Перейти до змiсту
 

Нова програма для подання звіту до Пенсійного фонду – АРМ “Єдиний внесок”

Доброго вам часу доби, друзі.

Отже, з Нового Року ми мали з вами нову “радість” – тобто нову програму, якою треба подавати звіти в Пенсійний фонд у 2013 році.

Стару (тепер вже стару) програму АРМ ЗС (“Звіт страхувальника”) виробники припинили поновлювати в кінці 2012 року (про це я казав тут).

Ми всі з нетерпінням чекали, що ж запропонують навзамін… Дочекались. Нову програму для подання звітності у Пенсійний фонд в 2013 році ледь-ледь викинули в десятих числах лютого – тобто коли вже пройшла добра половина строку подання звіту за січень 2013 року.

АРМ "Єдиний внесок" - АРМ ЄВ

Враховуючи, що з 1 січня 2013 відбулись досить-таки значні зміни і у порядку подання звіту, і у правилах заповнення бланків, і в самих бланках понагади… понавигадували різних змін, звіт за січень 2013 року потрібно було вже подавати за новою методикою і на нових бланках. (До речі, сама методика вас цікавить? Можу вам її викласти для скачування…)

По змінах у звітності до Пенсійного фонду у 2013 році я оглядово пройшовся в таких публікаціях:

  1. Зміни у бланках звіту по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду у 2013 році. 

  2. Зміни у бланках звіту до Пенсійного фонду та правилах їх заповнення у 2013 році. Таблиці 5 та 6. 

Там ще багато цікавого… хочеться сказати гостріше, але стримаюсь.. так що тем для розмови буде достатньо, в наступних статтях розглядатиму все те більш ретельно.

У АРМ ЗС цих змін не було, тобто подати звіт з допомогою АРМ ЗС було неможливо. Ті з платників, хто були горді й відважні (і мали ключі ЕЦП), кому набридло чекати- ті сформували звіт за січень 2013 року у АРМ ЗС, підписали його ЕЦП і відправили “електронкою” до Пенсійного фонду зі словами “розбирайтесь самі, а я вам звіт відправив”…

Не так-то було, любесенькі. Звіт ваш був відхилений електронним шлюзом Пенсійного фонду як такий, що сформований з порушенням чинних нормативних актів. Простіше кажучи – звіт не був прийнятий. Про що, звісно, вас було повідомлено квитанцією на вашу електронну пошту.

Отже, лишались сидіти і чекати, незважаючи на значне внутрішнє напруження.

І ось вона з’явилась… Програма з’явилась в середині звітного періоду, тому Пенсійним фондом було подовжено термін подання звіту на 5 днів – тобто звіт за січень 2013 року можна було подавати до 25 лютого 2013 року включно…

Так що собою являє нова програма для подання звіту в Пенсійний фонд у 2013 році?

Це АРМ “Єдиний внесок”. (Чого у нас так люблять скорочення АРМ, тобто “автоматизоване робоче місце”, яке походить з глибин Радянського Союзу – мені невідомо. Ностальгія у них там, чи шо…  Якась ретроградська назва…  Назвали б ПЗ (програмне забезпечення) чи просто “програма”…)

Але це все лірика. Повернемось до наших, так би мовити, баранів (я не про розробників) – до програми АРМ Єдиний внесок, скорочено АРМ ЄВ.(знову не втримаюсь, щоб не погострословити… АРМ ЄВ звучить як “АРМ Є-ВЕ”… деякі розумнички по співзвучності одразу перехрестили це на “АРМ Є-БЕ” і стверджують, що така назва йому пасує, оскільки він “зає…” і “зайо..” …ну самі розумієте.. ;-) )

АРМ “Єдиний внесок” – це розробка тієї ж фірми, котра розробляла і АРМ ЗС. Що нового чи кращого у новій програмі? Певним чином кардинального нічого, але збільшились апетити програми – тобто зросли вимоги до потужності комп’ютера, на який ви хочете встановити АРМ Єдиний Внесок. Хочі мій особистий досвід каже, що на машинах, які справлялись з АРМ ЗС, і АРМ ЄВ запускається і йде в роботу нормально.


Змінився зовнішній вид, змінилась побудова меню – тепер звіти вибирати треба зі списку зліва, в АРМі ЗС це треба було робити зверху.

Ще він любить зависнути і порозмислювати над сенсом життя. Хоча потім він все-ж розвисає, але нерви встигає попсувати, оскільки здається, що комп’ютер завис наглухо…

Ще він важить в 2 рази більше старої програми. Вага (тобто розмір) АРМу “Єдиний внесок” складає 416 Мбайт.

І взагалі відкрию вам страше-е-е-е-езну таємницю… АРМ ЄВ – це вкорочена версія програми “М.Е.Док”. Але чш-чш-чш… щоб ніхто не здогадався.

Ну там багато ще чого можна згадати про цей АРМ ЄВ, але вже як є – працюємо з ним. Що ще згадаю – розповім. Тим більше, є про що розповідати – і ставиться він інколи дивно, і запускатись може не запуститись, і поновлення може не схотіти встати на програму. Та на кожен хитрий, так би мовити, болтик, знайдеться не менш хитра гаєчка з не менш хитрою різьбою. Знаєм ми, як побороти “Єдиний Внесок”… і вам розкажу. Але в іншій публікації.

Зараз є інсталяційний пакет – “інсталяшка”, як кажемо ми, – програми АРМ ЄВ версії 10.000.119.

Звісно, до неї є поновлення (куди ж без них) – є 4 поновлення, які послідовно, одне за другим, зроблять з версії 119 версію 123.

Поновлення я рекомендую встановити – вони роблять роботу повноцінною (життя насиченим, телебачення кольоровим, секс пристрастним… список можете доповнювати).

Звісно, по традиції, я це добре виклав у себе на сайті.

Скачати програму АРМ “Єдиний внесок” можна з сторінки “Програма АРМ Єдиний внесок та поновлення до неї”.

На цій же сторінці можна скачати і поновлення до програми АРМ ЄВ.

І мабуть по програмі на сьогодні все, лишу і на наступний раз інформацію.

Жарт дня на сьогодні у нас такий:

У крутому автосалоні якась дама оглядає супернову модель “Кадилака”. Відкривши дверцята, вона нахиляється, щоб помацати руками шкіряні сидіння, як раптом голосно пукає. Обернувшись, дама бачить дилера, що стоїть зовсім поряд, ніяковіє і, щоб згладити конфуз, питає його:
- Скільки коштує ця машина?
Дилер незворушно у відповідь:
- Ну, якщо ви, мадам, пердите, коли дивитеся на машину, то, боюся, коли я назву вам ціну, ви просто обісретесь!

Для “Кадилаку” потрібна валюта. Для валюти потрібен  конвертер валют украина. Звісно, він нього не обіс***тись, але це нам і не потрібно. Нам потрібно знати курс і порахувати суму еквіваленту в різних валютах. А з цим конвертер валют впорається просто-таки… суперово.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (TWITTER: @zvitdopfu) – анонси всіх новин статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте. Всього вам найкращого.

З повагою, Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>