Перейти до змiсту
 

Поновлення АРМ ЗС до версій 9.09.000 та 9.10.000

Скачати Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС

Два досить важливих поновлення для програми АРМ ЗС, котрою ми подаємо звіт до Пенсійного фонду, є на сторінці «СКАЧАТИ».

Це поновлення до версії 9.09.000 та 9.10.000. Вони є кумулятивними, а ми з вами вже знаємо, що це таке.

Тобто ці поновлення містять всі зміни, які були випущені у проміжку часу між виходами цих великих, красивих і головне – кумулятивних поновлень.

Які саме зміни торкнулись звітності по єдиному соціальному внеску ?

В поновленні 9.09.000:

  1. В додатку 6 додана можливість створювати декілька аркушів для Таблиць 1-3. Додавання аркушів виконується як додавання рядків у таблицю – “Таблиця/Додати рядок в таблицю” та «Таблиця/Вставити рядок в таблицю.»
  2. У Таблиці 1 додатку 6 додано нове поле “Звіт за рік”, яке потрібно заповнювати самостійно із клавіатури безпосередньо у відкритому документі.

П.С.Як вам відомо, таблиця 6  – це звіт, який подають так звані «добровольці», тобто особи, які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового пенсійного страхування.

І звісно, розробники внесли ще якісь зміни (маю надію, хороші) у інші форми звітності до ПФУ – це видно в тілі поновлення, але не описано в коментарі до поновлення.

В поновленні 9.10.000:

  1. Реалізовано сортування довідників за алфавітом. Виконано у всіх розділах звітності.
  2. Удосконалено створення резервної копії – це для нас дуже важливо! За одне це варто встановити поновлення 9.10.000. Адже часто з відновленням із резервної копії виникають якісь кострубатості.
  3. Оновлено інформацію щодо максимального розміру заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок за періоди з 01.10.2011 року на підставі Закону України від 08.07.2011 року № 3668-IV “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.

Знову-таки – я пхнув свій не в міру допитливий ніс у тіло поновлення. Там побачив, що розробники покопирсались у різних формах додатку 4 (зокрема, у таблиці 5,6, 8). Тобто вносили туди якісь зміни, про які не згадали у анотації до поновлення. Думаю, вони це зробили виключно зі скромності.

Ці поновлення лежать у розділі «СКАЧАТИ»«Програма АРМ ЗС та поновлення до неї», звідки ви їх і можете скачати. І з поновленнями на сьогодні все.

Сьгоднішній жарт дня:

- Куме, а чому потужність машини вимірюють у конях?

- Бо в коровах незручно!

Зате якщо встановити двери терминус киев – то це дуже зручноі красиво.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

 


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>