Перейти до змiсту
 

Поновлення АРМ ЗС до версії 8.83.001

Шановні друзі, на сторінці “СКАЧАТИ” викладено для скачування поновлення програми АРМ ЗС до версії 8.83.001. Це саморозпаковуючий архів, який містить поновлення 8P_Upd82_5.ехе, 8P_Upd83.ехе, 8P_Upd83_1.ехе. Іменно в такій черговості їх і потрібно встановлювати.

І ще на цій сторінці є посилання для скачування інструкції по роботі з АРМ Звіт страхувальника. Вам пригодиться! Інструкція і по помісячній, і по річній персоніфікації.

Розробники нібито заявлять про імпорт з інших програм і файлів, але є декілька АЛЕ…

ОБОВ’ЯЗКОВО і УВАЖНО прочитайте файлик 8P_Upd83.тхт, який є в архіві з поновленнями !!! там важливі зауваження до персоніфікації!!!. Зокрема, зверніть увагу на те, що:

 • “… Імпорт з DBF…Імпорт можливий, якщо заповнені всі обов’язкові поля у звітах, в протилежному випадку буде видано повідомлення про неможливість імпорту  (опис структури полів DBF – викликається із меню Довідка)…”;
 • “… Структура DBF для імпорту… – опис структури полів DBF-файлу для імпорту документів щомісячної персоніфікації (таблиці з 5 по 10). Цей документ (Month_Person_dbf.doc) знаходиться у каталозі Help програми)…”;
 • “…Відправлення місячної персоніфікації електронною поштою аналогічне відправленню річної персоніфікації:   НА ПОТОЧНИЙ МОМЕНТ НЕДОСТУПНО!!!!…”;
 • “…В АРМ Звіт страхувальника відправлення електронною поштою неможливе, лише друк та збереження на електронному носіі…”.

І не забувайте робити архів програми перед встановленням поновлень – цим Ви можете вберегти себе від втрат Вашої цінної інформації, яка вже була внесена в програму (ціну втрати бухгалтерської інформації я знаю добре – як людина, що 13й рік працює в різних фінансових установах). Архів робиться так: “Сервіс” – “Резервне копіювання” – “Створити”. Якщо щось піде не так – ви зможете стерти програму і заново встановити її попередню робочу версію, а потім з легкістю поновити з архіву всі Ваші дані. Враховуючи, що розробники зараз роблять поновлення програми в шаленому темпі – вірогідність цього самого “щось піде не так” досить ймовірна.

До речі, у зв’язку іменно з цим пропоную Вам не накидуватись одразу на нові поновлення, які з’являються на сайті розробника – поки що, поки все не утрясеться. Ті поновлення, які я пропонуватиму Вам іменно тут, у себе – це вже більш-менш перевірені в роботі поновлення, про які відомо, що особливо вони не нашкодять :) (ну що тут поробиш). От наприклад, поновлення 8P_Upd83.ехе перероблялось близько 3 раз – і люди, які встановили у себе ці поновлення одразу, були змушені перевстановлювати програму по-новій, відновлювати дані, ставити поновлення, потім знову переставляти програму і відновлювати дані. Запам’ятайте, друзі, – в даний момент ВИТРИМКА – НАША ГОЛОВНА ЗБРОЯ! :)

І ще не забувайте про те, що в перші три місяці звітування Ви маєте право на відстрочку 7 днів. Отже, якщо ви бачите, що підходить вже 15-те число (це понеділок), ви не встигаєте з поданням (а 20-те – це субота і отже строк подання звітності закінчується в п’ятницю, 19-го), то не зволікайте: із заявою довільного змісту на ім’я начальника Вашого міського чи районного управління ПФУ звертайтесь до цього начальника з проханням продовжити Вам строк звітування на 7 днів. Посилатись можете на те, що:

