Перейти до змiсту
 

Поновлення АРМ ЗС до версії 9.00.000

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

З кожним поновленням АРМ ЗС стає все кращим і кращим, а працювати з ним – все важче і важче!

Ось і зараз пропоную Вашій увазі поновлення до програми АРМ ЗС для подання звіту до Пенсійного фонду. Воно поновить програму до версії 9.00.000, і, звісно, додасть не лише виправлення помилок і покращення роботи, але й погіршення теж.

Що міститься в цьому поновленні?

Розробники порадували нас тим, що виправили певні помилки у річній звітності за 2010 рік (цю звітність здають за себе приватні підприємці):

 • Додаток 5 – таблиці 1,3. Відкориговано підрахування суми в графі “Нараховано внесків”.

Ура розробникам, вони виправили цей модуль в день, коли закінчується подання звітів приватними підприємцями. Не певен, що в даному випадку вислів “краще пізно, ніж ніколи”, буде актуальним.

Також в поновленні:

 1. Додаток 7 таблиця 1. Виправлено перерахунок поля “Нарахована сума внеску” по всіх співробітниках, внесених у таблицю.
 2. Додаток 7 таблиця 1. Доопрацьовано завантаження з DBF файлів, у яких у відповідних рядках у полі “рік” двохзначне число (10). В таблицю 1 дані в ці поля переносяться як (2010).

В модулі “Єдиний внесок” розробники нагадують, як відключити автоматичне заповнення таблиці 1:


“РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІДНОСНО ЗАПОВНЕННЯ ТАБЛИЦІ 1.

Для того, аби вручну відредагувати дані в Таблиці 1 необхідно:

 1. Закрити Таблицю 1.
 2. В меню Налаштування/Автоматичний перерахунок Таблиці 1 – відключити (зняти) галочку. Після цього відключаться “перетяжки” значень із Таблиці 6.
 3. Відкрити Таблицю 1.
 4. Відключити Правка/Автоперерахунок. Після цього відключиться автосумування в підсумовуючих рядках таблиці (наприклад, відключиться сумування в р. 4 = 4.1 + 4.2 +4.3).”

Отже, дотепер заповнення таблиці 1 не працює так, як потрібно, і доводиться заносити дані в ній руками.

Скачати поновлення (9P_Upd00.exe, 7,51 Мб) Ви можете на сторінці “СКАЧАТИ” - “Програма АРМ ЗС та поновлення до неї”.

Традиційний десерт:

Господарі приймають гостей, тут же бігає 5-ти річна донька господарів. Мати хоче показати гостям, як її дитинка вміє читати віршики, і каже:

- Донечка, розкажи нам щось гарненьке.

Дівчинка виходить в іншу кімнату, потім заходить і каже:

- Я вагітна.

Гості вражено перезираються межи собою, у мами округлюються очі. А дівчинка пояснює:

- Вчора няня сказала татусеві: “Я вагітна”, а татусь сказав: “Гарненька історія…”

А на мою думку послухати гарненьку музику – це, навіть, ще краще, ніж гарненька історія. Особливо коли вся потрібна музика під рукою. Такий тип сайту називається “Музичний портал”. Музыкальный портал. музыка онлайн – ось це той випадок, коли все на одному сайті – музика, яку можна слухати онлайн, трансляція онлайн популярних радіостанцій і України, і Росії. Тут же – відео, тексти пісень. Працюєш (або відпочиваєш, що ще краще) і слухаєш гарненьку музику. От я полюбляю слухати якісний trance – голландський наприклад, під нього дуже гарно працювати, зовсім не напружує.
Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

10 комментариев

 1. Микола пишет:

  “РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІДНОСНО ЗАПОВНЕННЯ ТАБЛИЦІ 1.

  Для того, аби вручну відредагувати дані в Таблиці 1 необхідно:

  1. Закрити Таблицю 1.
  2. В меню Налаштування/Автоматичний перерахунок Таблиці 1 – відключити (зняти) галочку. Після цього відключаться “перетяжки” значень із Таблиці 6.
  3. Відкрити Таблицю 1.
  4. Відключити Правка/Автоперерахунок. Після цього відключиться автосумування в підсумовуючих рядках таблиці (наприклад, відключиться сумування в р. 4 = 4.1 + 4.2 +4.3).”

