Перейти до змiсту
 

Поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.98.003. Вона стає все кращою і кращою.

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

На протязі з 11 по 17 лютого розробники вистрілили аж 3 поновлення для АРМ ЗС. Така надзвичайна їх продуктивність пояснюється тим, що закінчувався перший місяць подання звіту по Єдиному Соціальному Внеску до Пенсійного фонду, а АРМ ЗС так і не був доведений до нормального стану працездатності.

Отже що нам приготували розробники? Це поновлення:

 • 8P_Upd981.exe ;
 • 8P_Upd982.exe;
 • 8P_Upd983.exe.

Встановивши їх по черзі – з 891 по 893 – ви отримаєте АРМ ЗС версії 8.98.003. Чи варто морочити голову з поновленням?

Протестувавши ці поновлення, я б радив вам встановити їх. АРМ ЗС версії 8.98.003 має декілька важливих виправлень.

Так, наприклад:

 • тепер є можливість роздрукувати весь звіт одразу, нема потреби заходити в кожну таблицю і роздруковувати її окремо;
 • виправлена помилка при імпорті таблиць звіту з dbf файлів;
 • виправлений розрахунок рядка 3.1.1 в Таблиці 1 для класу професійного ризику 1;
 • Таблиця 1 – поле “Середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний період, осіб” може бути незаповненим, повідомлення програми при контролі на заповнення цього поля переведено з “Помилки” у “Попередження”;
 • в Таблиці 8 дозволено введення від’ємних значень;
 • ЯРЛИК Додатку 4 – виправлена помилка підрахунку кількості аркушів в Таблиці 8;
 • Таблиця 6 – змінено розрахунок підсумку по аркушу в статусному рядку для випадку, коли в таблиці є типи нарахувань з кодом 3 та 5. Підсумок розраховується за формулою: Сума нарахувань = S1 – S2, де:  S1 – сума по рядках, не включаючи типи нарахувань 3 та 5; S2 – сума по рядках з типом нарахувань 3 та 5;


Для бюджетних установ є суттєвим  уточнення в процедуру заповнення поля “Клас професійного ризику виробництва” в картці установи/Пенсійний фонд.

 • Це поле обов’язкове для заповнення для всіх типів організацій, включаючи “Бюджетні установи”, “УТОГ УТОС” та “Громадські організації інвалідів”. Клас професійного ризику для всіх організацій обирається із підключеного до цього поля довідника згідно присвоєному установі класу проф. ризику при його реєстрації в в Фонді соціального страхування від нещасних випадків. Клас проф. ризику використовується ПФУ при розподілі між фондами сум єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування згідно Закону України № 2464-VІ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.
 • При розрахунках в Таблиці 1 для бюджетних установ використовується ставка єдиного соціального внеску 36,3 % , незалежно від вибраного класу професійного ризику.

Всі поновлення упаковані для зручності в один саморозпаковуючий архів “Ponov-ARM-ZS-z-8.98.001-do-8.98.003.exe” розміром 8,65 Мбайт. Скачати їх ви можете на сторінці “Програма АРМ ЗС. Поновлення для програми”.

Десерт на сьогодні:

Даїшник зупиняє водія:

 • Чому їздите без ременя безпеки?

Водій:

 • А ви хіба не раді?

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

8 комментариев

 1. Микола пишет:

  Так, програма вже краща. Проте ще є над чим працювати розробникам.

  1. При друкуванні всього звіту однією командою табл.5 роздруковується в книжній орієнтації, а треба в альбомній. От і доводиться окремо передруковувати цю таблицю. Що вигідніше – кожну таблицю друкувати окремо чи викинути в брак 5-ту і надрукувати її окремо? Кожен вирішує для себе сам. Чи, можливо, ми не помітили якихось налаштувань?

  2. При автоматичному заповненні табл.1 алгоритм дещо кривий. Розробники відносять працівників, що мають право на пільги для призначення пенсії – достроковий вихід на пенсію, до тих, яким пенсія призначається за окремими законами (держслужбовці, судді…). Тоді виникає проблема по рядках 4 та 5. Вихід з цієї ситуації такий: формуємо в автоматичному режимі, відключаємо автоматичний розрахунок, вносимо правки, записуємо і роздруковуємо звіт. Я записую звіт на жорсткий диск в окрему папку. Потім копіюю на флешку або дискету і віддаю страхувальникам. Так у мене залишається правильна копія, яку при потребі можна використати. Вся справа в тому, що при формуванні звіту за наступний місяць буде включений автоматичний розрахунок. Тоді відкриття попереднього звіту псує табл.1.

  Це те, що помітив на 23-х звітах (2 з них повністю імпортовані із програми заробітної плати). Чекаємо наступного місяця.

 2. black_13 пишет:

  Особливо менi сподобалось те, що ледь встигло з’явитись на свiт це оновлення, як ПФ вiдразу ж почав вимагати зроблених з ним звiтiв!

 3. Nata пишет:

  Поясніть мені будь-ласка, я буду здавати цією програмою перший раз. Збереження на диск для здачі в пенсійний фонд повинно бути в форматі PFZ? Дуже дякую.

 4. Микола пишет:

  Nata пишет:
  23 Февраль 2011 в 14:38

  Поясніть мені будь-ласка, я буду здавати цією програмою перший раз. Збереження на диск для здачі в пенсійний фонд повинно бути в форматі PFZ? Дуже дякую.

  Так. Рекомендую запис робити на диск комп’ютера(краще D:,E:). Потім цей файл копіюйте на носій, який подасте у ПФ. Якщо носій “помре” по якійсь причині, то ви завжди матимете копію. Якщо ж будете повторно робити запис, то у випадку іншої дати треба передруковувати звіт, або перед запуском програми міняти системну дату (що не є добре).

 5. black_13 пишет:

  to Микола:
  Прикольна хитрiсть :)
  Я до такого не додумався :-D

 6. Наталья пишет:

  Ответьте, пожалуйста, кто-нибудь, разрабатывает ли Бест Звит программу для новой формы 1 ДФ (закон ГНИ №1020).Очень была удобная программа. В налоговой предлагают ОPZ ,очень неудобная, нет импорта из dbf, ВВОДИТЬ ВРУЧНУЮ 2000 человек???

 7. black_13 пишет:

  У нас одинэсники под новый 1ДФ запиливали какойто внешний отчет для 1С. Может в инете поищете чтото подобное?

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>