 • у вас велика кількість працюючих;
 • що програмне забезпечення (ПЗ) не працює як слід;
 • в зв’язку з ПЗ вам доводиться  часто робити поновлення з резервної копії;
 • або взагалі заново вводити дані;
 • що не працював як слід (і він таки і зараз не працює ще нормально) імпорт з інших програм і Ви не могли внести дані з своєї бухг програми до АРМ ЗС;
 • ви не могли вчасно отримати поновлення – відсутній доступ до Інтернету чи Вам далеко добиратись до райцентру або Ви не взнали вчасно про наявність поновлень – ПФУ ж не повідомляв Вас особисто про це ;)

Також можете використовувати інші мотиви –  і вкупі з цими, і поодинці. Відмовити вам не мають – норма про надання додаткових 7 днів вказана у Постанові про подання щомісячної звітності. (Постанова доступна для скачування на сторінці “СКАЧАТИ” ) (і по великому секрету можу сказати Вам, що і програмний комплекс ПФУ ще не працює як слід для прийняття звітності, тому їм явно буде не до Вас, так що Вам не відмовлять у додаткових 7 днях.. але ч-ш-ш-ш.. це лише між нами ;) нікому про це не кажіть…).

І не переживайте – я читаю всі Ваші коментарі, друзі. Вибачте, якщо не відповідаю особисто Вам – інколи я роблю загальну відповідь, але я читаю всі Ваші коментарі і відповідно до них корегую свою роботу тут.

І ще одне… Обставини складаються так, що я залишаюсь в роботі з ресурсом “Звіт до ПФУ” сам. Але не надійтесь – я Вас не покину наодинці ;) Важкувато, звісно, але йтиму з Вами далі – тому що  відчуваю відповідальність перед Вами. Мені дуже приємно чути від вас реакцію (навіть негативну) на мою роботу і знати, що все-ж таки чимось та допомагаю Вам і полегшую звітування. І ще дуже приємно, що в цього молодого ресурсу вже з’явились друзі :) Ось поки що, здається, і все на сьогодні.

З повагою, Ваш Консультант.

Щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на їх отримання! Ви можете читати новини через RSS, отримувати на  електронну пошту, слідкувати за новими статтями у TWITTERі.

Також можете додати публікацію, яка Вас сподобалась, у закладки – їх кнопка знаходиться одразу за цим постом, внизу.

Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання!

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

28 комментариев

 1. kolja пишет:

  Доброго дня Вам.Скажіть будь-ласка, як сформувати помісячний звіт до ПФУ, наприклад по відділу освіти, якщо є 9 бухгалтерів, кожен веде свій участок по району.Всю інформацію потрібно обєднати, але, яким чином ? навіть в річній персоніфікації не працює консолідація документів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Про помісячну – так це взагалі…
  можливий імпорт …. так скажіть, будь-ласка, з якої системи можливий імпорт, і коли він буде працювати…….
  велике прохання, підскажіть будь-ласка, яку програму слід використовувати , щоб була можливість експорту звітності, для подальшого імпорту в програму АРМ-ЗВІТ страхувальника(1 с, парус – не працює, як слід, якшо більше 2000 застрах. осіб)- по можливості лакальну частину, з подальшим обєднанням біз в одну систему….

 2. Consultant пишет:

  Шан. Коля, бачу один вихід – спробувати встановити мережеву версію АРМ Звіт страхувальника. Опис цього є в програмі. ЦЕ спрацює і для помісячної, і для річної.
  Ще один варіант – якщо з мережвою версією не вийде – в тому же АРМ ЗС при формуванні пачок вказувати різні номери. Тобто, 1й бухг набрала свої, наприклад, 500 людей, формує звіт у пачки, програма питає початкові номери пачок – вказуєте 1.
  2й бухг формує свої 500 чоловік – приформуванні вказуєте початкові номери, наприклад, 50. І так далі :) Тобто, головне – щоб у всіх сформованих пачок не було однакових номерів, тому що вони не завантажаться до системи СПОВ (будуть рахуватись дублікатами). Це я про річну персоніфікацію. Про помісячнк поки що, на жаль, важко щось казати. Але як тільки я матиму інформацію – я тут же викладу її тут :)
  Стосовно імпорту… знову-таки, все поки-що складно (на превеликий жаль).Тобто суть в тому, що формат імпорту *.dbf файлів нібито надали – а далі розробники підлаштовують свою програму під цей формат. Тобто, наприклад, як мені відомом, 1С випустить для своєї програми модуль вивантаження до АРМ ЗС.

