якої відповідно до законів України справляються страхові внески -13260,00 грн з 01.04.2010.”.

Тобто, при поновленні програми АРМ ЗС до версії 8.88.000 в таблиці 6 обмеження максимальної суми буде проставлятись автоматично. Якраз про це  - про максимальну суму заробітної плати/доходу – йде розмова в публікації: “Не покажи Пенсійному багато! … або про обмеження максимального розміру зарплати” (Ви можете ознайомитись з цією статтею ТУТ). На момент виходу статті обмеження максимальної суми, на яку нараховують страхові внески, в програмі АРМ ЗС діяло згідно із старими нормами.

І ось нарешті в поновленні 8.88.000 це виправлено. Нагадаю - скачати поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.88.000 ви можете ось ТУТ.

Також рекомендую Вам заглянути ось сюди: здається, колективними зусиллями нашим читачам вдалось подолати проблему, яка виникає при поновленні програми АРМ ЗС.

Ось як цю проблему описує наш постійний читач Сергій: “При встановленні оновлення 8P_Upd873.exe видає помилку “C:\Program Files\ARM ZVIT\TEMP\HBKved.tbl:unable to load from stream” Після цього оновлення завершується з помилкою, а в C:\Program Files\ARM ZVIT\TEMP\залишаються файли HBKved.tbl і HBType.tbl“. І судячи по відгукам інших коментаторів, така проблема виникала досить часто. Розробники АРМу поки що не дають чітких коментарів щодо цієї проблеми.

І ось ТУТ Сергій та Максим описують, яким чином їм вдалось обійти цю проблему. Всім, у кого виникали такі проблеми, раджу скористатись порадами цих достойних борців з викрутасами АРМу :), і обовязково відписатись у коментарях – дали ці міри бажаний ефект чи ні? Зі своєї сторони, я висловлюю щиру вдячність Сергію та Максиму – однією з цілей запуску цього ресурсу було створення місця, де б можна було поділитись проблемами при звітуванні до Пенсійного фонду і попросити поради в інших. І ось нарешті цей механізм взаємодопомоги починає працювати! Що ж, спільними зусиллями завжди легше боротись :)

А будуватись краще, коли є якісний шлакоблок – низька теплопроводність, великий розмір, швидка кладка стіни. Чиста вигода для господаря,  зручність для розумного будівельника.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант.

 

 

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>