Перейти до змiсту
 

Поновлення АРМ ЗС до версії 9.02.004

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесокДавнесенько я не описував поновлення до нашої любої-дорогої програми АРМ ЗС, якою ми подаємо звіт до Пенсійного фонду.

Чого я так робив? Невже поновлень не було? Розледачіли зовсім розробники?

Та ні. І поновлення були, і розробники не те щоб дуже вже розледачіли…

Але у поновленнях не було багато такого, що могло б стосуватись звітності до ПФУ, не було якихось критичних поновлень – отож я й не морочив вам голову. Можна було спокійно подавати звітність і на тих версіях, які були наявні у вас.

Було б щось дуже важливе – то я б неодмінно вас повідомив тут. А якщо ви ще й підписались на отримання новин через RSS, електронну пошту чи Твіттер, то взагалі нічого важливого не пропустите і взнаєте про все новесеньке першими.

Так ось стосовно поновлень.

Я особисто встановлюю всі поновлення майже одразу після їх виходу – щоб перевірити їх в роботі, щоб побачити, що ще приготували нам цікавого розробники. Коли бачу щось необхідне – відразу пишу тут.

Та все ж вирішив не жадібнічати, мати совість  - трошки їх я приготував вам для скачування. Хоча нічого кардинального в них і нема, але є певні моменти, задля яких варто їх встановити.

І що це за моменти такі?

Поновлення були якісь такі, що по звіту до ПФУ змін явних було мало.


Але ми калачі терті, ми з вами бійці досвічені – ми ж знаємо, що як правило, в коментарях до поновлень розробники вказують не всі зміни, які вони вносять цим поновленням до програми (виключно з міркувань скромності, я думаю).

А зміни є:

  1. Після поновлення 9.02.001 я помітив, що програма АРМ ЗС стала коректно роздруковувати звіти. Був такий певний момент незручності – якщо пускати на друк декілька копій одразу всього пакету звіту, то програма іноді якось так його друкувала, що пропускала певні сторінки, певні таблиці зі звіту. Це бачив і я особисто, і ще декілька користувачів казали про таке. Від чого бувало таке – я не з’ясовував, все чекав, що виправлять такий баг.
  2. Було вилучено певні форми з пенсійної звітності, які вже є застарілими і не використовуються.
  3. В останньому поновленні від 9 червня 2011 року, 9.02.004, розробники внесли якісь зміни у форми додатку 4 – майже у всі таблиці додатку 4.
  4. Це вже суб’єктивно – мені здалось, що програма АРМ ЗС стала трохи швидше працювати. Але це не факт, тому відстоювати це не буду ;-)

Всі поновлення розташовані на сторінці “СКАЧАТИ” у розділі “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї”.

Традиційний десерт на сьогодні:

- Наталочко, ну і як там твій чоловік?

- А, як гуманітарна допомога…

- Тобто?

- Нікуда не годиться, але все одно користуюся!

А ось про що не скажеш, що воно нікуди не годиться, так це про мікрокомп’ютер Arduino. Це дуже модне захоплення, адже arduino – це мікропроцесорний конструктор. Він невеличкий, вміститься на долоні, але це така річ, з якою ви можете зконструювати що завгодно – робот, автоматичне освітлення кімнати, керувати мотором вашого авто.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>