 3. Mopo3oFF пишет:

  Шановний консультант, я оновив АРМ Звіт Страхувальника до версії 8.83.001. Звіт заповнив, а ось відправити його електронною поштою неможливо!
  В ПФ мені порадили змінити файл “.ini” поставити в якомусь місці 1 замість 0, де саме я так і не зрозумів…, або звернутись до компанії постачальника ключів ІВК, ніби-то вони надають якусь програму яка допоможе передавати звіти електронкою.
  Підкажіть будь-ласка, що робити ?:)))

 4. Алла пишет:

  Уважаемый консультант!!
  Прежде всего хочу поблагодарить Вас за помощь, которую я получила на Вашем сайте.Очень оказалось актуально, спасибо.
  Но так же хочу обратиться с проблемой…. С версией 8.82.004 проблем почти не возникло, а вот остальные обновления…. ну никак не хотят устанавливаться…..вроде установка проходит,а в программе после опять 8.82.004….. да и при выборе месячной персониф. выбивает какую то ошибку ,а мне нужна (!!!!) ” Картка приєднання” которая есть в новой версии.Может это Виста “ругается”??? ( приходиться делать отчеты дома, на работе комп-антиквариат ) А времени все меньше и меньше…. подскажите…..

 5. Дмитро пишет:

  Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, хто дивився формат ДБФ, який розмір першого поля “ROWNUM” ?
  Його не вказано в жодній таблиці ?!?!?

 6. Сергей пишет:

  Согласен с Дмитро!
  Работаю с DBF давно: для каждого поля должен быть указан тип и длина – это принцип структуры и простроения любого ДБФ файла!
  Всвязи с этим, такая публикация структуры выглядит издевательством для разработчиков!!!
  По отзывам в инете и пробам поле должно быть N (числовое), а длину придется подбирать (от 5 до 10, вероятно).
  При этом есть нарекания на сам “звит страхувальника”: при импорте “пустых” ДБФ (только заголовок, без строк) – программа намертво “виснет” (ну, это пока списываю на возможное несовпадение структур из-за поля rownum !), но если уже есть Звит за тек. месяц, то при попытке импорта создается к нему коректировка!
  И вообще структура безалаберная: идентификации информации НООЛЬ! нет поля код окпо, чтоб случайно не втянуть данные одной фирмы в звит другой, нет поля период отчета – можно данные января загрузить за февраль и наоборот.
  Так и не понял как и куда загружаются вновь принятые сотрудники, но это уже надо с документацией повозиться.
  “Сыро” всё, а время уходит…

 7. ЕЛЕНА пишет:

  Могу сказать, что поставила N2, а во всех записях значение 1. Втянуто(в версии 8.83.001) Красиво смотрится. Распечатывается только без наименования предприятия и ФИО подписантов.
  Может, у кого уже есть какие-либо предложения по этому поводу, заранее благодарна.

 8. Тарас пишет:

  @ ЕЛЕНА:
  Дополнение к затронутой Вами теме: кроме того что нет реквизитов фирмы и руководителей в печатной форме, их нет и в создаваемом xml файле, И (!!!) такой отчет не принимает Пенсионный фонд.
  Пробовал уже разное, ничего не помогает.
  Может Вы как-то с этим разобрались. Пожалуйста помогите.

 9. Сергей пишет:

  Выяснена причина “зависания” Звит страхувальника” версии 8.83 (проверил все подверсии от 000 до 003 от 09.02.2010) при импорте ДБФ-файлов или просто открытии форм месячной персонификации : возникает конфликт с антивирусом Касперского 2010 (может и с другими версиями). После временного отключения антивируса всё работает без зависаний.

