Перейти до змiсту
 

Нові бланки звітності по єдиному соціальному внеску з 12 серпня 2013 року

Із сьогоднішнього числа, 12 серпня, звітність по ЄСВ подається на нових бланках.

Подається звітність поки що як і подавалась – до Пенсійного фонду.

Зміни внесено до таблиці 1 та таблиці 5 – там додано ще декілька підпунктів В основному зміни викликані тим, що тепер лікарняні, які надавались на час пологів, обкладаються ЄСВ (як звичайні лікарняні). І, відповідно, ці 3 місяці тепер враховуються у трудовий стаж.

Як мені відомо, станом на сьогодні, 12 серпня 2013, в програмі АРМ “Єдиний внесок” ще не внесено відповідних змін, тобто в ній нема нових

Оскільки я виїхав на відпочинок, то ретельнішої інформації подати, на жаль, не можу.

Жарт дня на сьогодні:

Вертикаль “покращення”. Янукович наказав чиновникам покращити життя людей. Чиновники наказали людям покращити своє життя.

А щоб покращити своє житло, потрібна  ”Багата хата”. bagataxata.com - це товари для дому.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого.

З повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

4 комментария

 1. Олег пишет:

  Кто-нибудь знает, изменилась ли структура файлов *.dbf для импорта в “АРМ Єдиний внесок” в связи с изменениями бланков отчетности?

 2. Consultant пишет:

  Изменилась, т.к. в отчете появились новые строки.

  • Олег пишет:

   Выложите, пожалуйста!!!

   • Consultant пишет:

    Покопался глубже – фактически изменений больших нет. Добавились просто новые коды – т.е. значения, записанные в таблицы, а строки добавились только в таблице 1. В то же время в АРМ импортируются dbf-ки со всеми таблицами – кроме таб.1. Таблица 1 формируется АРМом самостоятельно – на основе данных из импортированных таблиц. Так что по сути переделывать в dbf ничего не надо. Вот в програме, которая формирует файлы, надо добавить новые коды.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>