  Настирливості розробників БЕСТу можна позаздрити. Пройшло більше 8 місяців з часу прийняття Закону, а вони весь час намагаються загальний фонд оплати помножити на проценти. Але де, в якій інструкції записано, що це треба робити? Ніде! Це було колись.І то тоді теж було розходження з даними АРМ-Р. Грамотні спеціалісти приймали такі звіти, а “…” заставляли підганяти ІНДАНІ під проценти.

  Цікаво, що таблиця1 вже заповнювалася. У 21 з 23-х організацій, що я обслуговую заповнення було правильне. А тепер зробили “полегшення” і треба у всіх заносити ці злощасні рядки вручну. Повертатися до 97 версії? Не хочеться. Сподіваюся, що впертість розробників не переросте в тупість.

 2. Наталка пишет:

  Скажіть будь-ласка, а чи є можливість за допомогою цією програми відправляти звіти по електронній пошті. Дуже дякую.

 3. Светлана пишет:

  скажіть будьласка мені в пенсійному сказали не проставляти .місяць(наприклад 3 за березень)якщо зарплата нарахована за березень .залишити пусту клітинку.це були якісь зміни.мабуть я щось пропустила?

 4. Consultant пишет:

  “Светлана пишет:
  8 Апрель 2011 в 11:04
  скажіть будьласка мені в пенсійному сказали не проставляти .місяць(наприклад 3 за березень)якщо зарплата нарахована за березень .залишити пусту клітинку.це були якісь зміни.мабуть я щось пропустила?” – ні, місяць нарахування в 6 табл. не потрібно вказувати, якщо це просто зарплата за звітний місяць (в даному випадку березень). Місяць потрібно вказувати лиш тоді, коли ви вказуєте суми, нараховані за інші місяці. Наприклад, якщо це лікарняні за лютий чи відпускні за квітень – то тоді окремою строкою потрібно вказати суму лікарняних чи суму відпускних і вказати місяць.

  “Наталка пишет:
  8 Апрель 2011 в 8:25
  Скажіть будь-ласка, а чи є можливість за допомогою цією програми відправляти звіти по електронній пошті. Дуже дякую.” – з допомогою електронно-цифрового підпису. До Пенсійного не піду! Хай за мене звіт сам йде!

  “Микола пишет:
  8 Апрель 2011 в 0:41
  Настирливості розробників БЕСТу можна позаздрити.” – їхня впертість достойна кращого застосування. Але мабуть небажання доводити програму пов”язане з тим, що – шепну по секрету – через деякий час обіцяють нову програму по звітності, розроблену особисто ПФУ. Пенсійний обґрунтовує це тим, що зможе краще і оперативніше вносити зміни в програму, і зробить її більш зручною. Розробляти програму буде та ж компанія, що розробляла АРМ РД 237 – той, що був для річної звітності колись, пам”ятаєте?. Та програма була далека від ідеалу, побачимо, що буде з цією – звісно, якщо вона з”явиться.

 5. Hela пишет:

  У меня предприниматель закрывается, и надо здать годовой за 2011 год, где его делать?

 6. Consultant пишет:

  Додаток 5. Если ППшник на общих основаниях – таблица 1, если “спрощенець” – таблица 2 додатку 5.

 7. Юлия пишет:

  Подскажите, пожалуйста! Я в первый раз создаю отчёт в данной программе. Чтоб сдать его в Пенсионный надо поставить галочку а нужный отчёт и “экспорт в ДБФ”? В итоге сохраняется 2 файла (у меня Дод4, Таб 1, Таб 5, Таб 6)в ДБФ формате? Всё верно? Спасибо!

 8. Hela пишет:

  Надо нов

 9. Hela пишет:

  Надо новый додаток пять “Єдиний внесок” в нашем пенсионном говорят что в ручную…

 10. Consultant пишет:

  “Юлия пишет:
  16 Апрель 2011 в 18:57
  Подскажите, пожалуйста! Я в первый раз создаю отчёт в данной программе. Чтоб сдать его в Пенсионный надо поставить галочку а нужный отчёт и “экспорт в ДБФ”? В итоге сохраняется 2 файла (у меня Дод4, Таб 1, Таб 5, Таб 6)в ДБФ формате? Всё верно? Спасибо!” – надо галочку на нужный отчет и потом нажать на дискетку или выбрать “Звіт” – “Зберегти на диск”.

  “Hela пишет:
  16 Апрель 2011 в 19:59
  Надо новый додаток пять “Єдиний внесок” в нашем пенсионном говорят что в ручную…” – правду говорят. не всунули еще в программу додаток 5 за 2011 год. Наверно думают, что еще рано :-) так что его только руками.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>