Перейти до змiсту
 

Поновлення АРМ ЗС до версії 8.99.000

Поновлення для програми Пенсійного фонду АРМ ЗС - єдиний соціальний внесок

Розробники знову радують нас поновленнями, якими намагаються покращити діяльність програми АРМ ЗС – нею, як відомо, подається звіт до Пенсійного фонду, подається єдиний соціальний внесок.

На цей раз це поновлення 8.99.000.

Воно є кумулятивним, тобто містить в собі всі ті зміни, які були в поновленнях з 8.98.001 по 8.98.005, а також має ще додаткові виправлення, доповнення та зміни.

Як завжди,  у коментарі до поновлення не сказано про усунення помилок, зате ретельно розписано наступне (цитую):

«Модуль “Єдиний внесок” – новий сервіс для Таблиці 6 “Сортування згідно Постанови ПФУ № 22-2″.

Викликається із контекстного меню та меню Звіт/”Сортування згідно Постанови ПФУ № 22-2″ для виділеного запису Таблиці 6 в переліку документів модулю. Для інших таблиць – не активний.

Сортування в таблиці виконується за ПІБ співробітників та кодом категорії застрахованої особи.

Після сортування у відкритому звіті записи співробітників будуть відсортовані у колонках “Прізвище” та “Код категорії ЗО”.

Якщо на одну особу є декілька записів у таблиці, то записи в колонці “Код категорії ЗО” сортуються з урахуванням наступної черговості відображення:

 • код категорії, який відповідає нарахованій основній та додатковій заробітній платі, іншим заохочувальним та компенсаційним виплатам;
 • код категорії (26), за яким нараховується винагорода за цивільно-правовими договорами;
 • код категорії (29), за яким нараховується допомога по тимчасовій непрацездатності.

Сортування виконується, якщо послідовність записів у таблиці 6 не відповідає вимогам Постанови № 22-2. Це може бути після завантаження із DBF чи PFZ файлів або після заповнення таблиці 6 безпосередньо в програмі.»

Тобто, по одній особі всі виплати мають вказуватись саме так – спочатку заробітна плата, потім договори (якщо є), потім лікарняні. В принципі, функція мала би бути зручною для роботи.


Особисто від себе додам ще таке… Покопирсавшись в нутрощах поновлення, я побачив, що ним також вносяться якісь зміни в таблиці:

 • в таблицю 1;
 • в таблиці 2,3,4 (які є специфічними для певних категорій);
 • в таблицю 5 (трудові відносини);
 • в таблицю 6 (зарплата), це зрозуміло, тому що про ці зміни цілий абзац зверху написано;
 • в таблицю 7 (спецстаж).

Тобто, це означає, що у вказаних таблицях теж провели якісь зміни чи виправлення. Які конкретно – я вже ретельно не виглядав, тому що розшифрування зайняло б у мене багато часу (що не дивно, розшифрувати роботу АРМ ЗС не вдається нікому ;-) (жарт). Побачимо ці зміни в роботі.

Поновлення ви можете скачати тут, а на сьогодні поки що все.

Бажаю вам успіху у нелегкій справі подання звіту до Пенсійного фонду.

Ваш десерт на сьогодні:

- Хіба ти не знаєш, що мені поставили телефон?

- Звідки я міг про це дізнатись??

- Як це звідки?? Ти що, телефонного довідника не читаєш??

Ну що-що, а телефонні довідники – це вже минуле… Тепер вся потрібна інформація в Інтернеті, на відстані кліку від нас. Зручно тим, хто шукає, зручно тим, хто дає інформацію. Ваш сайт в Інтернеті знайдуть одразу – звісно, якщо скористатись якісною розкруткою сайту. Орієнтована на просунення в пошукових системах якісна розкрутка – це іменно те, завдяки чому ви будете на першій позиції в Google, Yandex чи іншій пошуковій системі. Раскрутка сайта киев робиться досить швидко, але головне – якісно. Просунення сайту(«продвижения сайта») ви будете бачити просто на своїх очах – у нього буде Суперпозиция.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

2 комментария

 1. toha пишет:

  На де-ж саме оновлення? На сторінці, яка приведена для скачування, його немає.

 2. Валентина пишет:

  Добрый день. Помогите пожалуйста.
  У меня стоит версия программы 8.98, дали обновление в ПФ с 8.99 – по 9.07.001. Начинаю их по порядку устанавливать, начиная с обновления 8,99, выскакивае окошко со значение ошибки EAccessViolation. И всё прерывается. Уже пробовала всё удалить и заново поставить. Не получается.
  Жду скорого ответа.
  Спасибо

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>