 10. Сергей пишет:

  ЕЛЕНА цитовано:

  Могу сказать, что поставила N2, а во всех записях значение 1. Втянуто(в версии 8.83.001) Красиво смотрится. Распечатывается только без наименования предприятия и ФИО подписантов.
  Может, у кого уже есть какие-либо предложения по этому поводу, заранее благодарна.

  Действительно так, хотя “Документ-Показать бланк” показывает, что переменные для показа указаны. Будем ждать в след. обновлениях исправлений.

 11. Sergey пишет:

  Добрый день. Бухгалтер обновил программу до 8.83 версии. Теперь у нее возникает ошибка при работе с “Звітність”-”Щомісячна персоніфікація”-”Таблиця5,6,7″ – Field PK not found. Бэкапа базы нету. Подскажите, пожалуйста, как восстановить.

 12. ЕЛЕНА пишет:

  Вновь принятых сотрудников нужно ввести в Довідники-Реєстр співробітників с указанием дат. После программа сама формирует табл.5. С закатыванием в табл. 5 другими методами у всех проблемы ( задвоение ФИО,см. ФОРУМ на сайте pfu.gov.ua). Кроме этого, без Рееестра вряд ли все остальное пройдет корректно.

 13. ЕЛЕНА пишет:

  C dbf у всех. На ФОРУМЕ сайта pfu.gov.ua посмотрите сообщения с рекомендациями по поводу транспортировки их из АЗС в .xml и обратно от 9.02.2010. Мне это не помогло.

 14. Александр пишет:

  Добрый день!

  Подскажите такое – в версии 8.82 – было всё нормально, но в 8.83 отсутствуют бланки “Довідник” – “Реєстр бланків” – “Бланки” – “Пенсійний фонд” – “Персоніфікація” … всего 2… а было до 10, как быть, как жить… Спасибо)

 15. kolja пишет:

  Підкажіть, будь-ласка, як швидко перекинути людей з 6-ї таблиці у 8-му.
  Чи таке не можливо взагалі?

 16. Світлана пишет:

  Здравствуйте. Нужна помощь по такому же врпросу как и у Александра: сделала все оновления для версии 8.82 до 8.84 и никаких бланков по месячной отчетности, где искать , чего искать!?

 17. Євген пишет:

  Доброго дня . Скажіть будьласка , Програмний комплекс АРМ тільки передається в користування безкоштовно а саме користування можливе тільки за наявності ліцензії ?

 18. Александр пишет:

  Світлана, Доброго дня. Ситуація прояснилась)) Щомісячні звіти тепер знаходяться в “Звітність” – “Щомісячні звіти персоніфікації” )

 19. Євген пишет:

  @ Євген:
  Сорри за беспокойство после пяти часов мучений с лицензией разобрался , но дод.4 так и не увидил…

 20. Виктор пишет:

  Версия 8.84.
  1) При открытии табличных документов “Таблица 5″, “Таблица 6″, “Таблица 7″, “Таблица 8″, выдается сообщение об ошибке:
  FP0407B01_MAINTab: Field “PK” not found.
  2) При записи документов на диск вообше не создается файл.

 21. Consultant пишет:

  Виктор цитовано:

  Версия 8.84.
  1) При открытии табличных документов “Таблица 5?, “Таблица 6?, “Таблица 7?, “Таблица 8?, выдается сообщение об ошибке:
  FP0407B01_MAINTab: Field “PK” not found.
  2) При записи документов на диск вообше не создается файл.

  Друзья, повторяю раз в 5й – не ОБНОВЛЯЙТЕ ДО 84 ВЕРСИИИ, ОНА ГЛЮЧНАЯ!!!!!!!!!! Ну ведь разрываюсь, объясняю – будет обнова хорошая – порекомендую и выставлю для скачки. Вот именно то, о чем Вы пишете – это и есть ошибка, которую делает именно 84 версия. Ну зачем она вам? 84 из полезного только делает ограничения по максимальной сумме начислений, и портит формирование отчета по больничных и формированию на диск. Почему Вы меня не слушаете? Теперь ВАм надо сделать архив, удалить программу, поставить версию 8,82,004, загрузить данные из архива, обновить программу до 8,83,000 и спокойно работать.

