Перейти до змiсту
 

Методичні рекомендації із заповнення помісячної звітності. Вони вже тут.

Доброго дня, шановні друзі!

Спеціально для Вас на сайті викладено методичні рекомендації із заповнення бланків щомісячної звітності до Пенсійного фонду України!

В цьому документі описано методику і технологію заповнення таблиць щомісячного звіту до Пенсійного фонду України (методические рекомендации по заполнению форм помесячной отчетности в Пенсионный фонд Украины).

Так, наприклад, в ньому викладено головні вимоги по формуванню звіту в перехідному періоді та коригуючих або скасовуючих звітів – це питання останнім часом є дуже актуальним.

Також у методичних рекомендаціях описано систему заповнення всіх таблиць щомісячного звіту, що допоможе Вам правильно заповнити бланки щомісячної звітності до Пенсійного фонду.

Методичні рекомендації знаходяться на сторінці “СКАЧАТИ” в розділі “Методичні рекомендації по заповненню щомісячної звітності”.

Ви можете спокійно братись до вивчення цих  рекомендацій, а хатню роботу хай за вас  робить домработница киев. Домашні турботи лишіть професіоналам, а самі може зайнятись рекомендаціями.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

 

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>