Перейти до змiсту
 

Поновлення АРМ ЗС до версії 9.03.000, 9.04.000-01. То зроблять автоматичне заповнення таблиці 1, то одразу заберуть…

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесокДоброго дня, друзі. І знову  ми з вами говоримо про поновлення, про наші солоденькі поновлення.

Солоденькі як мороженное Геркулес, що проводить апетитну акцію на Facebook. Для участі вам потрібне лише показати язик – і ящик смачнющого морозива може стати вашим! А з таким запасом  морозива ми вже й поновлення подолаємо успішно.

На протязі місяця розробники радують нас не тільки новими поновленнями для програми АРМ ЗС, необхідними для звітування у Пенсійний фонд по єдиному соціальному внеску, але й казусами, я б навіть сказав – фортелями.

Та про все по черзі.

Отже, в розділі “СКАЧАТИ” на сторінці “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї” приготовано декілька поновлень:

  • 9P_Upd03.exe, вагою в 20,28 Мб;
  • 9P_Upd04.exe, вагою в 4,91 Мб;
  • 9P_Upd041.exe, вагою в 0,8 Мб.

Встановивши їх по черзі, ви отримаєте програму АРМ ЗС версії 9.004.001.

Що хорошого приготовано в цих поновленнях для звіту до ПФУ?

  1. Поновлення 9P_Upd03.exe є кумулятивним і містить в собі всі проміжні поновлення з версії 9.02.000 (тобто з 9.02.001 по 9.02.004), а також в ньому є ще інші зміни до програми. Зокрема, виправлено довідники видів економічної діяльності, а також внесено зміни у таблиці додатку 4 (це я підгледів у нутрощах поновлення). Це поновлення, звісно, поновить програму до версії 9.003.000.
  2. Що ж стосується поновлення 9P_Upd04.exe, то воно поновить АРМ ЗС до версії 9.04.000. (про що, я певен, ви й самі здогадуєтесь ;). В поновленні:
    • виправлено помилки друку декількох копій (хоча я це помітив ще на версії 9.03.000);
    • найприємніша зміна, яку внесли розробники – вони зробили автозаповнення таблиці 1 додатку4. НАРЕШТІ! Заповнення розділів 3 та 5 таблиці 1 тепер проводиться автоматично! Причому досить коректно заповнюються дані по зарплаті із спецстажем – наприклад, по держслужбовцях, по лікарях, вчителях, шахтарях та ін. Але… звісно, є “але” – якщо людина буде працюючим інвалідом, який має спецстаж, то тоді розносити дані програма буде некоректно. Зверніть на це увагу! – вам доведеться дані по такій категорії працюючих перевірити і виправити це руками;

  3. Та найсмішніше знаходиться у поновлення 9P_Upd041.exe! Розробники випустили це поновлення для того, щоб відключити автоматичне заповнення в таблиці 1 полів 3 і 5. Виправдовуються вони тим, що (цитую): ”В таблиці 1 Додатку 4 (Е0401С01) ВІДМІНЕНО введене недавно автоматичне заповнення рядків 3.1.1, 3.1.4, 5.1 та 5.4 у зв’язку з тим, що зміни до Постанови ПФУ № 22-2 на поточний момент ще не затверджені Мінюстом. Дані у ці рядки потрібно вносити ВРУЧНУ.”

Браво! То роблять автоматичне заповнення, то забирають… Отже, напрошується такий висновок, що краще зупинитись на поновленні 9P_Upd04.exe і насолоджуватись автозаповненням таблиці 1 (звісно, не забуваючи перевірити дані, які туда натягла програма з інших таблиць звіту. Мало там що може бути…). А поновлення 9P_Upd041.exe поки що не ставити.

Що ж до поновлення 9P_Upd041.exe  – його я виклав просто на всяк випадок. У нас, знаєте, всяке буває… Особисто я навіть звик ставити значення в таблицю 1 руками. Не повірите – навіть певне задоволення від того отримую. Ось до чого нас може довести щомісячний звіт в Пенсійний фонд

Ну що ж, поновлення завжди вас чекають на сторінці “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї” – заходьте і забирайте.

В кінці статті завжди вас чекає десерт. Від сьогодні я називаю його “жартом дня” – і ось він:

Чоловік приходить додому з роботи і бачить, що дружина читає книгу.

- А ти, я бачу, не сумувала без мене, – зауважує він.

- Ні, коханий. Я весь день провела у товаристві Шекспіра.

- Так, – по-філософськи відповідає чоловік, глянувши на стілець. – Він і капелюха свого у тебе забув.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>