 22. Consultant пишет:

  Світлана цитовано:

  Здравствуйте. Нужна помощь по такому же врпросу как и у Александра: сделала все оновления для версии 8.82 до 8.84 и никаких бланков по месячной отчетности, где искать , чего искать!?

  Месячная отчнетность – “Звітність” – “Щомісячна звітність”, зайдите на страничку “СКАЧАТЬ” моего сайта и скачайте документацию по работе с программой – там все с картинками показано, ну неужели Вам не легче будет так работать?

  Євген цитовано:

  Доброго дня . Скажіть будьласка , Програмний комплекс АРМ тільки передається в користування безкоштовно а саме користування можливе тільки за наявності ліцензії ?

  Користування безкоштовне. На сторінці “СКАЧАТИ” є документація по роботі з программою, скачайте – думаю ,питання у вас по роботі з программою більше не виникнуть.А якщо виникнуть – то вже не такі прості ;)

 23. Consultant пишет:

  kolja цитовано:

  Підкажіть, будь-ласка, як швидко перекинути людей з 6-ї таблиці у 8-му.
  Чи таке не можливо взагалі?

  Швидко – неможливо :)

 24. Consultant пишет:

  Александр цитовано:

  Добрый день!
  Подскажите такое – в версии 8.82 – было всё нормально, но в 8.83 отсутствуют бланки “Довідник” – “Реєстр бланків” – “Бланки” – “Пенсійний фонд” – “Персоніфікація” … всего 2… а было до 10, как быть, как жить… Спасибо)

  Бланки в разделе “Звітність” – “Річна персоніфікація”, “Щомісячна персоніфікація”. Иам, где Вы говорите -остался только бланк для предпринимателей – физических лиц.

 25. Сергей. пишет:

  Добрый день.
  Установлена версия 8.83.002 – по ней уже сдавали отчет.
  Проблемма: при дальнейшем обновлении (8.84…. 8.85) просит установить 8.82, ставлю 8.82- просит 8.81 и т.д.
  В чем дело, где ошибка?
  Спасибо.

 26. MMM пишет:

  Господа, как настроить АРМ звит на сервере терминалов? если устанавливаешь локальную версию, то получается, что каждый пользователь работает в своей базе и изменения, сделанные другими не видны. Если же устанавливаешь как сервер, то каким образом в клиентской части указать путь к базе?

 27. Антон пишет:

  ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. Годовая персонификация в программе АРМ ЗВІТ. Реестр работников коректно заполнен но почему то не скидываются рабочие в (СП) список осіб за 2009 год. Есть и принятые в 2009-ом и уволенные. В чем проблема? за ранее СПС.

  • Consultant пишет:

   Первое – программа должна быть обновлена до последней версии (если не знаете, как посмотреть версию – это описано здесь). Последнняя версия на данный момент – 8.85.004 (скачать самые свежие обновления можно здесь).
   Второе- в СП должны выгрузиться только те работники, которые были приняты в 2009 году. Т.е. если у вас таких нет – то они и не должны попадать в СП.
   Третье – в реестре работников посмотрите, не стоит ли в карточке работника галочка “Не використовуеться” и “Звітутвався до ПФУ по даній установі”. Работники, у которіх в карточке стоят єти галочки, не попадут в СП.
   Четвертое – видно ли тех работников, которые должны попасть в СП, в “Списке осіб”? (“Річна персоніфікація” – “Список осіб”). Те люди, которые находятся в этой вкладке, и будут выгружены в СП.
   Пятое – в “Списке осіб” (“Річна персоніфікація” – “Список осіб”) напротив фамили работников могут стоять галочка “Передано” и номер пачки. Это обозначает, что они уже выгружены в СП в электронный файл и еще раз выгружаться не будут. Чтоб еще раз их выгрузить, надо убрать пометки “передано” и номера пачки.
   Шестое – самое главное. Если Вам помогла данная информация, не забудьте угостить чашечкой кофе здесь ;-)

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>