Перейти до змiсту
 

Оновлення АРМ “Єдиний внесок” до версії 10.00.183. Є чим подати звіт по єдиному внеску.

Доброго вам часу доби.

З програмою “АРМ Єдиний внесок” цього місяця сталась невелика халепа… Ну не те щоб халепа, але така, як кажуть браття наші північно-східні, “нєпонятка”… Прикрість, одним словом, сталась.

Отже – листопад, звітний період, подаємо звіт за жовтень 2013 року. Поновлення для програми АРМ ЄВ (котрою ми тепер подамо звіт по єдиному соцвнеску до податкової) існували лише до версії 179.

В той же час податкова вимагала, щоб подавали його (звіт по єдиному соціальному внеску) в програмі версією, вищою від 179. Залежно від регіону  (і, підозрюю, розумових здібностей) податкарі вимагали звіт з програми версією від 180 до 187.

АРМ "Єдиний внесок" - АРМ ЄВ версії 10.00.183

Здається – в чому проблема? Запропонувати те, що треба.Та дамо їм те, що треба. Поновимо – та й всіх справ. Але ось тут з програмою АРМ ЄВ і стала така халепа. Оскільки програма АРМ ЄВ поновлювалась у нас кумулятивними оновленнями, то оновлюватись після них “простими” оновленнями вона не схотіла. Щось там у розробників не зклеїлось.

Отже, програму АРМ ЄВ можливо було поновити лише до версії 10.00.180, а далі – ні. При спробі оновлення АРМ “Єдиний внесок” версією 181 і вище вивалювались повідомлення про помилку різного змісту, але суть була одна – поновитись не давало. Хоча й вистачало подати звіт на програмі версії 180. В цьому оновленні додали на першій сторінці строчку з кодом пенсійного фонду. Та все ж хвиля легкої паніки здійнялась.

В результаті був цілий шквал обурень і обговорень. І у мене на сторінці з програмою АРМ ЄВ та оновленнями до неї,  теж точились серйозні баталії. Один з відвідувачів сайту, Володимир, навіть знайшов вихід – “если кому нужно могу сбросить архив с которого замените свои программные файлы а потом восстановите предприятие из архивной копии.” За що, звісно, йому величезний респект-уважуха :-).

Щоправда, його спосіб я не встиг випробувати, тому що чув такі плітки, що вже незабаром буде спеціальне оновлення для АРМ ЄВ. З вами я такою радістю не ділився, тому що знав все лиш на рівні чуток. І якби я вас обнадіяв, що буде оновлення – а його б не було, то і ви б мене роздерли на шматочки,  і я б себе відчував дуже ніяково.

Та оновлення з’явилось. Це знову-таки кумулятивне оновлення, яке оновить АРМ Єдиний внесок одразу до версії 10.00.183. Встановлюється воно на АРМ версії 10.00.179. Я особисто запустив його на програмі версії 10.00.180 – і воно теж оновило без жодних проблем. Так що наступний звітний період ми зустрінемо у всеозброєнні, з оновленою програмою.


У оновленні містяться такі зміни:

 1. В ярликах Додатку 4 (Е0400H01), Додатку 5 (E0500H01), Додатку 6 (E0600H01), Додатку 7 (E0700H01) додане поле «Код органу Пенсійного фонду, до якого подається звіт». Поле не редагується та не роздруковується, заповнюється даними з Картки підприємства.
 2. В таблицю 6 Додатку 4 додано попередження для коду категорії 46.
 3. При друці таблиці 6 Додатку 4 виправлено перенос підписів на наступну сторінку.
 4. Виправлено заповнення даних поля «Норма» Таблиці 7 Додатку4 при імпорті з *.dbf.
 5. Тільки для підприємств суднобудівної промисловості в Таблиці 1 Додатку 4 додано контроль заповнення стр. 2.1.7.
 6. В Таблиці 1 Додатку 7 реалізована можливість відправки звіту при заповненні однієї з дат: або дата складання акту про настання нещасного випадку або дата складання акта розслідування професійного захворювання.
 7. Нові форми:
  1. P0100290 Заява про взяття на облік платника єдиного внеску
  2. P0100280 Заява про зняття з обліку платника єдиного внеску
 8. Модуль «Довідники > Картка підприємства»:

 У довідник «Код управління ПФУ» для підприємств зареєстрованих після 01.10.2013 р. додано код “28000 Пенсійний фонд України” Даний код використовується при відсутності коду управління ПФУ. Використання коду набуває сили з 18 листопада 2013 р.

Ну ось такі в ньому зміни. Саме оновлення знаходиться на сторінці з програмою АРМ Єдиний внесок та оновленнями до неї, звідки його і можна скачати.

Ну, здається, ось і все на даний момент.

Традиційний жарт дня:

З репродуктора лунає: “Велика Жовтнева революція навіки звільнила народ від ланцюгів капіталізму”. Старенька – онучці:

- Точно, так і було! Пам’ятаю, прийшли до нас тоді матроси, все перерили і зніли з мене золотий ланцюжок…

От якщо бабця придбала б гарну обув, то її з неї не зірвуть ніколи.  Без якісного взуття  обійтись важко,. Якісна обувь Киев, яку можна придбати у інтернет- магазині з доставкою по Україні.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого,

з повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Один комментарий

 1. Олег пишет:

  А чи не дадуть розробники опис, щоб самому зробити пакетний файл *.bat для звичайних одиночних файлів оновлення? Вже давно над цим питанням роздумував…

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>